Couleurs Nature, No Transfer Make-up (podkład niebrudzący) (stara wersja)

Couleurs Nature, No Transfer Make-up (podkład niebrudzący) (stara wersja)

Podkład niebrudzący w płynie. Jego płynna konsystencja ułatwia aplikację, nie pozostawia żadnych śladów i doskonale się utrzymuje. Flakon z przezroczystego szkła z dozownikiem. Cztery odcienie: dwa jasne różowawe, dwa ciemniejsze złotawe.

dobre wspomnienia

Podkładu używałam już jakiś czas temu - podejrzewam, że chodzi tu o kilka lat z racji tego, że formułę jego odświeżono i zmieniono opakowanie.

Był to jeden z moich pierwszych podkładów z wyższej półki. Miałam odcień "Rose Eclat", nie wiem jaki to numer, jednak gdy chciałam kupić odpowiednik kolorystyczny z nowej serii, ekspedientka nie umiała mi doradzić, bo żaden z odcieni nie był nawet zbliżony. Mój był idealnym balansem pomiędzy odcieniami różowymi, a żółtymi i genialnie wtapiał się w mój własny odcień skóry.

Miał bardzo ładny, wręcz szykowny zapach, taki jaki powinny mieć drogie kosmetyki. Konsystencja dość rzadka - trzy "pompki" wystarczyły na całą twarz; przez to wydajność była niebotyczna. Szybko i bezproblemowo aplikował się i wchłaniał, pozostawiając delikatnie kryjącą warstewkę. Nie zapychał porów, nie brudził ubrań, wyrównywał kolor cery. Byłam z niego bardzo zadowolona.

Zasadniczym minusem była cena, jednak obecną wersję można trafić w promocji co już nie jest tak dotkliwe. Przyczepiłabym się również do szklanego opakowania - mimo że było ergonomiczne, dobrze leżało w dłoni, to nieustannie miałam obawy, że się stłucze.

Nie wiem jak sprawuje się nowa edycja tego podkładu, mam nadzieję, że równie genialnie - niebawem się dowiem.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

Podkład fantastyczny. Nie trzeba czekać, aż się wchłonie. Aplikacja wygodna, kolory też są świetne. Pięknie pachnie. I najważniejsze. Mam bardzo wrażliwą skórę. Po większości podkładów mam pomarańczowe plamki, a po tym ani śladu. Pięknie dopasowuje się do koloru skóry. Same plusy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

rozczarowanie

kiepska kolorystyka - jak w większości podkładów tej firmy, chemiczny zapach, wbrew obietnicy producenta - brudzący, raczej nie kryje, nieco wyświeca cerę, ale przy żóltawym odcieniu daje efekt zmęczonej niezdrowej cery i tak też odczuwam po dniu w tym podkładzie... Owszem opakowanie z pompką oki, konsystencja i rozprowadzenie bez problemu, ale to zdecydowanie za mało za tę kasę...Używam tego produktu od: ze trzy razy z posiadanej 30
Ilość zużytych opakowań:

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

gdyby nie te odcienie...

miałam kilka próbek tego podkładu i musze przyznac ze dobrze zrobiłam, ze go nie kupiłam, uboga kolorystyka- kolory bardzo ciemne, ja mialam brzoskwinke i jest za ciemna i zbyt pomaranczowa jak na osobe o jasnej karnacji,
produkt jest wydajny, ma lekka konsystencje, miły zapach, dobrze sie rozprowadza i nie zapycha ale:
buzia sie po nim swieci juz po krótkim czasie (od przypudrowania rzecz jasna)
maska sie wprawdzie nie tworzy ale po kilku godzinach widac pory skóry
zero krycia czy trwałości ( ale mam cere dosc wymagająca wiec to ocena jak najbardziej subiektywna)
az wreszcie ostania rzecz-brudzi, brudzi niestety....

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:3 próbki

Nie dla mnie

Kolory tego podkladu sa bardzo kiepskie. Moj okazal sie intensywnie pomaranczowy w bardzo sztucznym odcieniu. Praktycznie nie ma zadnego koloru dla osob o jasnej karnacji. Jest bardzo plynny i nie kryje za dobrze. No i wbrew obietnicom producenta ten podklad brudzi jak kazdy inny. Plusem jest higieniczne opakowanie z pompka.

