Ruboril (Krem do skóry ze skłonnością do rumienia i z rozszerzonymi naczynkami)

Ruboril

Cena już od 42,14 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem pielęgnacyjny na bazie aktywnych składników roślinnych. Jest to emulsja olej w wodzie, lekka, nietłusta, bardzo szybko się wchłania, pozwala na zastosowanie makijażu. Pomocny również w leczeniu trądzika różowatego.Składniki:
- wyciąg z ziarnopłonu i kasztanowca - zmniejsza przekrwienie, uszczelnia i uelastycznia naczynia krwionośne
- wyciąg z mimozy meksykańskiej - wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia mikrokrążenie
- enoxolone alpha-bisibobol - działa p/zapalnie, łagodząco i kojąco
- dwutlenek tytanu - chroni przed promieniowaniem UVB-UVA-IR.
Bez parabenów, phenoxyetanolu, nieperfumowany.
Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi:
- zmniejszenie powierzchni zaczerwienia u 68% pacjentów,
- doskonała tolerancja u 100% pacjentów
Badanie wieloośrodkowe (2 ośrodki w Rumunii), randomizowane, metodą podwójnej ślepej próby, grupa - 30 pacjentów, czas trwania -12 tygodni.
Krem nakładać 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przez okres 3 miesięcy.
Po całkowitym wchłonięciu się preparatu można używać stosowanych zazwyczaj środków pielęgnacyjnych, jak również nałożyć makijaż.

• Paraffinum Liquidum,
  • Hydroxyethylacrylate,
  • Xanthan Gum

Napisanych recenzji: 28

Raczej nie polecam

Podchodziłam do Ruborilu kilkakrotnie i za każdym razem po kilku dniach stosowania moja cera stawała się dziwnie chropowata i niezdrowa.
Nie zauważyłam przy tym zmniejszenia rumienia ani u siebie, ani u mojego taty, któremu sprezentowałam ten krem z nadzieją, że pomoże na jego wiecznie czerwone lico.
Cena zdecydowanie za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058366].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Żenada ! Odrazdam

Nabyty w aptece za około 80 zł i jaki efekt ? Właśnie po miesiącu stosowania i zużycia prawie całej tubki nie ma żadnego efektu a wrecz jest gorzej ., Nie polecam bo nie działa . Wgl nie zredukował czerwienienia się a rumień to tylko mi się powiękrzył . Te oceny oraz KWC to są fałszywe ! Beznadzieja i nic więcej .

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039744].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Najlepszy na naczynka

Po nie do końca satysfakcjonującej przygodzie z dwiema innymi firmami produkującymi kremy na naczynka, postanowiłam zainwestować w IsisPharma Ruboril. Zamówiłam krem w aptece internetowej, więc wyszło taniej niż w przeciętnej aptece stacjonarnej.

Stan mojej skóry na moment używania kremu opisałabym jako - wrażliwa, skłonna do podrażnień, nadaktywne naczynka (czerwienienie się skóry, jedno maleńkie pęknięte naczynko przy nosie - niestety...a z drugiej strony na szczęście nic więcej :)).

Poprzednie kremy jakoś działały, ale to nadal nie było to, czego szukałam. Czy Ruboril mi to dał? Tak!
Skóra stała się nieco bardziej nawilżona (ze względu na zdrowotne problemy każda zmiana w tej kwestii i tak była sukcesem!), policzki przestały być ciągle takie czerwone, wrażliwe, piekące, ogólnie cera się uspokoiła i poczułam, że naczynka się wzmocniły :) Oczywiście pękniętego naczynka przy nosie już mi nic nie odratuje, tutaj kłania się laser u kosmetyczki.

Krem wystarczył na 3 miesiące.

Aktualnie go nie używam - zainwestowałam w końską dawkę witaminy C, po której moje naczynka mają się lepiej niż nawet po tym kremie ;) Jednak uważam, że recenzja się temuż specyfikowi należy, pochwała również, no i polecenie innym! Bo naprawdę działa, żadne czary-mary, a efekty są długotrwałe, a nie jednodniowe :)

Używam tego produktu od: Stosowałam 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032479].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Napisanych recenzji: 22

Bardzo dobry

Bez wątpienia to jeden z moich ulubionych kremów, bo naprawdę daję radę. Dla niektórych jego cena może być odstraszająca, ale dajcie mi wiarę- krem spokojnie wystarcza mi na okres 3 miesięcy. Stosuje go codziennie rano, na początku używałam go także wieczorem, ale teraz przestawiłam się jedynie na godziny poranne. Krem szybko się wchłania, ma kasztanowy (?) zapach, nie należy do najprzyjemniejszych, ale szybko się ulatnia. Moja mama ma rumień na policzkach, a ja odziedziczyłam po niej skłonności do tego stanu. Po 3 miesiącach stosowania kremu moje zaczerwienione policzki są już mniej czerwone, lekki rumień nie został pokonany, ale przynajmniej nie rzuca się w oczy. Czuje też że moje "czerwienienie się" zostało lekko ujarzmione. Krem jest warty polecenia, a ja już powoli szykuje się do zakupu nowego opakowania, bo to jest już na wykończeniu :D

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015425].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Pogromca rumieńców

Nie mam trwałych, popękanych naczynek. Szukałam czegoś dobrego na napadowe rumienienie się twarzy. Problem ten dotyka mnie w sytuacjach stresowych, pod wpływem emocji. Wtedy pojawia się On. Pan Burak. Co zrobisz? No nic nie zrobisz. A jednak! Chyba znam jeden sposób, dziewczyny. ;)

Krem kupiłam w okazyjnej cenie za 40 kilka złotych. Cena bardzo fajna, do przełknięcia, w porówaniu do tych oferowanych w większości aptek. Pojemość 30 ml, trochę mała, ale produkt jest wydajny, ja go stosuję tylko na problemowe miejsca, czyli policzki - kładę cieniutką warstwę. Przy takim stosowaniu myślę, że starczy spokojnie na kilka miesięcy.
Konsystencja jest odpowiednia, ni to rzadka, ni gęsta. Taka w sam raz. Kremik ma lekki kolor beżowy, cielisty. Na skórze go nie zauważam. Pachnie trochę jak kostki rosołowe. Tak, to chyba jakaś woń z tej gamy. ;) Spokojnie, trzeba się wwąchać by to poczuć, na skórze zapach się nie utrzymuje.

