Yves Rocher, Volume, Volumizing Shampoo (Szampon zwiększający objętość włosów z wyciągiem z malwy)

Szampon do włosów cienkich i delikatnych. 98% składników pochodzenia naturalnego.
Składniki pochodzenia roślinnego: malwa bio, baza myjąca pochodzenia roślinnego.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Bez silikonu, bez sztucznych barwników. Bez parabenów.

Niestety obciąża

Czytając te wszystkie pozytywne opinie (polecała go nawet Anwen!) spodziewałam się hitu. Szampon lekki, delikatny dla włosów, dodający blasku.

Niestety w moim przypadku okazał się - O DZIWO - zbyt treściwy i po prostu obciąża moje cienkie włosy od nasady.
Mam kilku ulubieńców wśród szamponów tej marki, ale ten zdecydowanie gorzej oczyszcza i oblepia włosy. Właściwości pieniące w normie, rozprowadzanie na włosach bezproblemowe, a zapach delikatny i przyjemny. Ale co z tego, skoro używanie go u mnie skutkowało przyspieszonym przetłuszczaniem.

Po prostu Produkt nie dla mnie, nie polubił się z moimi włosami.
Ale tak liczne, pozytywne opinie innych dziewczyn zapewne zasłużone.
W końcu każde włosy lubią coś innego :)

fajny szampon

Szampon jest rzadki ale wystarczy go mała ilosc bo sie mega pieni. Podoba mi sie bardzo zapach jest taki delikatny i dlugo utrzymuje sie na wlosach. Mam wlosy przetluszczajace sie i dzieki niemu moje wlosy sa dluzej swieze. Jest ok :)

Świetny!

Szampon jest naprawdę skuteczny :)
Skład --> przez to, że nie ma silikonów i ma naturalny skład w ogóle nie obciąża włosów, dłużej pozostają świeże i mniej się przetłuszczają. W 98% jest naturalny i widać to po włosach.
Czy działa? --> TAK. Włosy są bardziej puszyste i gładkie. Łatwiej się je rozczesuje.
Czy ładnie pachnie? --> i to jak! naprawdę ma bardzo fajny, świeży, lekki, roślinny zapach, który utrzymuje się długo na włosach.
Opakowanie --> wygodne. W przeciwieństwie do żeli pod prysznic z Yves, łatwo się go otwiera. Ma ładną grafikę i opakowanie łatwo się rozkłada, więc pomagamy środowisku :)
Wydajność --> starcza na bardzo długo!
Cena --> 14,90. Więcej niż przeciętny szampon, pewnie ze względu na eko opakowania i składu.

Okropny

Szamponu użyłam kilka razy i oddałam siostrze, ona ma te same odczucia. Po pierwsze, objętość włosów po umyciu i wysuszeniu zerowa. Wręcz włosy wydają się oklapnięte, obciążone i szybko się przetłuszczają (mam krótkie, cienkie i farbowane włosy). Szampon ma przyjemny zapach i to by było na tyle jeśli chodzi o zalety.

I gdzie ta objętość?

Szampon zakupiłam z myślą by dodać objętości moim cienkim włosom i odbić je od nasady. Niestety w tej kwestii szampon się nie sprawdza. Włosy nie mają większej objętości, nie są przyklapnięte,ale też nie są wyraźnie odbite od nasady . Jednakże uważam,że jest to naprawdę dobry szampon gdyż dobrze oczyszcza skórę głowy, łagodzi wszelkie podrażnienia. Włosy po umyciu są miękkie i nie plączą się.

Jestem zadowolona z jednym małym "ale"

Szampon w formie przezroczystego dobrze pieniącego się żelu. Zapach delikatny, naturalny kwiatowo-ziołowy. Po umyciu włosów jest więcej i są bardziej puszyste. Włosy również są sztywniejsze po użyciu tego szamponu, mnie to nie przeszkadza. Doby skład. Często używam szamponów zwiększających objętość czy dodających puszystości, zazwyczaj za tym idzie dłuższa świeżość włosów tutaj tak nie jest. Na drugi dzień włosy do mycia. Od połowy do końca nadal puszyste i sztywne niestety góra już nie jest świeża. Niektóre szampony typu volume dają u mnie radę na drugi czy nawet 3 dzien tutaj tego nie ma. Generalnie szampon spelnia obietnice. Byłam u mamy na obiedzie i powiedziała mi że mam więcej włosów że chyba przestały mi wypadać. Nie miałam pianki ani suchego szamponu, tylko swieżo umyte Yves Rocher Volumizing Shampoo takze szampon dziala.

dobry lekko unoszący włosy

Lekki szampon, lekko unosi włosy u nasady.
Całkiem dobrze czyści, nie zauważyłam przesuszania czy obciążenia włosów (mam dość suche i cienkie).
Nie poradzi sobie ze zmyciem olei.
Dobra jakość w stosunku do ceny.

Ulubieniec

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy. Włosy po umyciu dobrze się rozczesują. Jeśli chodzi o zwiększenie objętości to raczej nie zauważyłam tego efektu. Jest bardzo wydajny. Posiada delikatny zapach. Umieszczony jest w dość sporym opakowaniu. Estetyka opakowania jest również bardzo ładna. Polecam szampon do codziennego użytkowania. Cena jest również atrakcyjna.

Raczej nie

Dostałam ten szampon w prezencie i bardzo się ucieszyłam, bo poprzedni, jaki miałam z YR (z białym łubinem) był super. Niestety ten szampon okazał się rozczarowaniem :-\. Ma lekką bezbarwną formułę, dobrze się pieni, łatwo się spłukuje i ma cudny, delikatny kwiatowy zapach. To tak na początek. Jednak po zapachu nie zostaje ani śladu po myciu. Nie zwiększa objętość ani puszystości włosów. Za to wysusza je, sprawia, że stają się sztywne i szorstkie w dotyku i matowe. Używam go razem z odżywką z tej linii, ale nic dobrego nie dają moim włosom.

Szkoda, że nie zwiększa objętości

plusy:
+ ładny kwiatowy zapach
+ nawilża
+ dobrze się pieni

minusy:
- nie zwiększa objętości

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
- słaba dostępność
- nieco za wysoka cena
- niewygodne otwarcie
- z opakowania wylewa się za dużo

Dobrze oczyszcza

Szampon przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza. Nie zauważyłam zwiększenia objętości włosów. Dla mnie jest zbyt agresywny do codziennego stosowania.

Lekki szampon ale objętości nie ma

Szampon zużyłam w całości, jest bardzo wydajny i super się pieni.
Moje włosy są cienkie i suche (po rozjaśnianiu) dlatego lubię lekkie szampony i tutaj duży plus dla YR bo skład jest dość przyjemny : - )
Włosy po szamponie są odżywione i lekkie, przyjemne w dotyku
ALE niestety nie ma żadnego efektu większej objętości w moim przypadku.
Dlatego traktuję go jako "zwykły szampon odżywczy do włosów cienkich".