Yves Rocher, Volume, Volumizing Shampoo (Szampon zwiększający objętość włosów z wyciągiem z malwy)

Szampon do włosów cienkich i delikatnych. 98% składników pochodzenia naturalnego.
Składniki pochodzenia roślinnego: malwa bio, baza myjąca pochodzenia roślinnego.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Bez silikonu, bez sztucznych barwników. Bez parabenów.

I gdzie ta objętość?

Szampon zakupiłam z myślą by dodać objętości moim cienkim włosom i odbić je od nasady. Niestety w tej kwestii szampon się nie sprawdza. Włosy nie mają większej objętości, nie są przyklapnięte,ale też nie są wyraźnie odbite od nasady . Jednakże uważam,że jest to naprawdę dobry szampon gdyż dobrze oczyszcza skórę głowy, łagodzi wszelkie podrażnienia. Włosy po umyciu są miękkie i nie plączą się.

Jestem zadowolona z jednym małym "ale"

Szampon w formie przezroczystego dobrze pieniącego się żelu. Zapach delikatny, naturalny kwiatowo-ziołowy. Po umyciu włosów jest więcej i są bardziej puszyste. Włosy również są sztywniejsze po użyciu tego szamponu, mnie to nie przeszkadza. Doby skład. Często używam szamponów zwiększających objętość czy dodających puszystości, zazwyczaj za tym idzie dłuższa świeżość włosów tutaj tak nie jest. Na drugi dzień włosy do mycia. Od połowy do końca nadal puszyste i sztywne niestety góra już nie jest świeża. Niektóre szampony typu volume dają u mnie radę na drugi czy nawet 3 dzien tutaj tego nie ma. Generalnie szampon spelnia obietnice. Byłam u mamy na obiedzie i powiedziała mi że mam więcej włosów że chyba przestały mi wypadać. Nie miałam pianki ani suchego szamponu, tylko swieżo umyte Yves Rocher Volumizing Shampoo takze szampon dziala.

dobry lekko unoszący włosy

Lekki szampon, lekko unosi włosy u nasady.
Całkiem dobrze czyści, nie zauważyłam przesuszania czy obciążenia włosów (mam dość suche i cienkie).
Nie poradzi sobie ze zmyciem olei.
Dobra jakość w stosunku do ceny.

Ulubieniec

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy. Włosy po umyciu dobrze się rozczesują. Jeśli chodzi o zwiększenie objętości to raczej nie zauważyłam tego efektu. Jest bardzo wydajny. Posiada delikatny zapach. Umieszczony jest w dość sporym opakowaniu. Estetyka opakowania jest również bardzo ładna. Polecam szampon do codziennego użytkowania. Cena jest również atrakcyjna.

Raczej nie

Dostałam ten szampon w prezencie i bardzo się ucieszyłam, bo poprzedni, jaki miałam z YR (z białym łubinem) był super. Niestety ten szampon okazał się rozczarowaniem :-\. Ma lekką bezbarwną formułę, dobrze się pieni, łatwo się spłukuje i ma cudny, delikatny kwiatowy zapach. To tak na początek. Jednak po zapachu nie zostaje ani śladu po myciu. Nie zwiększa objętość ani puszystości włosów. Za to wysusza je, sprawia, że stają się sztywne i szorstkie w dotyku i matowe. Używam go razem z odżywką z tej linii, ale nic dobrego nie dają moim włosom.

Szkoda, że nie zwiększa objętości

plusy:
+ ładny kwiatowy zapach
+ nawilża
+ dobrze się pieni

minusy:
- nie zwiększa objętości

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
- słaba dostępność
- nieco za wysoka cena
- niewygodne otwarcie
- z opakowania wylewa się za dużo

Dobrze oczyszcza

Szampon przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza. Nie zauważyłam zwiększenia objętości włosów. Dla mnie jest zbyt agresywny do codziennego stosowania.

Lekki szampon ale objętości nie ma

Szampon zużyłam w całości, jest bardzo wydajny i super się pieni.
Moje włosy są cienkie i suche (po rozjaśnianiu) dlatego lubię lekkie szampony i tutaj duży plus dla YR bo skład jest dość przyjemny : - )
Włosy po szamponie są odżywione i lekkie, przyjemne w dotyku
ALE niestety nie ma żadnego efektu większej objętości w moim przypadku.
Dlatego traktuję go jako "zwykły szampon odżywczy do włosów cienkich".

YR-szampon Volume

Kupiłam szampon, po tym jak jedna ze znanych YT od włosów poleciła go jako szampon do codziennego stosowania. Nie posiada SLS ( choc posiada als ) stąd też nie powinien obciążać zbyt mocno włosów, no i jest ALE wg zaleceń producentów winien zwiększyć objętość włosów. U mnie tego efektu nie było. Włosy zaś po na drugi dzień - wyglądały bardzo nie ciekawie ( mam tłuste ) także, konieczne ! było ich codzienne mycie.

Idealny do moich cienkich włosów

Obchodzi się z włosami bardzo delikatnie, ale dobrze je oczyszcza, sprawia, że są lekkie i uniesione. Włosy wydają się świeższe i zdrowsze, a do tego ładnie błyszczą. Ogromny plus to bardzo ładny zapach.

Hit wśród szamponów

Moje włosy z natury są dość liche: cienkie i wiecznie oklapnięte. Do tego zdarza się, że po paru godzinach robią się znowu tłuste. Długo szukałam idealnego szamponu, który poza powiększeniem objętości da mi efekt "czystych" włosów. Po przeczytaniu paru recenzji zdecydowałam się kupić szampon Yves Rocher i... zakochałam się! Moje włosy są widocznie lżejsze, podniesione i w końcu nie muszę myć ich codziennie. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie tylko jest wydajny, łatwo dostępny, bez drażniącego zapachu, ale i cena nie jest wygórowana i w pełni adekwatna do jakości :)

Objętość dla włosów

Mam raczej cienkie włosy i miałam odwieczny problem z podniesieniem ich u nasady. Wypróbowałam całą gamę szamponów dodających objętości, działały z niewielkim skutkiem. Szampon z wyciągiem malwy może nie zdziałam cudów a moje włosy nie unosiły się w powietrzu, ale zauważyłam sporą różnicę. Zdecydowanie dodał trochę objętości i włoski ładniej się układały. Ma też delikatny zapach i jest naprawdę wydajny. Polecam jak najbardziej!