Teraz najważniejsze - działanie. Powiem tak, z lusterkiem nie chodzę przy twarzy, więc trudno mi stwierdzić czy i kiedy się czerwienię. Uczucie ciepła na twarzy nie towarzyszy mi tak często, więc burak też na pewno się zminimalizował. Jestem przekonana, że pojawia się rzadziej. Ale uwaga; były chwile, dosłownie na palcach jednej ręki można je policzyć, gdy rumieńce były, czy duże - nie wiem. Z całą pewnością szybciej zniknęły.

Sądzę, że stosowanie produktów tego typu zapewnia też pewien komfort psychiczny - mam krem na twarzy = będzie dobrze, wypieki pewnie się nie pojawią. Działanie hamujące rozszerzanie naczynek oczywiście jest. Nie wiem, czy krem wyleczy problem i będzie działał długofalowo. Raczej nie sądzę, bo na takie kłopoty to już dermatolog ma pole do popisu. Tego typu kosmetyki działają doraźnie.

Ja jestem zadowolona i każdemu serdecznie polecam. Myślę, że powinien się sprawdzić u większości osób z problemami podobnymi do moich. Czuję się pewniej, gdy mam go na twarzy. Ryzyko wystąpienia rumienia jest zdecydowanie mniejsze. To przykre zjawisko PRAWIE wcale mnie nie dotyczy. Tak, jak wspomniałam - nie ma się co czarować, apteczny kremik bez recepty zaleczy, pomoże na chwilę w mniejszym lub większym stopniu, ale nie wyleczy. Każdy powinien wypróbować go na sobie, ale patrząc po recenzjach - warto!

Produkt skuteczny. Na pewno kupię kolejne opakowanie, ale najpierw przetestuję coś innego. Być może podobny efekt można osiągnąć czymś tańszym a równie dobrym. Jeśli nie znajdę zamiennika, wrócę z podkulonym ogonem i przyznam KWC. Zobaczymy. :D

Pół gwiazdki odejmuję tylko i wyłącznie za to, że nie jest cudotwórcą, bo Pan Burak raz na ruski rok lubi się pojawić. ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996995].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Król mojej kosmetyczki!

Król nad króle, ideał nad ideały.
Stosowałam go jako samodzielny kosmetyk i sprawdza się idealnie. Działa od pierwszego użycia a po 2 tygodniach regularnego stosowania efekt utrzymuje się nawet kiedy zapomnę nakremować twarzy.

Stosowałam równocześnie Ruboril (na dzień) z Rosacinem (na noc) i efekt jest taki sam - w ogóle nie czerwieniąca się twarz.

Używam tego produktu od: kiedy pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 4 x 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986708].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Dobry

Kupilam go przez pozytywne recenzje na wizazu.Na poczatku stosowania nie zauwazylam zadnych efektow.Skora po nalozeniu kremu zrobila sie lekko zaczerwieniona ,ale najwidoczniej ten krem musi sie ,,rozkrecic,,.Nie jest moim ulubiencem ,ale nie jest tez zly bo dziala,ale nie zmniejsza widocznoci naczynek co inne kremy robily to ,ale moge to zaakceptowac bo rzadziej sie czerwienie , czuje ukojenie na twarzy i o to przede wszystkim mi chodzilo.Nie wiem czy kupilabym ponownie bo jest drogi,ale zapewne tak bo nie mam narazie lepszego zamiennika.Niestety nie nawilza zbyt dobrze ,ale nie o to w nim chodzi

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986119].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 71

Koi i Łagodzi

Do tej pory nie odchodziłam od Antirougeurs ale przy kolejnych zakupach postanowiłam spróbować czegoś nowego. Po przeczytaniu pochlebnych recenzji Ruboril wybór padł na ten krem.

Nie żałuję decyzji. Jest to bardzo fajny krem. Koi i łagodzi. Sprawdza się świetnie. Z pewnością jeszcze do niego wrócę.

Polecam. Bardzo fajny krem apteczny.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970092].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Nie sprawdził się

Kremu używałam w miarę regularnie przez 3 miesiące. Nie zauważyłam żadnej długotrwałej różnicy.

+ Nadaje skórze odrobinę beżowego kolorytu, co w przypadku zaczerwienionej skóry jest plusem, ale jest to minimalna zmiana
+/- Nie pozostawia wyraźnego filmu na skórze, ale nie wchłania się idealnie i lekko się lepi.
- Jest średnio nawilżający, więc musiałam stosować drugi krem
- Brak długotrwałych efektów
- Cena!

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953628].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

totalna porażka

Tragedia, stosowany regularnie przez 3 miesiące nie zdiałał zupelnie nic poza tym ze zabral z kieszeni troche pieniedzy. Slabo sie wchlania i zostawia bialy nalot na skorze, tylko maskuje rumien delikatnie a nic nie poprawia, szczerze nie wiem skad te pozytywne opinie, zdecydowanie odradzam

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[951176].usefull || 0 }}% pomocna.