Flowing Woman (Dezodorant w sprayu)

Flowing Woman (Dezodorant w sprayu)

Dezodorant w spray-u o kwiatowo - owocowych nutach zapachowych. Stworzony z myślą o ludziach młodych, pełnych energii.
Nuta główna - mandarynka, malina, frezja
Nuta środkowa - fiołek, irys
Nuta bazowa - drzewo cedrowe
Dostępny także w wersji w szklanym pojemniku.

Uwielbiam !!! :)

Dezodorant w sprayu/atomizer - Jedne z moich ulubionych. Zapach jest idealny, jak by specjalnie dla mnie skomponowany.
Zapach jest słodki, typowo letni, kojarzący się z lekkością i zwiewnością. Utrzymuje się długo na skórze jak i na ubraniach. Wystarczy na długo nawet przy codziennym użyciu. Szczególnie pasuje do kobiet cieszących się życiem i ceniących radość pod każdą postacią - również zapachową.

Polecam !!!

Używam tego produktu od: od 5-6 lat (!?)
Ilość zużytych opakowań: już nie liczę :)

łącznie tylko 3 gwiazdki, nad czym niezmiernie ubolewam...

Piękny zapach, mój ulubiony od kilku lat... wracam do niego co kilka miesięcy...

Niestety dezodoranty nie są wydajne, a zapach nie utrzymuje się długo, co mnie zniechęca do korzystania. Ale nie mogąc oprzeć się temu zapachowi powracam do niego co jakiś czac.

Za zapach +10 gwiazdek, za trwałość -7, łącznie tylko 3 gwiazdki, nad czym niezmiernie ubolewam...

Używam tego produktu od: jakiś 7-8 lat (!!)
Ilość zużytych opakowań: wiele

Mój ulubiony

Świetny zapach który odkryłam przypadkiem u mojej siostry kilka lat temu. Od tamtej pory jestem w nim zakochana i noszę go ze sobą wszędzie. Mój chłopak również jest jego wielkim fanem. Na skórze zapach utrzymuje się kilka godzin, natomiast na ubraniu nawet dwa dni. Nie podrażnia mojej skóry.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

Bordowe usta H&M

ideał

+ całkiem długo się utrzymują
+ ładny zapach
+ zawsze dostępne w drogerii
+ ładne opakowanie

Nigdy się nie nudzą :)

Minusów brak :)

Wszystkim proponuje wypróbowanie :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Lubię

Zapach jest słodki, ale nie mdlący. Pasuje do osoby wesołej, zadowolnej z życia :) Lubię go, aczkolwiek nie szaleję za nim, gdyż nie jest on specjalnie seksowny i nie ma tego czegoś ;) Mimo to wracam do niego od czasu do czasu, bo jest przyjemny dla nosa :)

Ja używam deo natural spray, tego z atomizerem ze zdjęcia. Jego trwałość, hmmm nie jest najgorsza. Minusem na pewno jest to, że dużo się psika przy jednym naciśnięciu.

Używam tego produktu od: Około 10 lat.
Ilość zużytych opakowań: Chyba z 6.

Cudo! ;)

Recenzja dotyczy wersji z atomizerem.
Nie jestem znawczynią perfum, nie znam się na nutach zapachowych i większość z nich oceniam bardzo prosto: ładne albo brzydkie :P Jedno mogę za to stwierdzić na pewno - Puma Flowing to naprawdę wyjątkowy zapach! Nadaje się zarówno do eleganckiego stroju jak i ubrań na co dzień. Jest świeży, lekko słodki (ale nie mdlący). Jedyne, co mi przeszkadza, to trwałość, dlatego zwykle kupuję po prostu wodę perfumowaną i po problemie.
Nadaje się na lato, nie robi plam. Podoba się nie tylko mnie, ale także bliskiemu otoczeniu - dalsze go nie czuje, co dla mnie jest plusem, nie cierpię zapachowego \'ogona\'.
Dodatkowym plusem jest cena - może nie najniższa z możliwych, ale zdecydowanie warto. Szczególnie, że wydajność także na plus ;)

Polecam wszystkim fankom wyjątkowych, delikatnych zapachów.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5

Sentyment...

