Sylveco, Rumiankowy żel do mycia twarzy

Sylveco, Rumiankowy żel do mycia twarzy

Do codziennej pielęgnacji cery zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami, trądzikowej.
Rumianek lekarski już w starożytności był znany ze swoich właściwości przeciwzaplanych, antybakteryjnych i anty-alergicznych. Za jego łagodzące działanie odpowiadają azuleny - związki, nadające olejkowi rumiankowemu intensywny niebieskozielony kolor. Dzisiaj wykorzystujemy ten składnik w pielęgnacji skóry trądzikowej, zanieczyszczonej i podrażnionej.
Hypoalergiczny, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy z kwasem salicylowym (2%) o aktywnym działaniu antybakteryjnym. Zawiera bardzo łagodny, ale jednocześnie skuteczny środek myjący, który nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, odblokowuje pory i reguluje procesy odnowy komórek naskórka. Żel został wzbogacony olejkiem z rumianku lekarskiego, który posiada właściwości przeciwzapalne, gojące i łagodzące. Systematyczne stosowanie pozwala zachować gładką, miękką, zdrową skórę.

potrafi przesuszyć cerę

Żel kupiłam w aptece. Do jego używania zachęcił mnie naturalny skład. Żel mieści się w wygodnej buteleczce z pompką. Ma dobrą konsystencję. Słabo się pieni. Według mnie zapach jest niezbyt przyjemny, choć dużo bardziej znośny niż żelu tymiankowego (też od Sylveco). Żel słabo domywa twarz. Mam wrażenie, że przy dłuższym stosowaniu wysusza. Nie poprawia wyglądu cery, a wręcz pogarsza jej stan. Kosmetyk jest mało wydajny. Być może lepiej nadaje się dla młodych cer 20 + .

Nie bardzo

Kiedyś dla odmiany od żelu tymiankowego tejże firmy wzięłam rumiankowy. Zapach znacznie przyjemniejszy od tymiankowego, jednakże dużo słabszy w działaniu. Bardzo wysusza, jest rzadki ale ma fajną pompkę. Dla mnie trochę za słaby, tzn. dla tłustej cery ze skłonnością do podrażnień. Dla delikatnej cery nada się.

Do codziennej pielęgnacji

Żel stosuję zawsze do mycia twarzy o poranku. Wystarczy jedna do dwóch doz produktu, aby umyć całą buzię. Zapach przypomina mi aspirynę:D. Ale to niczemu nie przeszkadza.

Produkt dobrze oczyszcza cerę. Pozostawia ją nawilżoną a przy tym jednocześnie zmatowioną w moim przypadku. Dzięki temu produktowi zauważyłam że moja cera się unormowała.

Warto go wypróbować, w przypadku mojej cery, która jest tłusta i mieszana, żel spisał się dobrze.

Polecam nawet dla skóry wrażliwej

Żel głównie jest używany przez chłopaka, który ma cerę mieszaną, skłonną do zapychania. Zadowolony z żelu, jak to facet :D
Ja żelu używam od czasu do czasu, kiedy widzę że po stresującym tygodniu moja skóra zaczyna się buntować. Przetłuszcza się w okolicach nosa, wyskakują niespodzianki. Żel fajnie uspokaja moją wrażliwą i naczynkową cerę.

Jeden z przyjemniejszych

Żel rumiankowy do twarzy Sylveco był jednym z pierwszych produktów tejże marki, który poznałam.
Produkt z całego serca polecam każdej osobie, która zmaga się z podrażnieniami skóry.
Żel zamknięty w dość grubej, plastikowej buteleczce z pompką.
Uwielbiam takie opakowania, gdyż idealnie dozuje się przez nie produkt.
W środku lekko żółtawy, ale transparentny - dość gęsty żel.
Zapach- ziołowy, bardzo dla mnie przyjemny.
Produkt lekko się pieni pod wpływem wody.
Sprawia, że skóra błyskawicznie jest oczyszczona.
Nie zostawia efektu lepkości, nie podrażnia - natomiast łagodzi.
Skóra przy dłuższym stosowaniu zyskuje zdrowszy wygląd, mocniejsze wygładzenie, redukcję przebarwień jak i niedoskonałości.
Warto wypróbować i przekonać się na własnej skórze jaki ten produkt jest fantastyczny.

naturalne dobra

Żel jest świetny. Produkt który ładnie oczyszcza, ale nie wysusza skóry. Zauważyłam, że twarz jest mniej skłonna do wyprysków, natomiast stała się nawilżona, odżywiona i przestała się miejscowo łuszczyć. Jestem bardzo zadowolona. Zapach nie razi w nos, mimo że produkty naturalne zazwyczaj mają dosyć specyficzne zapachy.

