Sylveco, Rumiankowy żel do mycia twarzy

Sylveco, Rumiankowy żel do mycia twarzy

Do codziennej pielęgnacji cery zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami, trądzikowej.
Rumianek lekarski już w starożytności był znany ze swoich właściwości przeciwzaplanych, antybakteryjnych i anty-alergicznych. Za jego łagodzące działanie odpowiadają azuleny - związki, nadające olejkowi rumiankowemu intensywny niebieskozielony kolor. Dzisiaj wykorzystujemy ten składnik w pielęgnacji skóry trądzikowej, zanieczyszczonej i podrażnionej.
Hypoalergiczny, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy z kwasem salicylowym (2%) o aktywnym działaniu antybakteryjnym. Zawiera bardzo łagodny, ale jednocześnie skuteczny środek myjący, który nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, odblokowuje pory i reguluje procesy odnowy komórek naskórka. Żel został wzbogacony olejkiem z rumianku lekarskiego, który posiada właściwości przeciwzapalne, gojące i łagodzące. Systematyczne stosowanie pozwala zachować gładką, miękką, zdrową skórę.

świetne oczyszczenie

Skórę na policzkach miałam chropowatą, było pełno małych krostek. W aptece farmaceutka poleciła na ten problem ten właśnie żel mojej mamie, która kupiła mi pierwsze opakowanie tego kosmetyku. Okazał się on moim hitem - już po kilku dniach używania żelu krostki zniknęły, moja skóra stała się idealnie gładka. Niestety, jako że lubię różnorodność, kosmetyki szybko mi się nudzą i po wykończeniu jednego opakowania (a trwało to ładnych kilka miesięcy - żel jest bardzo wydajny i wystarczy kropla by umyć buźkę), kupiłam inny żel. Jako, że nie lubię wyrzucania kosmetyków, męczyłam się z innym żelem kolejne kilka miesięcy, aż w końcu mogłam ze spokojnym sumieniem powrócić do żelu Sylveco. Chyba nigdy nie zmienię go na żaden inny.

Jestem mega zadowolona

Ten produkt naprawdę jest świetny i powoli pozbywam się niektórych żeli na rzecz kosmetyków Sylveco itp.Opakowanie jest małe ma tylko 150ml ale jest bardzo wydaje gdyż 1-2 pompki starczą na umycie całej buzi.Zapach jest bardzo ziołowy kto lubi zapach rumianku ten polubi się z tym żelem, mi nie przeszkadza on po kilku użyciach na początku zapach przeszkadzał bo ja lubię pachnące kosmetyki.Jednak zdecydowanie lepiej gdy kosmetyk nie ma w sobie chemii i pachnie ziołowo więc już się polubiłam z tym zapaszkiem.Żel lekko się pieni, świetnie oczyszcza skórę z wszelkich resztek makijażu. Absolutnie nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia.Skóra jest gładka i miękka a pory znacznie mniej widoczne. Zauważyłam także, że żel świetnie wysusza zaskórniki i krostki i pomaga w szybszym pozbyciu się tego problemu co bardzo mnie zdziwiło.Zmniejsza także zaczerwienienie skóry.Skład po prostu cieszy oko co za tym idzie cena już jest wyższa ale uważam, że produkty tej firmy są warte swojej ceny.

Uwielbiam!

Ten żel należy do moich niekwestionowanych ulubieńców. Mimo że uwielbiam nowości, wciąż do niego wracam. Nadaje się i do porannego oczyszczania twarzy i do tego bardziej dogłębnego, wieczornego. Dobrze domywa twarz nawet po wcześniejszym użyciu olejku. Jest przy tym delikatny, a do zapachu szybko można się przyzwyczaić.

Łagodny

To mój pierwszy produkt naturalny i od razu tak trafiony. Niestety posiadam bardzo wrażliwą skórę, a ten kosmetyk na szczęście jej nie uczulił. Duży plus za wygodne opakowanie z pompką, dzięki czemu kosmetyk staje się bardziej wydajny. Delikatnie, ale jednocześnie skutecznie oczyszcza skórę. Jedyny minus za to, że delikatnie przesusza skórę.

Niesamowity!

Kupiłam go gdy moja cera była w bardzo złym stanie. W wyborze pomogła mi konsultantka Sylveco.
Jakie było moje zdziwienie gdy już po pierwszym razie zobaczyłam duże efekty!
Pory są zdecydowanie zmniejszone, a cera oczyszczona i gładka.

Nie wiem jak go opisać poza tym, że ten żel po prostu działa cuda!

