Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Soraya, So Pretty! Piękna Cera, BB Cream Pretty Woman

Soraya, So Pretty! Piękna Cera, BB Cream Pretty Woman

Ten multifunkcyjny produkt łączy w sobie zalety kliku kosmetyków. Doskonale wypielęgnuje, nawilży i wygładzi skórę, subtelnie poprawi jej koloryt i ukryje niedoskonałości, a dodatkowo zredukuje świecenie się i zapewni matową cerę. Polecany do każdego rodzaju karnacji.
Składniki aktywne:
- Pigment OPAL LIKE - nowoczesny pigment, który dopasowuje się do odcienia cery. Odbija i rozprasza światło w taki sposób, że skóra wygląda perfekcyjnie, jest idealnie gładka, a niedoskonałości są niewidoczne.
- Pudrowe sfery - wyspecjalizowane cząsteczki, które pochłaniają nadmiar sebum z powierzchni skóry. Sprawiają, że cera jest matowa i nie świeci się.
- Morelowy nektar - owocowy suplement dla skóry, który dostarcza jej składników nawilżających i przyjemnie wygładza powierzchnię naskórka.
Multifunkcyjna formuła 10w1 zapewni cerze:
- Nawilżenie
- Wygładzenie
- Ochronę przed UV. Zawiera filtr SPF 10.
- Matowość
- Poprawę kolorytu
- Ukrycie niedoskonałości
- Pielęgnacyjny komfort
- Perfekcyjny wygląd
- Naturalność
- Promienność
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Soraya wywodzi od `Best Beauty Formula`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

tani i bardzo dobry

Odejmuję jedną gwiazdkę za to że nie matowi i słaby filtr, poza tym spisuje się świetnie :)
W porównaniu do azjatyckich kremów BB dostałby pewnie 1 gwiazdkę ale dla osób żyjących w polskich realiach może się sprawdzić.
Kupiłam go w przecenie za 12 zł z peelingiem w gratisie :)
Dość duża tubka, krem dopasowuje się do mojej karnacji.
Lekko wygładza i delikatnie rozjaśnia cienie pod oczami.
Nie mam problemów skórnych więc dla mnie jest wystarczający.
Ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: kilku mieisęcy
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze nie zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046386].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny!

Na opakowaniu wymienione są takie cechy (10 w jednym!):
- nawilżenie - rzeczywiście dobrze nawilża, zazwyczaj daję pod niego jeszcze zwykły krem, ale właściwie nie jest to jakoś bardzo potrzebne
- wygładzenie - wygładza, tak jakby stapia ze sobą wszystkie nierówności, stanowczo na plus!
- ochronę UV - trudno mi ocenić...
- matowość - niestety nie spisuje się tutaj za dobrze. Może ma tu swój udział mój makabrycznie przetłuszczający się nos, którego nic nie jest w stanie zmatowić, niemniej nie spełnia swojego zadania.
- poprawa kolorytu - tu bym się trochę spierała. Mam dość jasną cerę, a choć napisane jest, że pasuje do każdej karnacji, dla mnie wydaje się być odrobinę za ciemny, czy może za bardzo pomarańczowy.
- ukrycie niedoskonałości - czerwonych krostek nie ukrywa, ale z przebarwieniami, bliznowatymi pozostałościami po pryszczach i nierównościami sobie dobrze radzi
- pielęgnacyjny komfort - dobrze nawilża, skóra jest przyjemna w dotyku
- perfekcyjny wygląd - dość na wyrost, wystarczy powiedzieć, że ładnie się prezentuje, chociaż ja używam do tego jeszcze pudru.
- naturalność - rzeczywiście wygląda naturalnie, nie tworzy maski, wtapia się w skórę
- promienność - jeżeli za promiennpść można uznać promiennie świecący nos, to się zgadza, ale poza tym to ściema (ale to jest akurat taki aspekt reklamy, który jest dla mnie wybitnie reklamowy niezależnie od produktu, który opisuje)

Do tego ma przyjemną konsystencję, może trochę za bardzo lejącą (zbiera się też brzydko w zakrętce), ale łatwo się rozprowadza. Ma charakterystyczny, niby morelowy czy brzoskwiniowy zapach, który mi osobiście się nie za bardzo podoba. Nie jestem też fanką opakowania - wolę proste, skromne opakowania, tutaj mamy mnóstwo błyskotek i elementów.

Ogólnie polecam mało wymagającym, do codziennego używania powinien się sprawdzić :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006629].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdza się jako krem bb, ale krótko się utrzymuje na twarzy.

