Biovax Naturalne Oleje, Intensywnie regenerujący szampon `Argan, makadamia i kokos`

Cena już od 14,36 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie regenerujący szampon został opracowany, aby przywrócić Twoim włosom naturalny blask, świeżość i energię. Skutecznie oczyszcza włosy bez efektu obciążenia.
Szampon zawiera w swoim składzie 3 naturalne oleje obfitujące w cenne substancje odżywcze gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy:
- olej arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, efektownie wygładza ich powierzchnię,
- olej makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1, harmonijnie funkcjonującego z naturalnymi lipidami skóry. Doskonale odżywia skórę głowy, warunkując prawidłowy wzrost zdrowych włosów,
- olej kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.
Efekt na włosach:
- włosy świeże, lekkie i puszyste,
- naturalny, jedwabisty połysk,
- optymalne nawilżenie i wzmocnienie,
- zabezpieczona przed uszkodzeniami struktura włosów.
Nie zawiera:
- parabenów,
- SLS (Sodium Lauryl Sulfate),
- SLES (Sodium Laureth Sulfate),
- olejów mineralnych.

Naturalny szampon, który przywróci naszym włosom blask i zdrowie!

Szampon marki BIOVAX INTENSYWNIE REGENERUJĄCY SZAMPON ARGAN MAKADAMIA KOKOS jest tym czego szukałam od dłuższego czasu. Eliksir dla moich włosów zamknięty w poręcznym opakowaniu. Skradał on moje serce z kilku powodów. Szampon ten posiada właściwości odżywcze, które sprawiają, że już po pierwszych dniach stosowania stają się one gładkie, lśniące oraz błyszczące. Zawiera w sobie olejki: arganowy, makadamia oraz kokosowy. To właśnie one mają tak cudowny wpływ na kondycję naszych włosów. Wzmacniają strukturę włosa, nadają im blask, jedwabisty wygląd. Stają się lekkie, ale wzmocnione i zdrowe. Co ważne szampon też dba o podstawę dla naszych kosmyków, czyli skórę głowy. Pomimo, iż jest tak bogaty w olejki w żaden sposób nie obciąża włosów ani skóry. Kosmetyk ma piękny słodkawy zapach, więc mycie włosów staje się przyjemnością, która pozwala nam się zrelaksować. Jest bezpieczny dla alergików. Nie zawiera: parabenów, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate) oraz olejów mineralnych. Polecam stosować razem z innym produktami Biovax z tej serii np. odżywką 60 sekund. Efekt gwarantowany- szczerze polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160031].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt dla mnie

Mam włosy kręcone, bardzo puszące się. Ten szampon pomógł mi je ujarzmić. Nareszcie wyglądają przyzwoicie (w połączeniu z odżywką tej samej serii). Moje włosy były trochę zniszczone, suche, a są sprężyste, miękkie i miłe w dotyku. Szampon (tak jak cała seria) bardzo przyjemnie pachnie. Mam włosy dość długie, więc szkoda, że opakowanie ma tylko 200ml, jednak wydajność jest bardzo przyzwoita, nie potrzeba bardzo dużo produktu, by umyć włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158531].usefull || 0 }}% pomocna.

Na specjalne okazje

Moje włosy są proste niskoporowate i zdrowe.

- Szampon znajduje się w mało wygodnym ze względu na kształt plastikowym opakowaniu. Zamknięcie jest solidne, ale nie jest "łamaczem paznokci". Otwór dozuje odpowiednią ilość produktu.
- W składzie znajdują się detergenty amfoteryczne i niejonowe, czyli łagodniejsze, a także liczne emolienty (w tym olej arganowy, olej kokosowy, olej makadamia), filmformery, alantoina, gliceryna, ekstrakt z henny, substancje zapachowe, konserwanty i barwniki. Skład będzie więc łagodnie oczyszczał, a ze względu na ilość olei i filmformerów może działać oblepiająco na włosy.
- W konsystencji jest gęstszy niż woda. Dobrze się pieni. Jego wydajność jest przeciętna.
- Zapach podobny do reszty serii - słodkawy, ale przyjemny.
- W działaniu szampon dobrze myje i domywa większość olei. Nie podrażnia skóry głowy ani nie plącze włosów. Po jednorazowym użyciu daje efekt wygładzenia i nie skraca świeżości ani nie powoduje przyklapu. Podczas użycia szamponu 2-3 razy z rzędu powoduje u mnie obciążenie i skrócenie świeżości. Największy efekt WOW daje w zestawie z maską i odżywką BB. U mnie zdecydowanie nadaje się do stosowania na specjalne okazje. Przy czym moje włosy łatwo obciążyć, więc posiadaczki włosów bardziej porowatych co tolerujących olej kokosowy, arganowy czy makadamia powinny być bardziej zadowolone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154326].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Nie wiem czym się tu zachwycać

Bałam się że szampon będzie przetłuszczać włosy biorąc pod uwagę że w składzie są oleje ale kupiłam pod wpływem tylu rewelacyjnych opinii.