Przyjemny

Bardzo łagodny żel, nie sądzę, by kogokolwiek mógł podrażnić, a jednak skutecznie domywa. Pieni się bardzo delikatnie, co dla mnie jest plusem a po umyciu pozostawia świeże uczucie na skórze, bez żadnego filmu. Skład jest fajny, pomaga delikatnie złuszczać skórę i zmniejszyć pory. Produkt jest też bardzo wydajny, a konsystencja lekka, łatwa do rozprowadzenia. Mi jedynie niesamowicie przeszkadza ziołowy zapach, wręcz mnie mdli jak myję twarz, ale można mu to wybaczyć.

Taki sobie

Średnio się sprawdził bo po umyciu skóra się lepi, nie pieni się zbytnio, nie oczyszcza dokładnie twarzy z makijażu buzia po dłuższym stosowaniu staje się szara i szorstka a w dodatku pojawiaja się pory.

Bardzo go lubię

Jest to jeden z lepszych żeli do mycia twarzy w moje j kolekcji. Bardzo lubię do niego powracać, ponieważ jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam. Żel ma niezbyt zachęcający zapach, ale mi to absolutnie nie przeszkadza, ponieważ u mnie po prostu działa. Żel świetnie oczyszcza, nie wysusza mojej skóry i jest przyjazny dla cery trądzikowej. Polecam!

Średni

Żel taki sobie. Każda z was go poleca, a u mnie jest troche inaczej. Nie jest to kosmetyk z moich ulubionych. Fajnie oczyszcza i wygładza. Nie podrażnia skóry. Oczy nie szczypia to tez duży plus. Zapach nie jest zły . Mógłby być trochę słodyszy!! No i jeeeest ten jeden mały problem. Po tygodniu używania miałam wysyp pryszczy. Moze nie byly to duze , ale pelno takich małych krostek. Nie kupie więcej.

Warty polecenia!

Żel kupiłam kilka dni temu w Drogerii Natura. Szukałam odpowiedniego dla siebie z dobrym składem jak i dobrymi opiniami. Kupiłam go i nie żałuję.
Po kilku dniach stosowania widzę różnicę w poprawi stanu skóry. Twarz jest widocznie oczyszczona.
Mam problem z przebarwieniami potrądzikowymi i mam wrażenie, że ten żel świetnie sobie z nimi radzi, ponieważ nie są widoczne aż tak bardzo jak wcześniej, co jest dla mnie ogromnym plusem! :)
Kolejnym atutem jest świetny skład oraz to, że jest to produkt Polski.
Jedynym mankamentem jest to, że mam wrażenie, że troszkę wysusza w okolicach oczu a boku nosa. Zapewne jest to za sprawą kwasu zawartego w produkcie. Nie jest to jednak dla mnie problemem zważając na takie fajne działanie, szczególnie, że stosuję krem nawilżający zaraz po jego użyciu.
Cena jest znośna, nie jest wygórowana.
Z pewnością ten żel zagości u mnie na długo! :)

Super!

Chciałam spróbować czegoś delikatnego na moją cerę,bo miałam już dość ostrych peelingów i mocno pieniących się ciężkich żeli. Mam cerę mieszaną, a zaskórniki to mój odwieczny problem :( Byłam wręcz zaskoczona delikatnością a jednocześnie cudownym działaniem tego żelu, jest delikatny nie pieni się bardzo. Przypomina raczej delikatną emulsję. Pierwszy raz po umyciu nim mojej cery byłam zachwycona, że nie wysuszył, a wręcz nawilżył moją twarz. Nie przepadam za jego zapachem, ale działanie wszystko wynagradza. Cera jest idealnie oczyszczona, nawilżona, zaskórniki i inne niedoskonałości coraz mniej przestają być moim problemem. A wszelkie stany zapalne szybciutko zniknęły. Jestem nim oczarowana!!! I póki co zostanę tylko przy nim :)

Prosty i skuteczny skład

Jest to dla mnie jeden z lepszych kosmetyków firmy Sylveco. Zużyłam z dwie buteleczki i używałam je przez dłuższy czas. Produkt jest bardzo wydajny. Według mnie fajnie się sprawdzi przy cerach mieszanych ze skłonnością do przetłuszczania i tłustych. Reguluje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu wykwitów i zaskórników. Świetnie oczyszcza skórę po wykonanym demakijażu (przy dwuetapowym oczyszczaniu). Miałam wrażenie, że moja cera jest fajnie domyta i przygotowana na kolejne etapy pielęgnacji. Produkt dobrze się sprawdzi również jako przygotowanie do kuracji kwasami w gabinecie kosmetycznym. Jest to jednak dosyć mocny żel ze względu na obecny w nim kwas salicylowy. Moja skóra już bardziej się uspokoiła, jeśli chodzi o nadmierne przetłuszczanie, dlatego teraz wybieram delikatniejsze produkty do mycia twarzy, ale może kiedyś wrócę do tego żelu, albo do jego wersji tymiankowej. Niektórzy mogą narzekać na zapach, ale mi kompletnie nie przeszkadzał, to co naturalne i ma działać nie musi pięknie pachnieć ;)