Mila Pro, Szampon rewitalizujący niwelujący żółty odcień `Anti - Yellow Intensive`

Pojemność 1 000 ml

Szampon rewitalizujący neutralizuje niepożądany żółty odcień włosów po rozjaśnianiu oraz koloryzacji. Idealny dla włosów siwych. Proteiny jedwabiu, prowitamina B5 oraz wyciąg z bambusa nadają włosom jedwabistą gładkość, miękkość oraz połysk, włosy pozostają nawilżone. Szampon nadaje włosom delikatny srebrno-popielaty, chłodny kolor. Intensywność koloru zwiększa się po każdym kolejnym użyciu. Zaleca się stosowanie kosmetyku 1-2 razy w tygodniu.

Tak!

Bardzo dobry szampon. Ma chyba mega mocny barwnik bo strasznie barwi dłonie i wyglądam jakbym je miała sine ;D . Po 3 użyciach już miałam fajnie popielate włosy. Do tej pory używałam Joanny, ale niestety nie ochłodziła mi odcienia włosów. Za to ten produkt jest godny polecenia. Jedyny minus za wysuszanie włosów.

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego