Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

Kupiłam z ciekawości.

Początkowo, troszkę bałam się użyć tego tuszu. Pierwsze próby były nieudane. Albo pomalowałam sobie tylko końcówki rzęs, albo cała umazałam się tuszem. Kiedy nauczyłam się z niego korzystać, byłam całkiem zadowolona z efektów.. Ale potrzebowałam trochę czasu, wprawy i odwagi. Najlepiej sprawdziła się u mnie metoda przykładania szczoteczki do lini rzęs prostopadle do powierzchni, a następnie kilka razy przymykałam i otwierałam oko. Tusz nadaje rzęsom czerń, ładnie je pogrubia i rozdziela, delikatnie podkręca i wydłuża. Nie osypuje się w ciągu dnia. Efekt jest widoczny. Oko wyraźnie podkreślone. Całkiem niezły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351226].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

ładny czarny kolor
ładnie pogrubia
podkręca i unosi
dobrze się zmywa

trzeba się przyzwyczaić do rączki/szczoteczki, ale z każdym razem jest lepiej

wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że pewnego dnia złamała się o szczoteczka została w opakowaniu z tuszem a rączkę trzymałam osobno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342801].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie dla mnie

Moje doświadczenia z tym produktem mogą przyprawić o śmiech na sali. Otrzymałam ten tusz w prezencie i kompletnie nie byłam na coś takiego przygotowana. Chyba najbardziej odstraszała mnie ta rączka, która w internecie ma opis, że zapewnia łatwą aplikację. Skoro łatwą to próbujemy.

Albo jeszcze nie próbujemy - samo wyciągnięcie tej szczoteczki z "pojemniczka".. wyciągnięcie to chyba zbyt małe słowo - to było dosłownie wyszarpanie, bo normalnie wyciągnąć nie dało się i trzeba było użyć siły. Potem już po udanym wyszarpaniu wiele razy o mało nie skończyłam z tą szczoteczką w oku. Kompletnie nie potrafiłam obsługiwać się tym, a rączka w pewnym momencie zaczęła bardziej utrudniać niż pomagać, ponieważ zaczęła zginać się na tym zawiasie podczas malowania. Kiedy wreszcie znalazłam na ten produkt swój sposób i zaczęłam malować rzęsy to nie spodobał mi się efekt. Szczoteczka, która może i faktycznie powinna dopasować się chociaż trochę do oka oraz dosięgać większość rzęs w tym przypadku nie sprawdziła się. Miałam ogromny problem, żeby dojść do najmniejszych rzęs bez zrobienia sobie krzywdy. Co więcej - nie podkreślała rzęs tak jak ja chciałam i mogłam to dokonać innym tuszem ze zwykłą szczoteczką. Jednak przyznam, że całkiem dobrze rozczesuje te rzęsy, które dosięga. Sam tusz też nie był rewelacyjnie dobrej jakości, ponieważ po kilku godzinach zaczynał kruszyć się, lekko odbijać i brudzić wszystko dookoła. Jeśli chodzi o intensywność czerni to tutaj na plus, zmywanie tego produktu również jest bez zarzutu, ale to są chyba jedyne plusy, które zauważam.

Wróciłam z podkulonym ogonem do tuszy z klasycznymi szczoteczkami i wiem, że do tego produktu nie wrócę. Zużyłam ten produkt ze względu na to, że żal mi wyrzucać, ale obok tego produktu zawsze miałam drugi tusz, którym efekt poprawiałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1302186].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

rozczarowanie

Wiązałam z tym tuszem ogromne nadzieje. Mam gęste i podkręcone rzęsy, więc praca z maskarami to dla mnie czysta frajda. Zazwyczaj. Tutaj było inaczej.

Zacznę od opakowania, bo to największy plus. Wyjątkowo innowacyjne, intrygujące, przełamuje standardową nudę w dziedzinie tuszów do rzęs. Ktoś się postarał.

Pomimo ogromnych nadziei, okazało się, że tusz jest po prostu słaby. Zużyłam go w niecały miesiąc, a przeważnie wyrzucam po 3-4 miesiącach niedokończony produkt ze względu na bakterie itp.

Tusz się obsypywał, kruszył i nie malował jakoś spektakularnie, ale najgorsza była szczoteczka. Jestem wielką fanką tych silikonowych, niemal zawsze jestem zadowolona, a tutaj... po raz pierwszy w życiu malowanie rzęs sprawiało mi ból.

