Paese, Sand (Lakier strukturalny do paznokci)

Paese, Sand (Lakier strukturalny do paznokci)

Lakier teksturowy, który po naniesieniu na paznokieć tworzy na nim chropowatą powierzchnię, przypominającą strukturę piasku. Wystarczy jedno pociągnięcie pędzelkiem, by paznokcie wyglądały jak posypane tysiącem ziarenek piasku. Dodatkowo kolory czarny i koralowy iskrzą się brokatem.
Dostępny w dziesięciu kolorach.

hit do manikiur!

Moje ukochane lakiery piaskowe! Kupuję je na stoisku firmy Paese. Długo się trzymają,. Gdy już dłuugo mam je na paznokciach ( u mnie trzymają się nawet do 5 dni) podoba mi się to, że nie odpryskują tylko jakby się "kruszą", co sprawia, że paznokcie nie wyglądają brzydko i nie muszę ich natychmiast poprawiać.

323 (khaki)

Używałam go przez kilka ostatnich lat. Mam obecnie ok.60 lakierów do paznokci, ten był jednym z (powiedzmy) pięciu ulubionych. Bardzo szybko zasychał (jak to zresztą większość lakierów piaskowych), dobrze się trzymał. Nigdy nie było problemów z nakładaniem go. Pędzelek miał taki jak trzeba - ani za mały, ani żaden z tych ostatnio bardzo modnych, wielkich pędzelków. Pozbyłam się go bo stwierdziłam, że w końcu się zestarzał. Poza tym, obecnie odchodzę od lakierów, które nie mają klasycznych odcieni, czyli nie są różami / czerwieniami / nudziakami.

Posiadam kolor 324 czarny. Jestem bardzo zadowolona z produktu, szybko schnie, dlugo sie trzyma i daje bardzo ciekawy, polyskujacy, piaskowy efekt. Idealny na karnawał. Koleżanka, która zobaczyła lakier na moich paznokciach, zapytała, czy to jakiś drogi top z Sephora i nie mogła uwierzyć, że produkt kosztował niewiele ponad 10 zl. Trzeba niestety nałożyć dwie warstwy, by paznokcie wygladały dobrze. Daję mały minus za dostępność, ja swój lakier znalazłam na stoisku w Złotych Tarasach, ale wiem, że w miejszych miejscowościach może być problem ze znalezieniem Pease.

Używam tego produktu od: Lato 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

CUDOWNY

Zakochałam się w tym lakierze! Polecam osobom, ze słabymi paznokciami.
Pod względem trwałości i efektu jest dla mnie doskonałą i zdrową alternatywą hybrydy

+wzmacnia paznokcie, jest o wiele łatwiej zapuścić i nie łamią się przy pierwszym lepszym stuknięciu

+TRWAŁOŚĆ! trzyma się niewyobrażalnie długo, przy wykonywaniu normalnych prac domowych potrafi wytrzymać i ściera się tylko końcówka minimalnie

+Nie widać śladów po poprawkach

+BARDZO szybko schnie :) idealny dla osób, które spieszą się do pracy, na uczelnię itp. Można w spokoju działać i nie obawiać się tzw. \'pacnięcia\'

+Nie zmywa się tak trudno jak myślałam, trzeba potrzeć kilka razy jak przy lakierze z dużą ilością brokatu, ale nie rodzi się przy tym frustracja :)

+Nie widać uszkodzeń paznokcia <3

JEDYNY MINUS:

-mały wybór kolorów :<

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

mój absolutny hit :)

lakier geniusz :)
- łatwo się nakłada - trudno cokolwiek nim popsuć (no chyba, że już mega, mega zgęstnieje)
- ewentualne poprawki są praktycznie niewidoczne dzięki strukturze
- długo się trzyma - na dłoniach mimo operowania przy naczyniach, myciu włosów itp. - ok. tygodnia, latem na stopach po 2 tyg. zmywałam, żeby nie pokazywać odrostu :)
- łatwo nim ukryć &quot;dziury&quot; po tipsach, uszkodzenia, nierówności płytki

jedyny minus to mała gama kolorystyczna i coraz mniejsza dostępność ;)

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Fajny efekt

Bardzo fajny efekt! Posiadam tylko kolor czerwony, ale mam zamiar sobie sprawić kolejne:)

Nie wiem jak spisują się inne piaskowe lakiery, bo jest to mój pierwszy, aczkolwiek ten mnie satysfakcjonuje.

