Mega Effects Mascara (Tusz do rzęs)

Mega Effects Mascara

Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 84

rozczarowanie

Wiązałam z tym tuszem ogromne nadzieje. Mam gęste i podkręcone rzęsy, więc praca z maskarami to dla mnie czysta frajda. Zazwyczaj. Tutaj było inaczej.

Zacznę od opakowania, bo to największy plus. Wyjątkowo innowacyjne, intrygujące, przełamuje standardową nudę w dziedzinie tuszów do rzęs. Ktoś się postarał.

Pomimo ogromnych nadziei, okazało się, że tusz jest po prostu słaby. Zużyłam go w niecały miesiąc, a przeważnie wyrzucam po 3-4 miesiącach niedokończony produkt ze względu na bakterie itp.

Tusz się obsypywał, kruszył i nie malował jakoś spektakularnie, ale najgorsza była szczoteczka. Jestem wielką fanką tych silikonowych, niemal zawsze jestem zadowolona, a tutaj... po raz pierwszy w życiu malowanie rzęs sprawiało mi ból.

Zawiodłam się, szkoda. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219828].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Ciekawy tusz

Dostałam ten tusz kilka lat temu w prezencie i wspominam go nienajgorzej. Na początku podczas aplikowania go na rzęsy byłam absolutnie wściekła. Bardzo ciężko było mi się nim posługiwać, ale po kilku razach przyzwyczaiłam się i w sumie potem było mi się ciężko przyzwyczaić do standardowego tuszu.
Moim zdaniem to dość dobry tusz, warty swojej ceny. Nie porywa, nie jest jakiś super świetny, ale moim zdaniem powinien zadowolić przeciętną kobietę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165481].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 78

Napisanych recenzji: 82

zależy dla jakich oczu

Tusz zamówiłam w promocji za 24,99. Strasznie ciekawiłam mnie ta szczoteczka,jednocześnie się bałam że sobie tą szczoteczką oko wydłubę haha. Jednak kiedy zobaczyłam na youtube filmik i jaki efekt dał na rzęsach testującej postanowiłam zaryzykować i zamówiłam tusz.. I jestem bardzo zadowolona. Mam duże i hm podłużne oczy więc szczoteczka jest idealnie dostosowana do moich rzęs i oczu. Dziewczyny mające małe okrągłe oczka mogą mieć problemy z aplikacją tuszu. Nie jest to także tusz dla dojrzałych pań których powieka jest już nieco opadnięta. Posiadaczki takich oczu mogą narzekać że trudno im się maluje rzęsy i brudzą sobie powieki. Co do tuszu zauważyłam że świetnie on wydłuża rzęsy,rozczesuje je dokładnie,ta szczoteczka świetnie podkręca rzęsy,pełni taką rolę zalotki :-) Nie mam też problemu z pomalowaniem dolnych rzęs .Patrzyłam w katalogu że ukazała się wersja wodoodporna tego tuszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021394].usefull || 0 }}% pomocna.

dzienny smoky eyes

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Niewygodny, ale dobry

Jestem bardzo zaskoczona tym tuszem, ale przyznaję, że spełnił moje oczekiwania. Jego cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza w promocji. To zupełna nowość na rynku, ale myślę, że efekt jednak tak bardzo nie różni się od tego uzyskanego przy pomocy "normalnych" maskar. Szczoteczka nie jest wybitnie poręczna, bo trzeba ją trzymać blisko oka (jest krótka). Ciężko złapać tak, żeby stanowczo wykonać ruch. Tych "niteczek" jest jednak na tyle dużo, że malują całą rzęsę, od początku do końca, nie pomijają ani jednej, nawet tych najkrótszych. Zapach średni, ale o niebo lepszy od typowych maskar. Rzęsy są uniesione i megaczarne, tak więc polecam, jeśli komuś nie będzie przeszkadzała aplikacja. Ja już w połowie wymiękłam i wrzuciłam go na dno kosmetyczki. Normalnie bolą palce...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016122].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 67

Rozczarowana, choć pomysł był ciekawy

Co do tuszu w sencie tuszu to ok. Nie skleja za bardzo, nie jest ciężki. Trochę się sypie i nie jest wodoodporny. Co do szczoteczki - pomysł był ciekawy. Miało być dobrze, wuszło jak zwykle. Ciężko się przestawić na taki sposób aplikacki, nie można poprawiać małych niedoróbek, bo zaraz powstają grudy. Po 2 tygodniach używania "zajęły" się nią dzieci szwagra, jakoś nie żałuję straty.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 częściowo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994341].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 46

Źle się tego używa

Kupiłam, żeby przetestować ten wynalazek i jestem na nie. Owszem, po kilkukrotnym użyciu można się przyzywczaić do takiej aplikacji, ale po co, skoro dużo lepsze rozwiązanie już istnieje i jest nim zwykła maskara. Trudno tym dotrzeć do wszystkich miejsc i jeśli źle się nałoży za pierwszym razem trudno dokonać poprawek. Sam tusz daje na rzęsach ładną czerń, ale potrafią to robić także inne tusze. W tym wypadku pozostanę tradycjonalistką i będę używać zwykłej maskary.

