Antyperspirant w kulce (stara wersja)

Antyperspirant w kulce (stara wersja)

Bardzo Przyjemny zapach, ale nie aż tak, aby się gryzł z perfumami, długo spełnia swoje zadanie. Bezalkoholowy. Występuje w kilku wersjach zapachowych.

sentyment:)

Bardzo lubiłam ten antyperspirant w wersji Linum :)Skutecznie ograniczał pocenie, chronił przed przykrym zapachem i nie pozostawiał białych śladów na ubraniach.
Zapach Linum był śliczny!Szkoda,że nie można go już kupić w tej wersji.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Naaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjj

Zdecydowanie najlepszy antyperspirant jaki miałam. Kiedyś używałam tylko jego, później postanowiłam wypróbować inne..., sprawdził się też Lady speed stick ale i tak postanowiłam powrócić do Herbiny i jestem przekonana, że jest najlepszy z najlepszych.

Plusy:
- maksymalna ochrona przed potem
- szybko się wchłania
- nie podrażnia skóry
- pięknie pachnie
- nie maże się jak inne antyperspiranty

Minusów nie ma jak dla mnie.
Mam nadzieję, że nie zostanie wycofany bo już teraz trudno go dostać, a dla mnie tylko ten i długo, długo żaden inny.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Mistrz w swojej kategorii

Od antyperspirantu wymagam, poza ochroną przed potem, delikatnego, nienachalnego zapachu. Z tego powodu unikam jak ognia dezodorantów w sprayu. Ne lubię dwóch kłócących się ze sobą zapachów - antyperspirantu i perfum. Herbina jest pod tym względem świetna, poza tym doskonale chroni przed potem. Jako antyperspirant jest bardzo delikatna, nie ma mowy o podrażnieniu skóry. Szybko się wchłania i nie brudzi ubrań - kolejny plus. Ogółem, w niczym nie ustępuje bardziej rozreklamowanym konkurentom. Czasami trudno ją dostać i to jest w zasadzie jej jedyny minus. Ja na pewno będę ja kupować tak długo, jak długo będzie można ją dostać :)Używam tego produktu od:1,5 roku

Salon fryzjerski

Sredniak

Antyperspirant ma wszystkie zalety innych w tej cenie, niczym szczegolnym sie nie wyroznia, no moze troszeczke przyjazniejszym dla skory skladem i ladnym opakowaniem charakterystycznym dla tego produktu. Ma jednak jedna zasadnicza wade. Strasznie brudzi i niszczy ubrania, wrecz je wyzera. Dlugo schnie, ale nawet po odczekaniu, az pod pachami bedzie sucho i ubraniu bluzki, nie zdolalam ochronic kilku ciuchow. Na poczatku owszem, ubrania mozna wyprac i nie ma zadnych sladow, jednak po trzecim, czwartym kontakcie z kosmetykiem plamy zachodza w material, ktory jest jakby przypalony. Nic juz na takie uszkodzenia nie pomoze. Nie polecam, chociaz dezodorant skutecznie chroni przed przykrym zapachem i ladnie pachnie.Używam tego produktu od: rok

jeden z najlepszych!

Po wypróbowaniu wszystkich droższych adidasów, rexon, bezskutecznych nivei itp. stwierdzam, że to chyba najlepszy antyperspirant jakiego używałam. Ma piękny zapach, bez znaczenia którą nutę zapachową się wybierze - utrzymuje się cały dzień. Nie ma śladu ani zapachu potu. Wydajny, tani - ale mogą być probemy z jego dostaniem - w rossmanie, naturze go nie widziałam, jest raczej w zwykłych drogeriach. Wersje białe (nie przeźroczyste) zostawiają ślady na ubraniach. Mimo to polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

bardzo dobry

Delikatny zapach, ładne opakowanie, zwłaszcza szklane (plastik nie przypadł mi do gustu)
Łągodność, nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.
Bardzo skuteczny.
Przystępna cena.
Może troszkę zostawia ślad na ubraniu ale prawie każdy dezodorant tak ma.Używam tego produktu od:3 lat, obecnie nie mogę go znaleźć
Ilość zużytych opakowań:dziesiątki

