Long Wearing Foundation Ever Fresh Make-up (stara wersja)

Long Wearing Foundation Ever Fresh Make-up (stara wersja)

Wg producenta:
- Jedwabisty podkład łatwo przylega do skóry i perfekcyjnie cieniuje.
- Doskonale rozprowadza się na twarzy nie dając efektu maski i nie pozostawiając smug.
- Idealnie się wchłania a zarazem świetnie kryje wszelkie niedoskonałości skóry.
- Częściowo nawilża skórę, dzięki czemu naturalnie wygląda na twarzy.
- Szczególną zaletą jest fakt, iż nie brudzi ubrań.
- Jego specjalna formuła zapewnia długotrwały efekt gładkiej cery przez wiele godzin.
- Zawiera witaminę E oraz roślinne i morskie ekstrakty mające właściwości ochronne i kojące.
- Testowany pod kontrolą dermatologiczną i przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

Cena:

Mój hit

Używam od bardzo dawna. Bardzo mi pasuje i niechętnie zmienię go na inny :)

Zalety:
-konsystencja- dobrze się rozprowadza, a po całym dniu nie ściera się i nie roluje się w załamaniach skóry
-opakowanie- pompka idealnie odmierza "porcję" podkładu i przy okazji jest bardziej higieniczna od słoiczka
-wydajność- jedno opakowanie męczę prawie rok, a maluję się codziennie
-cena- na studencką kieszeń idealna

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ze 4

naprawde opłaca się go wypróbowac ! :)

jest to najlepszy podkład jaki miałam..! ;] aaa mimo 17 lat wypróbowałam ich sporo..ze względu na moja tłusta i masakryczna cerę...kiedy wyszukałam go na kwc i skonsultowałam z psiapsiółą od razu poleciałam go kupić i absolutnie nie żałuje! :D
+ kolor idealnie wtapiający się w skórę <mam najjaśniejszy może ciut za blady, ale taki mi się podoba, a do wyboru jest ich kilka :)>
+konsystencja też fajna, nie za rzadka, nie za gęsta taka w sam raz
+nie pojawiły mi się po nim żadne nowe niespodzianki na twarzy ;p
+dodatkowo nie wysuszył mi skóry co miało miejsce przy tzw. \\\"firmowych podkładach\\\"

-może nie jest tak matujący jak się spodziewałam, ale chyba nie ma podkładu, który nie wymagał by poprawek w ciągu dnia..;)
-zapach mało przyjemny i dość długotrwały, ale mi osobiście on bardzo nie przeszkadza ;p

okej

Podkład rzeczywiście niezły,używam go od marca tego roku.Dobrze kryje,ładnie sie rozprowadza,nie tworzy maski,nie ciągnie,po kilkunastu minutach dopasowuje się kolorystycznie do cery.Mam trochę inną butelkę niż na zdjeciu,jestem blondynką i używam numeru 7.Piszecie dziewczyny,że cena jego to około 30zł....Ja w warszawskiej drogerii na ul.Kondratowicza zapłaciłam za niego 60zł!

Używam tego produktu od:marca 2010

Cellulit jak stosować kosmetyki

Świetny

Nie wierzyłam ale wszystko co obiecuje producent jest prawdą. Jest trwały, ładnie stapia się ze skórą, nie zapycha, nie robi maski na twarzy. Dla mnie rewelacja.
Mam cerę trądzikową i dość kapryśną.

Używam tego produktu od: dwa m-ce
Ilość zużytych opakowań: pierwsze ale na pewno nie ostatnie

Śmierduch! blee...

Podkład okropny!!! Tworzy maskę, tępo się rozprowadza, zapycha i co najokropniejsze ŚMIERDZI! Kurcze kupiłam kiedyś przez zupełny przypadek na stoisku Inglota! Total porażka! Jeśli chce się niezły podkład w tych granicach cenowych to ja stawiałabym na Inglot Cream foundation. Cena chyba ta sama a jakby dzieliła je przepaść. Nie polecam. Już od kilku lat używam podkładów z wyższej półki cenowej ale dokładnie pamiętam jak używałam właśnie takich i Inglot się fajnie sprawdzał. Powąchajcie Diadem zanim kupicie!!!Używam tego produktu od:kiedyś dawno/ nigdy więcej :P
Ilość zużytych opakowań:

Cudowny.!