Używam tego produktu: jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993415].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Ciekawy eksperyment

Ciekawy eksperyment- to najtrafniejsze określenie opisujące stosowanie tej maskary.
Innowacyjna szczoteczka to chyba było jednak zbyt duże marzenie dla producentów co do podbicia rynku.
Stosowanie do górnych powiek było nawet wygodne, ale dolnych trudne. Przez to, że był taki wielki otwór który musiał pomieścić tę szczotę tusz bardzo szybko wysechł. Reanimowałam go kilka razy poprzez zanurzanie w ciepłej wodzie, dzięki czemu udało mi się wykorzystać jego potencjał. Jego największym minusem jest po prostu to, że jest niewygodny. Ładnie podkręcał rzęsy, nadawał intensywnego czarnego koloru, ale to niestety nie jest wystarczające dla mnie. Ciekawie się go używało, bo to coś innego, ale nie kupiłabym go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976431].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 228

nie bardzo

Tusz z Avonu wygrałam w wakacyjnym konkursie na facebooku. Jako fanka rożnego rodzaju kosmetycznych nowości nie mogłam się powstrzymać by go jak najszybciej nie przetestować. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do rewolucyjnej szczoteczki. Jednak po kilku użyciach nie miałam już z tym problemu. Tusz robi z rzęsami wszystko co powinien czyli wydłuża, lekko podkręca, pogrubia i przepięknie rozdziela. Efekt jest lepszy niż po Oriflamowskim Wonderze, ale… na tym zachwyty się kończą. Już po kilku godzinach od nałożenia mascara osypuje się. Ponadto po regularnym stosowaniu strasznie osłabia rzęsy i powoduje ich wypadanie (nigdy nie miałam z tym problemu, nawet gdy stosowałam najtańsze tusze). W swoim składzie, jeśli chodzi o składniki odżywcze, ma tylko witaminę B5, jednak dla moich rzęs to za mało skoro masowo zaczęły wypadać. Żeby nie zostać bez rzęs muszę zaprzestać stosowania a szkoda, bo efekt naprawdę niesamowity (widoczny nie tylko dla mnie ale i dla innych).

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972040].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 101

tragedia

Zaciekawiło mnie opakowanie i owa "innowacyjna" szczoteczka. Opakowanie, owszem, fajne, inne, poręczne i malutkie. I na tym koniec zalet tego produktu.

Od tuszu do rzęs nie oczekuję wiele. Tylko żeby nie uczulał. Mam czarne, długie rzęsy i zazwyczaj jedynie lekko pociągam tuszem końce.
Ten tusz jest po prostu beznadziejny. Cała powieka upaprana, a innowacyjną szczoteczką można sobie oko wydłubać. Spektakularnych efektów nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie - sklejone rzęsy, tusz osypuje się, bardzo szybko zaczął się kruszyć i zasychać w opakowaniu.
Skończył w koszu. Cena regularna to chyba jakaś pomyłka.

Używam tego produktu od: niecałe dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Prosto w kosz!

Tak jak napisałam tak też uczyniłam. Niestety. Nie było innego wyjścia, ponieważ tusz nie nadaje się do niczego innego. A szkoda :(
Po kolei: opakowanie jest rzeczywiście inne, ale to nie działa ani na korzyść, ani na niekorzyść użytkowania. Korzystanie z niego jest normalnie - wygodne. Przyznaję za to pół gwiazdki, bo wygoda w malowaniu rzęs to nic nadzwyczajnego. Musi być i tyle.
Niestety zawartość opakowania nie spełnia obietnic producenta. Dawałam temu produktowi kilka szans - moja opinia nie jest więc pochopna.
Tusz nie rozczesuje (wręcz skleja), łatwo też się rozmazuje, więc pieczenie oczu zdarzało mi się przy korzystaniu z niego nader często.. Brak także efektu wydłużenia. Tak naprawdę to brak jakiegokolwiek pozytywnego efektu. Rzęsy są za to efektownie posklejane.
Nie polecam. Masakra.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938342].usefull || 0 }}% pomocna.