Mój ulubiony

Od kiedy znalazłam ten antyperspirant nie kupuje już innych. Jak napisała moja poprzedniczka pozostawia nieco białych śladów, ale poza tym jest według mnie bez zarzutu.
Jego plusy to choćby:
- niewygórowana cena
- wygodne opakowanie
- wydajny
- dobrze chroni przed poceniem
- nie zawiera alkoholu
- mogą być stosowane przez osoby o wrażliwej skórze
I ogromny moim zdaniem plus to przyjemny zapach, który rzeczywiście nie przeszkadza w użyciu wody toaletowej czy perfum, bo jest bardzo subtelny. Ja zawsze wybieram Lily.Na pewno wart jest przynajmniej wypróbowania. :)Używam tego produktu od: ok. 2 lat

bardzo dobry

Kiedyś namiętnie używałam tego dezodorantu - obecnie przerzuciłam się na inne, bo ten ostatnio coraz trudniej mi znaleźć w sklepach. Najbardziej lubiłam kwiatowe zapachy - pachnące bardziej dyskretnie. Raz kupiłam bezzapachowy - to już nie to samo (żadnej przyjemności stosowania;). Bardzo dobrze chroni przed poceniem, nie podrażniając skóry. Pozostawia trochę białych śladów. Dość wydajny. Plastikowe opakowanie jest może lżejsze od poprzedniego szklanego, ale mniej estetyczne (jakieś takie rozgniecione). Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 8

niska cena i świetna jakość!!!

Kiedyś byłam średnio zadowolona z tego antyperspirantu, nie wiem czy coś zmienili czy akurat ten konretny zapach jest dobry. Jakiś czas temu zakupiłam herbine o zapachu tulipana i muszę przyznać, że działa lepiej niż niektóre droższe odpowiedniki. Kiedyś miałam chyba fiołek i nie byłam zbytnio zadowolona, natomiast tulipan spełnia zadanie dobrego antyperspirantu prawie w 100%. Używałam go latem przy 36 stopniowym upale i nie musiałam się martwić, że po całym dniu zaczną ulatywać "zapachy spod pachy". Co prawda nie ogranicza zupełnie pocenia się, ale zapach potu jest kompletnie niewyczuwalny a to dla mnie bardzo ważne. Nie bardzo wiem jak jest z wysychaniem, bo ubieram się praktyczie od razu po aplikacji i oczywiście trzeba uważać, ponieważ zostawia białe ślady, ale nie mam mu tego specjalnie za złe. Dla mnie antyperspirant ma w miarę dobrze chronić przed potem i całkowicie zapobiegać ewentualnemu niemiłemu zapachowi. Pod tym względem spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Ponadto jest wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na około 2-3 miesięcy :)

Używam tego produktu od: tulipana od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny! Kocham go!

Ten antyperspirant jest po prostu świetny! Zapachy piękne - takie delikatne i świerze (nie gryzą sie z innymi). Bardzo dobrze chroni przed potem. :) Jest wydajny i niedrogi... Mój KWC - nie rozstaję się z nim na krok. Nie mam pojęcia jaki był w szklanym opakowaniu... a szkoda wtedy byłby moim THE BEST OF!!!
Gooorąco Pooolecam!!!

Używam tego produktu od: trzech, czterech lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo, ale nie liczę :P

bardzo go lubię

To najlepszy antyperspirant spośród tych drogeryjnych, jaki miałam. Zapachy przyjemne, delikatne i nienachalne. Dawniej po jednokrotnej aplikacji rano zapach utrzymywał się przez cały dzień. Teraz jest nieco gorzej i nie wiem czy to wina producenta, czy może ja po wieloletnim używaniu tego kosmetyku po prostu się na niego uodporniłam. W każdym razie nadal Herbina jest lepsza w moim odczuciu od innych marek. Czasami zdradzam ją by wypróbowac jakieś nowości, ale zawsze do niej wracam. Jeśli chodzi o hamowanie pocenia to na mnie nie działa, przy czym na mnie poza Etiaxilem nic nie działa, więc nie mam o to do niej pretensji. Szczerze polecam ten produkt:)

Używam tego produktu od: wielu już lat
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Kiedyś IDEAŁ, dzisiaj DOBRY

Już ktoś wcześniej napisał o Herbinie w szklanych butelkach. To było coś wspaniałego. Niezawodny produkt. Niestety ktoś wpadła na niefortunny pomysł z plastikiem i cudowny, niepowtarzalny zapach typowy tylko dla Herbiny się gdzieś zapodział :(((. Teraz pachnie jakoś właśnie plastikowo zamiast świeżo. Wydaje mi się, że konsystencja też jest inna, ale nadal na tle pozostałych Herbinka jest bardzo trwała dlatego ciągle ją kupuję.
Drodzy producenci TYLKO SZKŁO. Pomyślcie o tym, może szczęśliwy come back... ;)

Używam tego produktu od:kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań:oj wiele, ale jakoś nie liczyłam ;)