Ma fajny pędzelek, bardzo łatwo się nim maluje - wręcz ciężko coś popsuć :) Jak się dobrze nałoży to wystarcza i jedna warstwa.
Zmywanie też idzie gładko, bez farbowania skórek i płytki paznokcia.
Trzyma się dobrze, ale na wierzchołkach drobinek może się ścierać. Taki sam efekt miała koleżanka na piaskowym innej firmy, więc przypuszczam, że może to być cecha tego typu lakierów. Nie testowałam go z coatem, bo szkoda mi było utraty matowego wykończenia :D

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

super kolorek

Super produkt, warty uwagi i polecenia. Chętnie do niego wrócę nie raz. Mam z nim miłe wspomnienia, był ze mną na wszystkich ważnych imprezach, sylwestrach, studniowce, idealnie nadaje sie na ważniejsze okazje, pięknie prezentuje się na zdjęciach i świetnie pobłyskuje w światłach dyskotekowych :)
Plusy :
-trwałość (nawet 1,5 tyg)
-cena
-kolor
-wygląd
-dostępność

minusy:
-trzeba mocno szorować zmywaczem żeby sie go pozbyć

Ilość zużytych opakowań: połowa

super!

Ten lakier ewidentnie jest super!
+szybko schnie
+długo się utrzymuje
+bardzo ładne kolory

-przy ciemniejszych kolorach &quot;piasek&quot; jest biały;/ dopiero przy 2 warstwie jakoś da się to zakryć
-łatwo się brudzi np. puder wchodzi miedzy ziarenka i nie chce dać się wymyć ;/

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: po trochu z 2

bardzo dobry

Lakier dobrze sie rozprowadza, wystarcza spokojnie 2 warstwy. Bardzo szybko schnie. Jak na wszystkie piaski - lakier wybacza wszystko, nierownosci, mozna gdzieniegdzie poprawic, naprawde polecam niecierpliwym kobitkom ;). Ma wygodny pedzelek i bardzo dlugo trzyma sie w stanie prawei nie tknietym - u mnie nawet do tygodnia czasu. Rewelacja. Jedynie na minus to cena, ale znowu az takiej tragedii nie ma

Używam tego produktu od: listopad 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Doskonałość

Polecam go wszystkim koleżankom, mam kolor 320, typowo piaskowy:
+ schnie super szybko, nawet druga warstwa
+ jego struktura sprawia, że naprawdę ciężko go zepsuć, kiedy jest świeży
+bardzo trwały i nie odpryskuje, a ściera się
+ śmiesznie niska cena
+ bardzo łatwo się zmywa, nie barwi skórek

Dla mnie dostępność jest ok - Paese powiększyło ilość stoisk firmowych i można znaleźć tę firmę w większych galeriach.

Dziewczyny spróbujcie koniecznie. Jest super.

Mam dwa odcienie -320 i 322.
Przede wszystkim idealnie się nakłada, wystarczy jedna warstwa,
dobrze kryje zarówno ten jasny jak i ten ciemny\\\\\\\\n- wysycha super szybko, u mnie trwałść 7 dni.

miałam obawy o zmywania ale zmywaczem z rossmana idzie ultra sprawnie - przykładam wacik, liczę do trzech i wszystko schodzi bez zarzutów.

efekt piasku na paznokciach jest idealny -widoczny ale jednoczśnie subtelny, nic się na lakierze nie zbiera, suptelne ziarenka absolutnie nie przeszkadzają w niczym, ponieważ są prawie niewyczuwalne.

Jak dla mnie fajna, choć skromna paleta barw. Te jednak które są mają przepiękne, takie nieoczywiste kolory
Bardzo niska cena jak za taką jakoś i intrygujący rezultat, a nie jakiś prostacki efekt jaki można uzyskać przy innych podobnych produktach. Wada? Dla mnie jedyna to kiepska dostępność

Polecam serdecznie

MEGAszybkoschnący geniusz

Nie mam za wiele porównań, bo piaskowe posiadam z GR i Paese. Lakier z Paese jest genialny!
Oceniam odcienie: 326 - róż, 328 - czerwień

+jak dla mnie najważniejszy plus: WYSYCHA W KILKA MINUT!!!!!!!! TO JEST BOSKIE:) przy dwóch warstwach potrzebuje jakieś max 5 minut i ja GO kocham za to :):)
+fantastyczne krycie już za pierwszym razem,
+ trwałość!!! u mnie wytrzymuje 5-7 dni i to jest naprawdę duużo :)
+ cena - 12,90 w osiedlowym sklepiku,
+ pędzelek śmiga, że aż miło po płytce nie tworząc smug,
+ delikatny dla paznokci,
+ lekko się zmywa, choć nie używam bezpośrednio na płytkę, lecz na odżywkę,

Minus za co odejmuję pół gwiazdki: brudzi się. Można łatwo sczyścić wodą czy chusteczkami nawilżającymi, ale jeśli ubrudzi się jasny np. róż widać, bo mnie drażni. I minusik malutki za mała gamę, ale gdyby była gama kolorów tęczy byłby kłopot, który wybrać ;)

i jeszcze jedno. Prz Goldenach jak dla mnie nie ma typowego efektu piasku, lecz bardziej drobinki, a przy Paese widać faktycznie ten efekt piaskowy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych dwóch