Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Ekspresowa odżywka Gliss Kur w sprayu wygładza powierzchnię suchych i zniszczonych włosów i sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują, nabierają elastyczności i połysku. Można ją stosowac na suche lub mokre włosy. Zawiera kompleks Scan Repair z 19 aktywnymi składnikami i systemem regeneracji komórek, który rozpoznaje potrzeby włosów i skutecznie regeneruje zniszczone miejsca nie obiążając zdrowych partii włosa nadmierną pielęgnacją. Bez splukiwania.

ok

Mam włosy kręcone, dość długie. Ładnie pachnie, i faktycznie sprawia, że momentalnie włosy wyglądają lepiej, skręt jest podkreślony a włosy miękkie, gładkie, lśniące i nieobciążone. Do tego niska cena zachęca do kupna. Poleciałam po nią dlatego, że był bardzo zachwalana w Internecie, mimo że ja nie używam tego typu produktów (po myciu wgniatam w nie raczej coś co podkreśla skręt) jednak gdy chcę aby na drugi dzień moje włosy po rozczesaniu znów się pokręciły spryskuję je tą odżywką i znów wyglądają lepiej.

Przyjemna

Odżywka po myciu ma za zadanie dla mnie pomóc w rozczesaniu włosów a ta spisuje się rewelacyjnie. Po popsikaniu włosów szczotka sunie po kosmykach jak szalona. Odżywka nie przyspiesza przetłuszczania włosów także dla mnie jest Hitem ;)

Łatwa aplikacja, szybkie efekty

Bardzo lubię tą odżywkę, bo nie wymaga wiele- po umyciu spryskuje nią włosy i to wszystko. Bardzo dobrze odżywiła i zregenerowała moje zniszczone wlosy, obciążyła je i zdyscyplinowała a to wszystko z pięknym zapachem. Kosmetyk jest bardzo wydajny, butelka tak skonstruowana, że nic nie leci bokiem ani też nie wylewa się podczas podróży. Uwielbiam ją i często sięgam po nią by podratować suche kosmki.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

nie potrafię się z nią rozstać

Kupuję ją od ponad 12 lat. Moja podświadomość uważa że ta odżywka jest poprostu niezbędna, choć używam jej sporadycznie.
Myślę, że to przez zapach, który kojarzę z czasami studiów...

Pamiętam że kiedy miałam wstydlinwy etap malowania moich do pasa włosów na kolor kruczo-czarny (zaznaczam że mam bladą skórę z żółtymi pigmentami, wobraźcie sobie ten tragiczny efekt), ta odżywka pomagała mi je rozczesywać po myciu.
Myślę, że trochę wspomogła moje włoski w tym przejawie buntu. Na pewno ich nie obciążała i dotąd takie mam odczucia. Włosy po niej ładne pachną.

Tak czy siak co jakiś czas używam i raczej nigdy się z nią nie rozstanę.

nie, nie, nie

3x nie dla tej odżywki, tłuści włosy, nie daje nic innego. Mam włosy cienkie, ale zniszczone różnymi zabiegami mechanicznymi. Ta odzywka nie dała mi żadnej regeneracji. Tylko potłuściła włosy. Musiałam po użyciu znów je umyć.

OK

Włosy ładnie się rozczesują i nie są napuszone. Wydajność bardzo duża przy dość regularnym stosowaniu odżywkę używałam ponad pół roku. Daje lekki efekt nawilżenia i pięknie pachnie. Nie obciąża włosów.

Okropieństwo

Miałam kiedyś i nigdy ponownie nie kupiłam.
PLUSY:
jak dla mnie żadne, oprócz poczucia, że coś robię dla włosów dobrego,
wydajność

MINUSY:
zapach - jak jakiś antybiotyk,
działanie na moich włosach zerowe - nie regenerował, nie zrobił nic,
problemy z rozczesaniem mimo odżywki,
włosy bez objętości, zawsze przyklapnięte, mimo niewielkiej ilości odżywki

ładny zapach i śliska podłoga

Dokładnie tak jak pisze poprzedniczka - takie tam psikadło. Oprócz ładnego zapachu (który czuć tylko podczas rozpylania), ułatwionego rozczesywania (za to plus), lekkiego przetłuszczania czy też obciążania włosów (niestety nie dla cienkich włosów), a przy okazji śliskiej podłogi (bo natłuszczona), nie zauważyłam żadnego specjalnego odżywienia.
Trochę kiepska wydajność - widać ubytek niemal po każdym psiknięciu. Posiadam jeszcze wersję Gliss Kur z jedwabiem, więc zobaczymy, może ona będzie lepsza... Ale jak za 9zł w promocji to może być.
Wcześniej przez długi czas stosowałam spray Goldwella, który był co prawda 3 razy droższy, ale i lepszy (filtry uv, ładnie nabłyszcza, ochrona koloru i przed temperaturą, bardziej wydajny).

Takie tam psikadełko

Kupiłam tę odżywkę z polecenia przyjaciółki w rossmanie.

Zalety:
+po jej użyciu włosy wydają się być miękkcejsze
+łatwiej je rozczesać
+ładnie pachnie
+jest wydajna i tania

Wady:
-nie regeneruje ani nie odżywia włosów

Bardzo porządna.

Uwielbiam odżywki w sprayu przyznam szczerze, że z Gliss Kur najbardziej. Choć ta akurat nie jest moim mega hitem to i tak bardzo ją lubię.
Plusy :
- pomaga rozprawić się z najbardziej skołtunionymi włosami,
- ładnie wygładza,
- coś tam odżywia,
Minusy :
- nieco nie podoba mi się zapach,
Ogólnie bardzo fajny produkt, jak chyba każda odżywka w sprayu z Gliss Kur, przynajmniej te testowane przeze mnie były godne co najmniej czwórki. Polecam.

Odżywka do włosów Gliss Kur

Zalety:
- odżywka bardzo szybko ujarzmia puszenie i dyscyplinuje włosy
- ma bardzo lekką formułę, która wygładza sprawia że włosy są miłe w dotyku
- ma ładny zapach i dobrą cenę
- wydajna
- dobrze dostępna
Wady:
- dla cienkich włosów może być trochę obciążająca - wystarczy jedno psiknięcie, bo inaczej sprawia że włosy są oklapnięte i szybciej się przetłuszczają, wyglądają jakby były kilka dni nie myte (mam cienkie i delikatne włosy)

Kiedyś była lepsza

Nie wiem co się stało z ta odżywka mam wrażenie że jest gorsza,kiedyś ja używałam i była fajna a teraz robi z włosów siano i wzmaga łupież.Po zastosowaniu mam wrażenie jak bym posmarowala włosy woskiem taka dziwna warstwa powstaje na włosach.Pogaga tylko i wyłącznie w rozczesaniu włosów ale do tego zadania są tańsze zamienniki więc ta odpada.