To co jest zaletą tego kremu to filtr uv, twarz po nim nie opala się ani trochę a tego właśnie potrzebowałam, żeby jednocześnie moja cera wyglądała w miarę przystępnie, ale bez używania pudru. Mam wrażenie, że jego konsystencja jest ciężka i ciężko się rozprowadza, po twarzy, ale po dokładnym nałożeniu daję efekt wygładzenia i faktycznie kryje zaczerwienienia. Mam bardzo jasną cerę i ten krem poradził sobie świetnie z dopasowaniem się do niej chociaż wydaję się ciemny zaraz po nałożeniu. Zapach jest dziwny, może trochę brzoskwinia, trochę chemol:) ale mnie nie drażni absolutnie:)

Jeżeli kiedyś będę potrzebować kremu bb na pewno sięgnę po właśnie ten, mimo jego drobnych mankamentów.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, krem jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004293].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

nie do końca taka pretty

Krem nie jest zły, jak widać jest mnóstwo zachwytów nad nim ale są też bardzo krytyczne recenzje. Moja jest taka po środku.

Krem ma dość leistą konsystencję, zaraz po nałożeniu na twarz jest bardzo ciemny, po rozsmarowaniu stapia się ze skórą, Jest to na pewno odcień wpadający w żołty.

Jak on wygląda u mnie?

Mam jasną karnację, z zaczerwienieniami i ogólnie nierównym kolorytem. Ten krem lekko tuszuje zaczerwienia, widać różnicę (nałożyłam na pół twarzy i strona posmarowana kremem wyglądała zdrowiej, małe niedoskonałości zostały zakryte, lekkie zaczerwienia również były mniej widoczne, co nie oznacza, że zostały w pełni zamaskowane).

Minusem jest fakt, że krem nie do końca wpasował się w moją karnację, odcina się żołtą linią przy linii włosów oraz przy uszach- nie jest to jednak widoczne z daleka, tylko po dokładnym przyjrzeniu się.

Ponadto krem podkreśla nierówności, suche partie skóry, bardzo zbiera się między brwiami.

Ogólnie nie jest najgorszy, buzia wygląda zdrowo, poprawia się koloryt, dla cer bezpromlewoych będzie w porządku.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992438].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham go całym sercem:)

Nigdy nie byłam fanką BB kremów i nie zrozumcie mnie źle, ale raczej nie zdarza mi się kupować tak tanich produktów do makijażu, nie dlatego, że przemawia przeze mnie snobizm, tylko jestem alergikiem i z doświadczenia wiem, że niestety mało który produkt moja kapryśna cera toleruje:(. Większość kosmetyków muszę kupować w aptekach, a produkty apteczne są bardzo kosztowne.
Na ten BB krem zdecydowałam się pod wpływem impulsu, był przeceniony na 6 zł (!!!) i skusiło mnie jego śliczne opakowanie. Stwierdziłam, że nie zaszkodzi spróbować, straty dużej nie będzie.

No i teraz nie wyobrażam sobie bez niego mojej kosmetyczki. To jeden z moich ulubionych produktów.

Moja cera jest mieszana, ze skłonnością do wyprysków i rozszerzonych porów.

Plusy:
- delikatne krycie i wyrównanie kolorytu skóry
- cera staje się rozświetlona i promienna
- niesamowicie lekka i przyjemna konsystencja
- piękny zapach
- twarz wygląda bardzo naturalnie i świeżo
- idealnie nadaje się na codzienny makijaż
- nawilża skórę
- ogromny plus za filtr ochronny (SPF 10)
- bardzo wydajny (mam go już prawie pół roku i jeszcze sporo zostało)
- śliczne opakowanie

Minusy:
- jak dla mnie brak

Oczywiście pamiętajmy, że to jest BB krem i nie można od niego wymagać jakiegoś niesamowitego krycia. Kiedy mam więcej wyprysków to przerzucam się na zwykły puder, ale na szczęście nie zdarza się to często.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980300].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Krem spełnia większość obietnic producenta, wygładza, ma śliczny zapach, nie zapycha porów, nie tworzy efektu maski, nawilża, delikatnie matowi i wyrównuje koloryt skór. Niedoskonałości niestety nie ukrywa, ale nie tego się przecież spodziewamy po kremach BB. Jest łatwo dostępny i tani. Naprawdę super. Odejmuję pół gwiazdki za niski filtr - powinien być wyższy, zwłaszcza że BB używamy głównie w lecie.
Nie kupię go ponownie tylko dlatego, że za bardzo lubię eksperymentować ;)

Używam tego produktu od: 3 miesiące w okresie wakacyjnym
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959085].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie BOMBA

Polecam każdemu ten produkt. Jest tani a dobry, ma przepiękny zapach i idealnie się wtapia w skórę. \'Wydajny! Nie pozostawia na twarzy efektu maski. Mam bardzo jasną cerę a produkt nie jest za ciemny. Nie wiem czy nawilża bo mam cerę normalną, nie zapycha, nie powoduje wysypu, choć ja nigdy z tym nie miałam problemu. No polecam i już! ;)

Używam tego produktu od: nw
Ilość zużytych opakowań: 1 mała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954608].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo go lubię, nie zawiódł mnie jeszcze

To był mój drugi bądź też trzeci krem bb, więc mniej więcej porównanie jak działaja inne miałam.