Do mojej ostatnio przesuszonej cery potrzebuję kosmetyku który naprawdę działa i maskuje wszelkie niedoskonałości. Czytając recenzje na wizażu postanowiłam iść i kupić ten podkład. Dostałam go w jedynym sklepie w moim mieście. Wydałam 33zł i kupiłam go pod okiem studniówki ale użyłam już wcześniej i muszę powiedzieć że jest rewelacyjny! Wygodne dozowanie, matuje, kryje doskonale wszystko, nawilża, nie podkreśla suchych skórek no idealny kosmetyk. Polecam go wszystkim mającym problemową cerę &lt; 3

Używam tego produktu od: od 11.01.10
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

naprawdę matuje

Używam go od jakiś 3 lat, przy mojej świecącej cerze sprawuje się świetnie, bardzo go lubię bo daje skórze oddychać, nie tworzy maski, nie zatyka porów i kolory fajnie dopasowują się do cery, gdybym się miała do czegoś przyczepić to do tego że mógłby jeszcze mocniej kryć.
W swoim życiu przetestowałam z 50 różnych podkładów i ten jest u mnie w pierwszej trójce, za taką cenę super :)Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Jeszcze muszę dodać, że ten podkład jest bardzo ciężko dostępny w moim mieście jest tylko w jednym sklepie i to po tym jak uprzednio go osobiście zamówię.

Super

Mam cere tlusta i jak dlamnie to jest jedyny kosmetyk krory moge naprawde polecic. Swietnie kryje niedoskonalosci i dlugo utrzymuje sie na cerze, nie zapycha. A jego konsystencja jak dlamnie super. Co do matowienia urzywam jeszcze pudru i tym podkladem mat utrzymuje sie bardzo dlugo. Naprawde polecam szczegulnie jak ma sie dosc duzo niedoskonałosci :) Cera jest sliczna po nim i taka naturalna :)

Używam tego produktu od: 2 tyg

Kupiony z polecenia

Podkład jest w ogóle ciężko gdziekolwiek znaleźć, nie proponuje dokonywac zakupu na stronie producenta, gdyz dobrac odpowiedni kolor do karnacji jest b. ciezki.
Podkład bardzo, ale to na prawde bardzo długo utrzymuje się na twarzy, bardzo ładnie kryje (porównywalny z Estee Lauderem Double Wear = powiedziałabym, ze jest nawet od niego lepszy, z uwagi na fakt, iż nie tworzy jak ww. na twarzy maski)
Zapach ma nieco tandetny, ale nie zrażajcie się tym.
Proponuje ten podkład osobom o cerze mieszanej z tendencja do tłustej.

P.S. nie podkreśla suchych skórek :)

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Kup, a nie pożałujesz!;)

30 zł to nie jest dużo;) Podkład wspaniale kryje. Nie wiem jak inni, ale mam po nim nawilżoną skórę i taką gładką. Idelanie dopasowywuje się do kolorytu skóry. Można nawet iść na solarium,a on nadal będzie świetnie pasował! Co jest według mnie wielkim plusem. Ładnie pachnie, wspaniale się rozprowadza, nie zatyka porów pozostawia wspaniałe wykończenie. W ogóle nie tworzy maski! Uwielbiam go.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań:nie zliczę, gdyż korzystam z kimś na spółkę i obie kupujemy

ujdzie

dobry podkład, średnoi kryjący. dziewczyny króre mają więcej do ukrycia niech szukają dalej. prawdą jest, że jak sie nałoży cieniutką warstwę to ni brudzi. ale ten długotrwały efekt to przesada. po jakims czasie moja sucha skura wygląda beznadziejnie, podkład zbiera się wzałamaniach skóry, podkreśla suche partie twarzy. jestem dość mocno opalona, używam kolorka 4 jest z odcieniem zółtym. mimo to kupie co jeszcze bo jest w przystępnej cenie (ok 30 zł) i ma ładne kolorki i jest dość wydajny. ale dalej bede szukać mocniej kryjącego podkładu.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

dobrze kryje

Podkład przede wszystkim dobrze kryje, jest gęsty, faktycznie daje efekt gładkiej cery, ale w moim przypadku
w ogóle nie matowi, "długotrwały efekt" to zdecydowanie przesadzone stwierdzenie :). Lubię go gdy mam co ukrywać na twarzy, ale jest zbyt ciężki dla mojej mieszanej cery, choć uwielbiałam go gdy miałam problemy z tłustą cerą.