Używam tego produktu od: rok temu

Czy ja wiem..?

Po prostu napisze plusy i minusy:

- ten kosmetyk w nazwie ma "podkład" a jak na moj gust to jest krem tonujacy
-co to w ogole za gama kolorystyczna? za to poważny minus (nie ma nic dla bladolicych) ale to co teraz napisalam jest bardzo subiektywne ;)
-cena bez promocji jest powalajaca

+rzeczywiście brudzi o wiele mniej niz przecietny podkład (sprawdzałam :P )
+fajna buteleczka z pompką pozwala zachować czystość
+rzadka konsystencja, dzięki której jest wydajny
+na buzi jest leciutki, nie tworzy maski

Używam tego produktu od: 4mies
Ilość zużytych opakowań: troche jednego

dobry, ale czegoś brakuje

Podkład zakupiłam w cenie promocyjnej za 27 zł i uważam że tyle ten podkład jest wart ( pierwotna cena ok 56 zł) Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że skóra się świeci i puder na ten podkład to konieczność. Minusem jest też mała gama kolorystyczna, mam kolor najjasniejszy ale i tak martwię się ze moze wygladac jak maska w świetle dziennym. Podkład ma za to bardzo przyjemny zapach, jest lekki. Konsystencja jest dość leista i średnio rozprowadza się na twarzy..... Dobrze że podkład można dozowac za pomocą pompki.Podsumowując bez rewelacji ale jak za ta cenę jaką dałam uważam że jest w sam raz.

Używam tego produktu od:3 miesiące

nie wszystko złoto...

W pierwszej chwili, gdy się go tetsuje w sklepie wydaje się być płynny, lekki. Ale niestety, w codziennym użytkowaniu...
Plusy:
+nie zapycha cery
Minusy:
- dość długo się wchłania i błyszczy niemiłośienie, bez przypudrowania ani rusz, a wtedy przestaje być "niebrudzący"
- nie kryje
-szybko przebija spod pudru i dość łatwo schodzi w ciągu dnia
- brak filtrów UV
No, i dla kogo są te kolory? Ewidentnie dla dziewczym, którym się właśnie zadrzyło zatrzaśnięcie w solarium. Mam "najjaśniejszy", a i tak w sumie dość ciemny..Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie

nie jestem zadowolona

No niestety.Zawiodłam się.po zmianie opakowania odczuwam że jest to inny skad.Skóra się świeci.Podkład schodzi,Mam mieszaną cerę.wybralam brzoskwiniowy.Nie kupie go juz.Moze do cery suchej będzie dobry.

Używam tego produktu od:3 lat

po prostu dobry

uzywam tego podkładu od kilku lat i dziwię się tak złym opiniom. Podkład świetnie się rozprowadza, nie tworzy smug, nie czuć go w dotyku, daje naturalny efekt, nie wysusza skóry. Faktem jest że nie kryje najlepiej, ale do tego celu przeznaczony jest inny podkład Yves Rocher. Tu łatwo sobie pomóc korektorem, którym dodatkowo można rozjaśnić okolice oczu. ja i tak uzywam korektora, więc fakt czy nałożę go jeszcze na większe przebarwienia pozostaje bez znaczenia.
ogólnie bardzo go lubie i jest wyjątkowo wydajny- uzywam ponad rok tego samego opakowania i ciągle jest.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

żal do Yves Rocher...

z powodu tak niepraktycznego opakowania...
sam podkład jest świetny, ale zrezygnowałam z niego, bo w kółko połowa z niego zostawała na ściankach i po zabawie ;)
wrócę, jak poprawią to szklane opakowanie

Używam tego produktu od: używałam ok.2 lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo

produkt taki sobie!

Podkład jest średni, lekko koloryzuje twarz, nawilża, ale w ogóle nie matowi skóry. Jeżeli chodzi o niebrudzenie to trudno mi to stwierdzić, gdyż aby twarz się nie błyszczała to i tak muszę używać na niego pudru,a praktycznie każdy podkład , na który użyjemy pudru, będzie brudzący.
Podsumowując, ten podkład nie sprawdza sie przy cerze tłustej, ale można go uzywac, kiedy zależy nam na delikatnym efekcie koloryzujacym, bez wrażenia maski.

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 używane sporadycznie