Oriflame, Rose Two Phase Bath Oil (Różany olejek do kąpieli)

Oriflame, Rose Two Phase Bath Oil (Różany olejek do kąpieli)

Zrelaksuj się w pachnącej kąpieli, która orzeźwia ciało i umysł. Olejek nawilża, regeneruje i odżywia skórę dzięki witaminom A i C. Zawiera ekstrakt z dzikej róży, który jest bogatym źródłem witaminy C, która chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzika róża zawiera także dużo kwasów tłuszczowych regenerujących komórki skóry.
Dwie warstwy olejku łączą się idealnie w wodzie, tworząc odprężającą kąpiel.

Super

Kocham ten olejek :) Bardzo ładnie pachnie, miło jest sobie poleżeć w wannie i go czuć... Nie ma piany, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Jestem zwolenniczką olejków i soli do kąpieli, chociaż płynami też nie gardzę :) Polecam

Używam tego produktu od:trzech lat

żadnej rewelacji

Pachnie przyjemnie, tak jak i cała linia Rose, rzeczywiście jest go niewiele w opakowaniu, ale to i nie przeszkadza. Szkoda, że nie daje żadnej piany, bo zawsze to przyjemniej w kąpieli. W sumie to nie przeszkadza mi to, że nie jest bardzo tlusty, bo nie lubię się lepić po kąpieli - nawet jeśli przyczyną "lepienia" jest olejek. To, że daję mu trzy kropki wynika chyba z tego, że po prostu nie przepadam za olejkami do kąpieli. Raczej do niego już nie wrócę.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

Pomyłka

Olejków, płynów do kąpieli używam dość rzadko, zdecydowanie wolę myć się pod prysznicem :) Ale od czasu do czasu przyjemnie jest porozpuszczać się trochę w wannie. Szczególnie, kiedy coś w niej przyjemnie pachnie... :)
ten olejek zawiódł na całej linii... Owszem, pachnie dość ładnie, ciekawie ale nie dłużej niż 5 sekund... Poza tym jest strasznie wodnisty, więc trzeba wlewać ogromne jego ilości do wanny, a opakowanie jest na to zdecydowanie za małe!
Nwtłuszczenie, nawilżenie? można zapomnieć. Nie ma nic... Właściwie, to mogłabym go wcale nie wlewać i nie byłoby różnicy ;)
Opakowanie też średnie, niewygodnie się dozuje olejek... No i kolorystycznie nie pasuje mi do łazienki :D ;)
Nie polecam, nie mam za co dać mu choć gwiazdkę więcej.

Kupiłam go kilka miesięcy temu ale używam sporadycznie

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Ten olejek to duża niespodzianka dla mnie... niemiła niespodzianka. Opakowanie tylko ładnie wygląda, ale jest strasznie niefunkcjonalne i niewygodne. Nigdy nie wiadomo ile z niego wydostanie się płynu. Po wlaniu do wody przez chwilę łazienkę wypełnia wspaniały aromat, by po sekundzie zniknąć jak kamfora. Użyty bezpośrednio na skórę nie nawilża tylko wysusza... po użyciu skóra jest słona i nieprzyjemna w dotyku. Poza tym jest drogi i niewydajny.
Zdecydowanie nie polecam... jedna gwiazdka za piękny zapach, choć chwilowy.

szkoda pieniędzy

Wypróbowałam go, bo bardzo lubię olejki do kapieli. Produkty innych firm albo się pienią, albo zostawiają na skórze delikatny film. Ten, niestety, nie robi nic.
Pachnie też bardzo słabo / jak zresztą cała ta seria / albo ja mam coś z węchem, bo dziewczyny chwalą go za zapach.
Ja nie powtórzę już eksperymentu z tym olejkiem. Jest wiele innych ,podobnych produktów o niebo lepszych.

ladny

bardzo mily zapach... mozna go uzywac do kapieli jak i pod prysznic ( a wlasciwie po jako oliwka - choc jak dla mnie nadaje wowczas zbyt intensywny zapach). Minusem jest tez to ze skora na nogach po goleniu picze przy smarowaniu tym olejkiem. Bardzo duzy plus to dlugo utrzymujacy sie sliczny zapach

zniewalajacy

Dzika roza jest zniewalajaca. Mozna w wannie lezec caly czas. Ten zapach dziala na moje zmysly! Skora jest nawilzona. Dodatkowo uzywam innych kosmetykow z tej serii, tak wiec kompleksowo jestem zadowolona. Praktyczna zakretka - nie trzeba odkrecac calej, tylko nieznacznie przekrecic.
Ale zauwazylam jeden minus, bo mimo, iz zapach niesie sie po calej lazience i skora jest nawilzona, to niestety nie ma piany :( Na poczatku tak, ale pozniej znika. Dziwnie mi sie lezy w wannie bez piany, w przezrovzystej wodzie.