Bardzo lubie ten krem bb. Jest chyba jedynym jak do tej pory tego typu kremem, który po nałożeniu na twarz lekko kryje i nadaje skórze tak przyjemny koloryt,że nie potrzebuję makijażu, bo mam naturalny i bardzo fajny pudrowy efekt.
Cena w porównaniu do innych bb dość wysoka, bo spotykałam go w różnych drogeriach od 15zł do 18 zł.

Zapach-jak dla mnie dziwny, momentami miałam go dość, ale z czasem można się przyzwyczaić.

Ogólnie polecam. Starczył mi na dośc długo i dobrze spełniał swoją rolę.

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946597].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku :)

Szukałam od jakiegoś czasu kremu bb do mojej jasnej cery, miałam już krem garniera, Ziaij, i żaden z tych dwoch nie odpowiadał kolorowi mojej skory :( a na dodatek krem garniera... Dwa razy droższy od kremu so pretty ... Nie wiem w gruncie rzeczy, czemu w opisie tego produktu jest napisane, ze kosztuje ok. 18 zł, ponieważ ja go dostałam za 12 zł w rossmanie :), ale prwnie po prostu nie zauwazylam i kupiłam go w jakies promocji. Ale do rzeczy ;

Plusy:
- nawilża
- skóra po nim jest matowa
- łatwo dostępny
- cena
- śliczny brzoskwiniowy delikatny i nie narzucający sie zapach
- dobrze sie wtapia w moja skore
- No i idealny kolor, ani za jasny ani za ciemny 👌
- skóra po nim jest mięciutka i jakos tak ładniej wyglada

Minusy:
- słabo kryje, za co odjelam jedna gwiazdkę :/ krem bb garniera o wiele lepiej kryje ( choć mimo wszystko gdybym miała wybierać miedzy so pretty a garniera wybrałabym so pretty, ponieważ lepiej sie dopasowuje do mojej cery ), mimo wszystko coś tam zakrywa i nie jest źle :)

Mimo tego jednego minusu, mimo wszystko chyba kupie nasteonym razem znowu ten produkt - polecam :)

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940046].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem przyjemny... zapychacz

Jak sam producent opisuje nie jest to typowy BB (Blemish Balm) Krem ale skrót BB odnosi się do „Best Beauty”. Ale w gruncie rzeczy na jedno wychodzi, bez wątpienia jest to krem który łączy w sobie cechy kremu a także podkład. Krem ma niesamowicie lekką konsystencję, nakłada się go idealnie i to palcami. Nie potrzeba żadnych pędzli czy gąbeczek. Krem całkiem nieźle kryje (chociaż ja wiele do ukrycia nie mam, czasem znajdzie się kilka czerwonych plamek) i ładnie wyrównuje koloryt skóry (a z tym akurat u mnie jest różnie). Nie podkreśla suchych skórek i lekko nawilża co jest bardzo istotne w przypadku osób które tak jak ja posiadają suchą cerę. Dodatkowo krem bardzo przyjemnie pachnie i ma poręczne, ładne opakowanie. Trwałość także jest przyzwoita, wyjście do pracy spokojnie wytrzyma. Matuje także całkiem przyzwoicie. Dochodzi jeszcze plus za filtr UV. Nie jest on jakoś szczególnie wysoki ale jest.

Na tym niestety zalety się kończą, bo krem na jedną cechę która niestety go dyskwalifikuje. Strasznie zapycha. Już po 2 użyciach na mojej twarzy zaczęły się pojawiać niechciane niespodzianki. Małe, maleńkie i maciupkie ale był ich ogrom. Pozbycie się ich było zdecydowanie dłuższe niż wspomniane 2 dni.

Dla zainteresowanych skład:
Aqua, Cyclohexasiloxane, Cyclohexasiloxane, Ci 77891, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetaearyl sononanoate, Nylon -10, Cethyl PEG/PPG-10/1Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Polimethylethacrylate, Diethylamino Hydroxybenzol Hexyl Benzoate, Cetyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Ceresin, Hydrogenated Castor Oil, Methyl Trimethicone, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Prunus Armeniaca Fruit Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Titanium Dioxide, Alumina, Sodium Chloride, Triethoxycaprylysilane, DMDM Hydantion, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cnnamal, Hydrozyisohexyl 3-Cyclohexaldehyde, Limonene, Linalool, Alpha-Iomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cl 77492, Cl 77491, Cl 7749.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939709].usefull || 0 }}% pomocna.