Future Solution, Total Revitalizing Cream [Creme revitalisante totale] (Krem rewitalizujący)

Opis: Future Solution to najnowszy i najnowocześniejszy krem Shiseido, który walczy z upływem czasu. Przenaczony jest dla kobiet dojrzałych po 40 roku życia . Dodaje dojrzałej skórze energii, nawilża ją i odżywia. Future Solution odwraca procesy starzenia i poprawia wygląd cery dojrzałej. Dzięki luksusowemu połączeniu składników botanicznych wzmacniających skórę , jak ekstrakt z chińskiej rośliny Chai-Hu, aktywnym składnikom o dużej mocy pielęgnacyjnej i regeneracyjnej to dzięki nim cera odzyskuje gładki wygląd, zdrowy koloryt, elastyczność. Krem pozostawia skórę głęboko odżywioną i nawilżoną.
Krem w słoiku z japońskiej laki o delikatnym zapachu lotosu i róży. Future Solution - oto Twoja przyszłość. Przyjmij ją z dumą.

dobry ale niedorzecznie drogi

Do 40-tki sporo mi jeszcze trochę brakuje ale powoli przerzucam się na kremy dla cery dojrzałej.
Kremu używam na noc. Na dzień jest trochę za ciężki. Po aplikacji zostawia leciutki film ale na szczęście buzia nie klei się do poduszki w trakcie snu.
Opakowanie w kolorze butelkowej zieleni z błyszczącymi drobinkami. Trochę nie w moim guście: za ciężkie i mało estetyczne.
Konsystencja bardzo gęsta przez co kosmetyk jest niezwykle wydajny (docieram dopiero do połowy słoiczka).
Zapachu praktycznie nie wyczuwam co dla mnie jest plusem jeśli chodzi o kremy do twarzy.
Co do właściwości: krem bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Nie wiem czy likwiduje zmarszczki bo tych na szczęście jeszcze nie posiadam - to jedyna zaleta tłustej cery:-)
Na pewno to bardzo dobry produkt ale cena jest wręcz skandaliczna!!! Choć przyznam że czasami warto zrobić sobie ekstra przyjemność:-) Jak skończę ten słoiczek to poszukam jakiegoś innego produktu. Do tego może wrócę w dalszej przyszłości. Nigdy nie mów nigdy:-)

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1

krem tak, cena nie...

Kusił mnie od dawna, ale cena 350 na aukcjach to za dużo. A 850 w sephorze - to absurd ;) Dlatego nie wiem, czy kupie ponownie, na razie poprzestajac na testowaniu miniaturek...
Zapach delikatny, bardzo przyjemny. Dośc wydajny, raczej gęsty, ale rozprowadza sie z poslizgiem. Nie sprawdzałam, czy ma w składzie silikony, ale takie mam wrazenie ;) Wchłania sie ładnie,pozostawiając wyraxny film - co akurat lubie. Stosuje go na noc, na dzien, zwłaszcza latem - moze byc za cięzki. Nawilza, odzywia...
Podsumowując - krem sympatyczny, ale cena z kosmosu.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zuzytych:30 ml

suer, tylko ta cena....

Wyprób0wałam przez miesiąc na dwóch 5 ml próbkach (zuzyłam troszke więcej niż połowę). Jest wydajny, pięknie delikatnie pachnie - zapach kojarzy mi sie z ozonem. Pozostawia lekki ale nietłusty film na skórze. stosowałam go na wieczór, rano skóra wygląda bardzo ładnie, linie są mniej widoczne, uczucie nawilżenia utrzymuje sie do rana. To naprawdę bardzo dobry krem, tylko ta cena.....

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2x 5ml