Zawiodłam się, szkoda. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219828].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy tusz

Dostałam ten tusz kilka lat temu w prezencie i wspominam go nienajgorzej. Na początku podczas aplikowania go na rzęsy byłam absolutnie wściekła. Bardzo ciężko było mi się nim posługiwać, ale po kilku razach przyzwyczaiłam się i w sumie potem było mi się ciężko przyzwyczaić do standardowego tuszu.
Moim zdaniem to dość dobry tusz, warty swojej ceny. Nie porywa, nie jest jakiś super świetny, ale moim zdaniem powinien zadowolić przeciętną kobietę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165481].usefull || 0 }}% pomocna.

zależy dla jakich oczu

Tusz zamówiłam w promocji za 24,99. Strasznie ciekawiłam mnie ta szczoteczka,jednocześnie się bałam że sobie tą szczoteczką oko wydłubę haha. Jednak kiedy zobaczyłam na youtube filmik i jaki efekt dał na rzęsach testującej postanowiłam zaryzykować i zamówiłam tusz.. I jestem bardzo zadowolona. Mam duże i hm podłużne oczy więc szczoteczka jest idealnie dostosowana do moich rzęs i oczu. Dziewczyny mające małe okrągłe oczka mogą mieć problemy z aplikacją tuszu. Nie jest to także tusz dla dojrzałych pań których powieka jest już nieco opadnięta. Posiadaczki takich oczu mogą narzekać że trudno im się maluje rzęsy i brudzą sobie powieki. Co do tuszu zauważyłam że świetnie on wydłuża rzęsy,rozczesuje je dokładnie,ta szczoteczka świetnie podkręca rzęsy,pełni taką rolę zalotki :-) Nie mam też problemu z pomalowaniem dolnych rzęs .Patrzyłam w katalogu że ukazała się wersja wodoodporna tego tuszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021394].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewygodny, ale dobry

Jestem bardzo zaskoczona tym tuszem, ale przyznaję, że spełnił moje oczekiwania. Jego cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza w promocji. To zupełna nowość na rynku, ale myślę, że efekt jednak tak bardzo nie różni się od tego uzyskanego przy pomocy "normalnych" maskar. Szczoteczka nie jest wybitnie poręczna, bo trzeba ją trzymać blisko oka (jest krótka). Ciężko złapać tak, żeby stanowczo wykonać ruch. Tych "niteczek" jest jednak na tyle dużo, że malują całą rzęsę, od początku do końca, nie pomijają ani jednej, nawet tych najkrótszych. Zapach średni, ale o niebo lepszy od typowych maskar. Rzęsy są uniesione i megaczarne, tak więc polecam, jeśli komuś nie będzie przeszkadzała aplikacja. Ja już w połowie wymiękłam i wrzuciłam go na dno kosmetyczki. Normalnie bolą palce...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016122].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowana, choć pomysł był ciekawy

Co do tuszu w sencie tuszu to ok. Nie skleja za bardzo, nie jest ciężki. Trochę się sypie i nie jest wodoodporny. Co do szczoteczki - pomysł był ciekawy. Miało być dobrze, wuszło jak zwykle. Ciężko się przestawić na taki sposób aplikacki, nie można poprawiać małych niedoróbek, bo zaraz powstają grudy. Po 2 tygodniach używania "zajęły" się nią dzieci szwagra, jakoś nie żałuję straty.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 częściowo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994341].usefull || 0 }}% pomocna.

Źle się tego używa

Kupiłam, żeby przetestować ten wynalazek i jestem na nie. Owszem, po kilkukrotnym użyciu można się przyzywczaić do takiej aplikacji, ale po co, skoro dużo lepsze rozwiązanie już istnieje i jest nim zwykła maskara. Trudno tym dotrzeć do wszystkich miejsc i jeśli źle się nałoży za pierwszym razem trudno dokonać poprawek. Sam tusz daje na rzęsach ładną czerń, ale potrafią to robić także inne tusze. W tym wypadku pozostanę tradycjonalistką i będę używać zwykłej maskary.

Używam tego produktu: jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993415].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy eksperyment

Ciekawy eksperyment- to najtrafniejsze określenie opisujące stosowanie tej maskary.
Innowacyjna szczoteczka to chyba było jednak zbyt duże marzenie dla producentów co do podbicia rynku.
Stosowanie do górnych powiek było nawet wygodne, ale dolnych trudne. Przez to, że był taki wielki otwór który musiał pomieścić tę szczotę tusz bardzo szybko wysechł. Reanimowałam go kilka razy poprzez zanurzanie w ciepłej wodzie, dzięki czemu udało mi się wykorzystać jego potencjał. Jego największym minusem jest po prostu to, że jest niewygodny. Ładnie podkręcał rzęsy, nadawał intensywnego czarnego koloru, ale to niestety nie jest wystarczające dla mnie. Ciekawie się go używało, bo to coś innego, ale nie kupiłabym go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976431].usefull || 0 }}% pomocna.