Nie wiem skąd te zachwyty, zastanawiam się jakim cudem szampon z zawartością oleju przesusza moje włosy????

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123666].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry skład

Kupuje tylko szampony, które w składzie nie zawierają SLS. Dziwię się opinią niektórych osób, które narzekają, że szampon nie pieni się. Jest to wynik tego, że właśnie w składzie nie ma SLS.Jest to szampon wydajny oraz bogaty w olejki. Zdaje sobie sprawę, że po kilku minutowym myciu nie osiągnie się odbudowy dla włosów takiej jak po użyciu odżywki. Jednak po myciu tym szamponem włosów odczuwam odżywienie dlatego po myciu tym szamponem włosów używam odżywki, która jest lekka dla włosów. Mam kilka szamponów bez SLS i stosuje jest na przemian w tygodniu, żeby włosy nie przyzwyczaiły się do jednego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: ponad 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110416].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Wielkie rozczarowanie. Zacznę od minusów: słabo się pieni i ciężko rozprowadza we włosach. Nie lubię tego, gdyż mam wrażenie, że po umyciu włosy nie są oczyszczone... Posiadam opakowanie z pompką i choć liczyłam, że będzie to bardzo ergonomiczne w stosowaniu w rzeczywistości się nie sprawdza, dozuje minimalną ilość produktu. Dla moich gęstych włosów muszę trochę się napompować:) Przy stosowaniu nie zauważyłam żadnego efektu, nie pomógł, ale i nie zaszkodził. Cena moim zdaniem wygórowana, ponieważ za mniejszą kwotę można kupić lepszy produkt. Plus za piękny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035899].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowanie

Kupiłam ten szampon w czasie gdy miałam duże problemy z włosami w zasadzie nie spowodowane zabiegami na włosach jak karmieniem piersią i problemy z tarczycą. Na moje średniej długości włosy(mam ich sporo) niestety nie sprawdził się w ani jednej obietnicy producenta:( Do zestawu kupiłam odżywkę z tej samej serii (bez spłukiwania) ocenie ja osobno jest ok. Szampon nie wytwarza piany, przez co jest nie wydajny.

Używam tego produktu od: ok 15 myć
Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032876].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Cieszę się, że to tylko 200 ml, nie polubiłam się z nim, kupiłam do do kompletu z odżywką z tej samej linii, którą zużyłam szybciej, niestety ona też nic kompletnie dla mnie nie zrobiła, jakbym nic nie użyła. Na moje cienkie i szybko przetłuszczające się włosy jest za ciężki, zbyt gęsta konsystencja, co prawda jak już się pomęczę to pieni się cudnie, ale później mam wrażenie, że źle włosy spłukałam. Więc tak go sobie męczę od jakiegoś czasu używając na zmianę z innymi, cieszę się, że to już koniec. Muszę przyznać, że chwilowo czuję się zmęczona firmą i jej produktami, chyba nie mam do nich szczęścia i będę szukać innych odżywek do włosów.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami na inne szampony
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032775].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

+ skład
+ zapach
+ opakowanie (posiadam duże z pompką)
+ dobrze zmywa oleje
+ nawilża, wygładza i odżywia włosy, choć może to zasługa w głównej mierze olejowania, odżywek i innych produktów, które używam
+ wydajność
+ nie plącze włosów

- cena

Jak na razie to mój ulubieniec jeśli chodzi o szampony bez SLS :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023699].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Szukam dobrego szamponu bez silikonów, parabenów, SLESów itp. Trafiłam na szampon Biovax argan Oil. Niestety, próbowałam przekonać swoje włosy do niego nie raz, ale za każdym razem efekty nie były zachwycające.

Plusy:
- opakowanie
-konsystencja nie była zła
- Skład
I to na tyle.

Minusy:
-Włosy strasznie mi się puszyły po nim. Jedno wielkie siano
-słabo pieni, prawie wcale (przy dosyć dużej ilości szamponu zaczyna się normalnie pienić)
- Po umyciu tym szamponem, czulam się jakby moje włosy były nieświeże.
- Czasami przetłuszczał (szczególnie u nasady)
Według mnie dno

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992307].usefull || 0 }}% pomocna.