Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Ekspresowa odżywka Gliss Kur w sprayu wygładza powierzchnię suchych i zniszczonych włosów i sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują, nabierają elastyczności i połysku. Można ją stosowac na suche lub mokre włosy. Zawiera kompleks Scan Repair z 19 aktywnymi składnikami i systemem regeneracji komórek, który rozpoznaje potrzeby włosów i skutecznie regeneruje zniszczone miejsca nie obiążając zdrowych partii włosa nadmierną pielęgnacją. Bez splukiwania.

dobra odżywka

Jak dla mnie odżywka bez której moje włosy nie funkcjonują. Mam dużo włosów ale są bardzo cienkie, a do tego lubią się plątać. Wyjątkowo dzięki tej odżywce włosy bardzo łatwo się rozczesują, są gładkie i błyszczące. Co ważne, odżywka nie obciąża włosów i ma bardzo ładny zapach.

Nie za bardzo...

Porównując dwie inne odżywki tej firmy, które miałam, ta jest najbardziej wodnista i zdecydowanie nie odżywia. Używałam ją po myciu i przed suszeniem, jako takie dodatkowe nawilżenie, żeby po prostu zużyć opakowanie. Mimo iż z natury mam bardzo gładkie i lśniące włosy to żeby poczuć, że faktycznie ją nałożyłam, musiałam wypsikać ogromną ilość na jeden raz. Wcześniej odżywki tej formy używałam na suche włosy. I tak skończyłam z nimi romans, dzięki temu produktowi... przerzuciłam się na olejki, dają lepsze efekty.

Chyba już mnie nie kocha...

Pierwszy raz kupiłam go kilka lat temu... Miałam bardzo szorstkie, nieprzyjemne w dotyku włosy. Były suche, wypadały i bez ustanku się łamały. Próbowałam kilka Total Repair, ale ten spisywał się najlepiej. Bardzo dużo mi obiecywał... Włosy po nim stały się jedwabiście gładkie, nie było problemów z rozczesywaniem, ładnie się układały... Końcówki przestały żyć własnym życiem i zaczęły w końcu współpracować z resztą włosów ;)
Stosowałam go co jakiś czas, gdyż moje włosy lubią zmieniać produkty.

Od jakiegoś roku... To nie to. Albo to bunt moich włosów, albo odżywki.
Włosy po rozpyleniu preparatu może i są delikatne i miękkie jak jedwab... ale przetłuszczają się w ekspresowym tempie, co kiedyś nigdy nie miało miejsca. Nie radzi teraz sobie dobrze z wygładzeniem, nie widzę tego blasku na
kosmykach co kiedyś... Włosy są oklapnięte...

Z bólem serca, muszę skończyć z nim romans :(
Nie ma co dalej tego ciągnąć...

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Jest OK

Odżywka jest bardzo dobra, nie obciąża włosów. Włosy nie plączą się po jej zastosowaniu, są gładkie i przyjemne w dotyku. Przede wszystkim są nawilżone.

Bardzo fajny produkt.

Używam jej cały czas od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Mam duże problemy z rozczesywaniem wlosow. Dzięki tej odzywce włosy lepiej się rozczesuja i przyjemnie pachną . Posiada wygodne opakowanie. Łatwo się jej używać. Używam jej zawsze po umyciu włosów.
Większych efektów nie zauważyłam.

w porządku

Całkiem dobra odżywka bez spłukiwania, nie odciąża włosów, pomaga w rozczesywaniu, ale nie działa cudów, bardzo wydajna, dobra dla osób które nie mają czasu trzymać długo odżywki na włosach, a żeby coś trochę je zabezpieczyć.

Pomaga w rozczesaniu

Nie nawilża i nie regeneruje włosów. Pozwala za to rozczesać włosy po myciu, dzięki temu nie tracę kłębów włosów. Ogólnie ok, jednak jako jedyna odżywka nie spełnia swojej funkcji. Używam jej po normalnej odżywce. Mimo tego... to stałe wyposażenie mojej łazienki.

ok

Mam włosy kręcone, dość długie. Ładnie pachnie, i faktycznie sprawia, że momentalnie włosy wyglądają lepiej, skręt jest podkreślony a włosy miękkie, gładkie, lśniące i nieobciążone. Do tego niska cena zachęca do kupna. Poleciałam po nią dlatego, że był bardzo zachwalana w Internecie, mimo że ja nie używam tego typu produktów (po myciu wgniatam w nie raczej coś co podkreśla skręt) jednak gdy chcę aby na drugi dzień moje włosy po rozczesaniu znów się pokręciły spryskuję je tą odżywką i znów wyglądają lepiej.

Przyjemna

Odżywka po myciu ma za zadanie dla mnie pomóc w rozczesaniu włosów a ta spisuje się rewelacyjnie. Po popsikaniu włosów szczotka sunie po kosmykach jak szalona. Odżywka nie przyspiesza przetłuszczania włosów także dla mnie jest Hitem ;)

Łatwa aplikacja, szybkie efekty

Bardzo lubię tą odżywkę, bo nie wymaga wiele- po umyciu spryskuje nią włosy i to wszystko. Bardzo dobrze odżywiła i zregenerowała moje zniszczone wlosy, obciążyła je i zdyscyplinowała a to wszystko z pięknym zapachem. Kosmetyk jest bardzo wydajny, butelka tak skonstruowana, że nic nie leci bokiem ani też nie wylewa się podczas podróży. Uwielbiam ją i często sięgam po nią by podratować suche kosmki.

nie potrafię się z nią rozstać

Kupuję ją od ponad 12 lat. Moja podświadomość uważa że ta odżywka jest poprostu niezbędna, choć używam jej sporadycznie.
Myślę, że to przez zapach, który kojarzę z czasami studiów...

Pamiętam że kiedy miałam wstydlinwy etap malowania moich do pasa włosów na kolor kruczo-czarny (zaznaczam że mam bladą skórę z żółtymi pigmentami, wobraźcie sobie ten tragiczny efekt), ta odżywka pomagała mi je rozczesywać po myciu.
Myślę, że trochę wspomogła moje włoski w tym przejawie buntu. Na pewno ich nie obciążała i dotąd takie mam odczucia. Włosy po niej ładne pachną.

Tak czy siak co jakiś czas używam i raczej nigdy się z nią nie rozstanę.

nie, nie, nie

3x nie dla tej odżywki, tłuści włosy, nie daje nic innego. Mam włosy cienkie, ale zniszczone różnymi zabiegami mechanicznymi. Ta odzywka nie dała mi żadnej regeneracji. Tylko potłuściła włosy. Musiałam po użyciu znów je umyć.