Szampon z ekstraktem z ogórka i aloesu 2w1

Szampon z ekstraktem z ogórka i aloesu 2w1

Oczyszczający i odświeżający szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się. Timotei starannie wybrał i połączył naturalne ekstrakty z:
- ogórka - działanie oczyszczajace i odświeżające
- aloesu - właściwości łagodzące
Szampon posiada świeży, pobudzajacy zapach, lekką, przyjemną w dotyku konsystencję. Do codziennego mycia włosów.

nigdy więcej

Szampon poleciła mi koleżanka która bardzo go chwali. A do tego ta niska cena! Nie wahalalam sie długo. Sama byłam bardzo ciekawa jego działania ale bardzo sie zawiodlam. Szampon ma ładny zapach. Ale niestety zrobił krzywdę moim włosa. Bardzo je wysuszyl. Masakrycznie sie puszyly i trudno było je rozczesywac. To tyle w kwesti taniego szamponu. Nawet moja mama zauważyła różnice i powiedziała żebym go więcej nie kupowała.

Używam tego produktu od: rok temu

Sentyment

Używałam z mamą wiele lat. Pamiętam do dziś ten zapach. Włosy były umyte, świeże, tyle wtedy było ważne. Teraz nawalą setki składników, które nic nie robią. Stary dobry Timotei z ogórkiem i aloesem, nic więcej mi nie było trzeba.

używałam przez lata

kiedyś moja pielęgnacja włosów polegala tylko i wylącznie na myciu tym szamponem..

Plusy:
+uwielbiałam ten zapach
+cena i dostępnośc byla zadowalająca
+dobrze oczyszczał, włosy były też nieco dlużej świeże
+estetyczne, proste opakowanie

Minusy:
-końcówki i włosy na długości wysuszone

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Peeling do ciała

Nie ma tragedii, ani szału. Może kiedyś go kupię

Stosowałam ten szampon przez wiele lat, ale szampon jak większość szamponów. Oprócz tego, że fajnie się pieni, ładnie pachnie, jest wydajny, to nic szczególnego. Niestety w moim przypadku nie odświeżył na długo, ani nie sprawił mniejszego przetłuszczania włosów. Jedyne co dobrego zrobił nie zostawił po sobie łupieżu

Ilość zużytych opakowań: dużo

Wielkie NOŁ

Odżywki Timotei - bardzo lubię.
Szampony - niekoniecznie.

Nie inaczej jest i z tym ogórkowym, który moim cienkim, tłustym włosom zaszkodził.

Zalety:

- zapach
- dobrze się pieni
- jest wydajny

Wady:

- przesusza końcówki
- wzmaga przetłuszczanie u nasady
- plącze niesamowicie -> włosy wypadają
- tworzy efekt obciążonej, tłustej szopy

Doprawdy nie wiem o co chodzi tutaj z tym "2w1".

Używam tego produktu od: miesiąc kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Bardzo dobry

Świetny szampon! Doskonale oczyszczał moje przetłuszczające się włosy. Po jego użyciu czułam , że sa naprawdę świeże. Były tez aksamitnie gładkie w dotyku, takie mięciutkie, że aż chciało się je dotykać. I na dodatek pięknie pachniały. Na drugi dzien( ja myję włosy co 2. dzień wieczorem) nie miałam żadnych problemów z ich rozczesaniem. Jak dla mnie rewelacja. gorąco polecam, naprawde warto.

Używam tego produktu od: Obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Taki sobie.

Jako 2w1 kompletnie się u mnie nie sprawdził.
Potrzebowałam innej odżywki, żeby doprowadzić moje włosy do ładu.
Ale wtedy jeszcze codziennie je prostowałam.
Używałam go niedawno jako szamponu w połączeniu z inną odżywką.
Niczego sobie kosmetyk, fajna konsystencja, przyjemny zapach, jako szampon dostałby 4 gwiazdki, polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Średnio-dobry

Stosowałam go latem. W sumie, nie miałam do niego większych zastrzeżeń. Dobrze oczyszczał i moje włosy były po nim dłużej świeże. Niestety, jeżeli chodzi o nawilżenie- to pod tym względem wypadał średnio. Taki normalny szampon. Wydajny i wygodny dzięki połączeniu z odżywką. Problemów w rozczesywaniu nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: od czerwca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

tani i dobry

Bardzo fajny szampon. Duży plus, że to kosmetyk 2w1, dzięki czemu włosy nieco łatwiej się rozczesują. Cena bardzo przystępna a szampon wydajny. Nie wysusza włosów ale specjalnie ich też nie nawilża. Polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona :)

taki normalny.

jest zwyczajny ; D

+ładny zapach,
+cudowna konsystencja, forma gęstego żelu,
+nie obciąża,
+fajnie oczyszcza,
+nie ma większego problemu z rozczesywaniem,
+tani i nawet wydajny,

-nie zmniejsza przetłuszczania,

stosowałam najpierw jego żeby tylko oczyścić włosy ale drugi raz musiałam nałożyć lepszy szampon aby rano nie było `smalcu`

Używam tego produktu od: miesiąca,
Ilość zużytych opakowań: 1 całe,

Lekkość i blask

Włosy po tym niepozornym z wyglądu szamponie szczerze mnie zaskoczyły. Teraz, w okresie noszenia czapek i maksymalnego dogrzewania fryzury nie wyglądają najlepiej - przetłuszczają się, oklepują pod czapami, tracą wigor. Większość szamponów tylko wzmaga te niepożądane efekty, natomiast Timotei z ogórkiem i aloesem rozprawia się z takimi smętusami w mgnienia oku! Po umyciu - i dobrych kilka godzin potem - są lekkie, lśniące i takie - hm - można rzec "wiośniane"! Mam jasne, cienkie włosy - na taki gatunek przynajmniej Timotei działa niczym miód na strapione serce :)
Podoba mi się jego nie starający się udawać cukierków, wszystkich owoców tego świata i czego tam jeszcze zapach. Fajny, ziołowy smel.
Moja stała pozycja na łazienkowej półce.

Używam tego produktu od: ? dłuższą chwilę

CUDO !

Kupiłam przez przypadek i tak zaczeła się moja przygoda z szamponami tej marki.. :))
Plusy:
-cena
-wydajność
-nie plącze dłuższych wlosów
-włosy mniej się przetłuszczają
-nie wyszusza końcówek

Minusów na razie brak

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie wiem :D