Cellular Vital Eye Mask

Cellular Vital Eye Mask

Opis: Bogata maseczka pod oczy o działaniu mającym zapobiegać objawom starzenia. Wygładza zmarszczki, silnie nawilża i odświeża, dotlenia, rozjaśnia skórę pod oczami i zapobiega opuchliznom. Po jej zastosowaniu skóra odzyskuje blask i witalność, wygląda na bardzo wypoczętą.
Maseczkę stosuje się 2-3 razy w tygodniu na 10-15 minut.
Producent na opakowniu niestety nie podał składu, jedynie informację o elementach aktywnych:

• Glycoproteins,
  • Mallow&Hypeicum Perforatum Extracts,
  • Cornflower&Rosa Damascena Flower Water

tylko ta cena...

Boska
Po nałożeniu lekko szczypie ale tak według producenta powinno być. Cena ..... no cóż, mogła by być niższa.
Efekt rozjaśnienia cieni i rozświetlenia oka utrzymuje się przez cały dzień.
NAJLEPSZA MASECZKA JAKĄ MIAŁAM

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: drugie

bubel

Kolejny bubel kosmetyczny,który obiecuje cuda a nie robi zupełnie nic!!!!!!!! Jestem wściekla na siebie,że dałam nabrać sie kolejny raz na obietnice producenta.Ta maseczka nie robi zupełnie NIC,jedynie podkreslam jedynie leciutko rozjaśnia cienie pod oczami. Z workami i ze zmarszczkami zupełnie sobie nie radzi.Używam jej już jakies dwa miesiące i nie ma żadnych rezultatów.Kupiłam ją z myślą o workach i zmarszczkach - co za tragedia.Po nałożeniu szczypie - dałoby sie znieść ten dyskomfort gdyby były widoczne efekty ale ZERO komplenie ZERO jakichkolwiek efektów! Zastanówcie nad kupnem tego badziewia bo cena jest z kosmosu,zupełnie nie adekwatna do obietnic.Za owe "cudo" nie dałabym złamanego grosza....... Proście próbki przed wyrzuceniem w błoto ponad 500zł.
Z CZYSTYM SUMIENIEM NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:dwa miesiace trzy razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry

Maseczke kupilam mojej mamie w prezencie na urodziny.
Mama od zawsze miala problemy z workami i zasinieniami pod oczami a z wiekiem pojawily sie zmarszczki.
To co mozna zauwazyc juz przy 2 zastosowaniu to likwidacja workow i cieni oraz wypelnienie zmarszczek. Przy stosowaniu 1x w tygodniu efekt utrzymuje sie caly czas.
Nie bylo ani podraznienia ani pieczenia (o czym uprzedza producent).
Maska jest wydajna i fajnie sie ja naklada.

Używam tego produktu od:6mieś

depilacja brwi

Niech będzie- MERCEDES

Kupiłam tą maseczkę w wyniku desperacji a mianowicie jak na swój młody jeszcze wiek, zauważyłam mnóstwo zmarszczek taka siateczka. Pani długo mi tłumaczyła działanie tej maseczki i kupiłam ją. Jestem bardzo zadowolona, rozjaśnia mocno skórę pod oczami, wygładza i odpręża. Skóra wygląda na wypoczętą. Mimo wysokiej ceny wiem że będę ją kupować. Po paru zastosowaniach moja skóra jest mocno nawilżona, a co do rekonstrukcji muszę jeszcze poczekać.

Maseczkowy Rolls-Royce

Bardzo długo zastanawiałam się nad jej kupnem, gdyż jest piekielnie droga. Konkurencją były płatki kolagenowe Thalgo, doszłam do wniosku jednak, że biorąc pod uwagę wydajność tej maseczki (powinna mi starczyć na grubo ponad rok), zakup La Colline będzie bardziej opłacalny.
A efekt? Jestem po prostu zachwycona! Wszystkie obietnice producenta są spełnione - po 15 minutach z tą maseczką skóra pod oczami jest wygładzona, jaśniutka, wypoczęta i na bardzo długo nawilżona. Nie wiem natomiast, jak ta maseczka radzi sobie z opuchliznami, bo na szczęście nie mam z nimi problemu.
Po nałożeniu maseczka może troszeczkę szczypać, ale to efekt działania składników aktywnych. Natomiast po chwili ma się bardzo przyjemne uczucie chłodzenia i świeżości.