świetne oczyszczenie

Skórę na policzkach miałam chropowatą, było pełno małych krostek. W aptece farmaceutka poleciła na ten problem ten właśnie żel mojej mamie, która kupiła mi pierwsze opakowanie tego kosmetyku. Okazał się on moim hitem - już po kilku dniach używania żelu krostki zniknęły, moja skóra stała się idealnie gładka. Niestety, jako że lubię różnorodność, kosmetyki szybko mi się nudzą i po wykończeniu jednego opakowania (a trwało to ładnych kilka miesięcy - żel jest bardzo wydajny i wystarczy kropla by umyć buźkę), kupiłam inny żel. Jako, że nie lubię wyrzucania kosmetyków, męczyłam się z innym żelem kolejne kilka miesięcy, aż w końcu mogłam ze spokojnym sumieniem powrócić do żelu Sylveco. Chyba nigdy nie zmienię go na żaden inny.

Jestem mega zadowolona

Ten produkt naprawdę jest świetny i powoli pozbywam się niektórych żeli na rzecz kosmetyków Sylveco itp.Opakowanie jest małe ma tylko 150ml ale jest bardzo wydaje gdyż 1-2 pompki starczą na umycie całej buzi.Zapach jest bardzo ziołowy kto lubi zapach rumianku ten polubi się z tym żelem, mi nie przeszkadza on po kilku użyciach na początku zapach przeszkadzał bo ja lubię pachnące kosmetyki.Jednak zdecydowanie lepiej gdy kosmetyk nie ma w sobie chemii i pachnie ziołowo więc już się polubiłam z tym zapaszkiem.Żel lekko się pieni, świetnie oczyszcza skórę z wszelkich resztek makijażu. Absolutnie nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia.Skóra jest gładka i miękka a pory znacznie mniej widoczne. Zauważyłam także, że żel świetnie wysusza zaskórniki i krostki i pomaga w szybszym pozbyciu się tego problemu co bardzo mnie zdziwiło.Zmniejsza także zaczerwienienie skóry.Skład po prostu cieszy oko co za tym idzie cena już jest wyższa ale uważam, że produkty tej firmy są warte swojej ceny.

Uwielbiam!

Ten żel należy do moich niekwestionowanych ulubieńców. Mimo że uwielbiam nowości, wciąż do niego wracam. Nadaje się i do porannego oczyszczania twarzy i do tego bardziej dogłębnego, wieczornego. Dobrze domywa twarz nawet po wcześniejszym użyciu olejku. Jest przy tym delikatny, a do zapachu szybko można się przyzwyczaić.

Łagodny

To mój pierwszy produkt naturalny i od razu tak trafiony. Niestety posiadam bardzo wrażliwą skórę, a ten kosmetyk na szczęście jej nie uczulił. Duży plus za wygodne opakowanie z pompką, dzięki czemu kosmetyk staje się bardziej wydajny. Delikatnie, ale jednocześnie skutecznie oczyszcza skórę. Jedyny minus za to, że delikatnie przesusza skórę.

Niesamowity!

Kupiłam go gdy moja cera była w bardzo złym stanie. W wyborze pomogła mi konsultantka Sylveco.
Jakie było moje zdziwienie gdy już po pierwszym razie zobaczyłam duże efekty!
Pory są zdecydowanie zmniejszone, a cera oczyszczona i gładka.

Nie wiem jak go opisać poza tym, że ten żel po prostu działa cuda!

Przyjemny

Bardzo łagodny żel, nie sądzę, by kogokolwiek mógł podrażnić, a jednak skutecznie domywa. Pieni się bardzo delikatnie, co dla mnie jest plusem a po umyciu pozostawia świeże uczucie na skórze, bez żadnego filmu. Skład jest fajny, pomaga delikatnie złuszczać skórę i zmniejszyć pory. Produkt jest też bardzo wydajny, a konsystencja lekka, łatwa do rozprowadzenia. Mi jedynie niesamowicie przeszkadza ziołowy zapach, wręcz mnie mdli jak myję twarz, ale można mu to wybaczyć.