Piękny zapach ;-) Puma, Flowing Woman używam od ok.10lat, a nawet chyba dlużej. Nie potrafię się rozstać z tym zapachem. Kojarzy mi się z młodością, radościa, beztroskim życiem. Mocny, wyrazisty zapach. Wyrazisty- to słowo chyba najlepiej go opisuje ;-) wydajne i trwałe. Mój HIT!

Używam tego produktu od: 10 lat (z małymi przerwami)
Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

najlepszy!

Kupuje go od ponad 6 lat, zapach jest po prostu nieziemski :) Niejedna kolezanka mnie pytala co to za perfum i nie jedna go potem kupila. Mojemu chlopakowi tez suie bardzo podoba. Zapach dosc dlugo sie utrzymuje. Ja go u siebie nie czuje ale czuje go u jednej z kolezanek ktora tez zostala jego fanka :)
Dosc wydajny

Ilość zużytych opakowań: 5 i pol

Mój zapach

Uwielbiam te perfumy. Po niektórych mam tak, że kiedy mam je na sobie, to na początku niby pachną ładnie, ale po jakimś czasie zaczynają na mnie śmierdzieć. Te są dla mnie idealne. Nie ma czegoś takiego, że zapach się zmienia w smród. Zdecydowanie odnalazłam swoje perfumy :D. Niestety nie utrzymują się na ciele szałowo długo, ale to nie jest jakiś wielki minus.

ZAKOCHAŁAM SIĘ!

zapach wręcz cudowny!!!
chyba tak właśnie pachnie niebo :)

mam bzika na punkcie różnych pachnideł, akurat to poznałam przypadkiem - używała je moja koleżanka i nie mogłam zapytać "co tak ślicznie pachnie" :D
zapach lekki, ale bardzo dojrzały. może nawet trochę słodki. w sam raz nie tylko na lato, ale na i zimniejsze pory roku.
kiedyś istniała inna wersja, później chyba zniknęła z półek na jakiś czas, teraz znów widzę tę serię.
z niecierpliwością czekam na jakąś przecenę, a jeżeli nie trafię - na pewno kupię po normalnej cenie, bo flowing woman jest zdecydowanie tego warta :D

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość :)

Jedne z ulubionych!

Mam fioła na punkcie perfum, stąd moja półka aż się ugina pod ich ciężarem.

Puma Flowing zagościły u mnie już dość dawno, uwiódł mnie ich zapach. Jest lekki, nieduszący, idealny zarówno latem, jak i każdą inną porą roku. Jest uniwersalny- nadaje się zarówno do sportowego stroju, jak i elegantszej stylizacji.
Zapach idealny dla nastolatki, ale ja, jako 20-latka nadal chętnie po niego sięgam.

Jedynym minusem, jak dla mnie, jest cena, dlatego używam go dość oszczędnie :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pięć

Zapach z moich snów!:)

Zapach ten urzekł mnie swoją lekkością i zmysłowościa. Według mnie nie posiada on żadnych wad.

Jest jedyny w swoim rodzaju i poza perfumami pumy nigdzie indziej nie wystepujący pod ta nuta zapachową:)

Zalety

- cudowny, kwiatowy i zmysłowy zapach
- jest delikatny a przy tym długotrwały
- utrzymuje sie bardzo długo na ciele i ubraniu
- doskonale nadaje sie na lato
- zapach jest przyjemny i przyciągający
- czuje w nim jakieś piekne kwiaty( pastelowa woń)
- mogłabym pryskać sie nim co chwila:)
- bardzo dobrze dobrana kompozycja zapachowa
- najlepszy zapach pumy women

Nigdy mi sie nie znudzi !!! :) ;]