Hydra Complete

Hydra Complete

Hydra Complete to kosmetyk dostępny w dwóch wersjach - lekkiej emulsji dla cery normalnej i miesznej oraz kremu dla cery suchej. Intensywnie nawilża, jak zapewnia producent, nawet bardzo przesuszoną skórę. Został wzbogacony w wysokiej jakości wodę mineralną, witaminę B5 oraz ekstrakty roślinne.

Produkt nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych dlatego najlepiej używać go na noc.

...lecz brak filtrów!

Wszystko byłoby pięknie. Wersja słoiczkowa, dla cery mieszanej, została przyjęta przez moją skórę z owacjami. krem znakomicie nawilża, wchłania się błyskawicznie, niwelując przy tym podrażnienia oraz drobne zaczerwienienia. Cóż z tego, skoro w składzie brak filtrów? Fanatykiem w żadnej dziedzinie nie jestem, ale rolę filtrów dostrzegam i doceniam, toteż Hydra Complete postanowiłam stosować na noc, tu jednak okazał się niewystarczający: jest zbyt lekki, za bardzo nawilżający, a za mało odżywczy. Tak więc - prawie. Co, jak wiadomo, robi pewną różnicę:)

krem nad kremami :)

Mam wersje do cery mieszanej i naprawde polecam goraco kazdej Pani a taka skora! Doskonale nawilza, odswieza skore, nadaje jej blasku bez blyszczenia sie, ma wygodna konsystencje i opakowanie. Moje buzia jest po nim promienna i wyglada naprawde zdrowo. Jedynym minusikiem jest brak filtra przeciwslonecznego, dlatego uzywam go tylko na noc.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

świetnie nawilża

Zawsze wiosną moja skóra potrzebuje ekstra wsparcia, bo wygląda źle. Nie wiem czy to opóźniona reakcja na sezon grzewczy czy pierwsze promienie słoneczne tak na nią działają, ale zawsze pojawia się problem suchych skórek oraz uczucia ściągięcia. Wybrałam za namową konsultantki z Sephory krem Hydra Complete, bo lubię pielęgnację EL. I tym razem się nie zawiodłam :)
Świetnie nawilża, moja skóra wręcz go spijała i domagała się kolejnych porcji :) Wystarczyło parę dni by się nawodniła, odzyskała świeżość i blask a suche skórki stały się tylko niemiłym wspomnieniem :)
Nadużywałam go i stosowałam nie tylko na twarz, ale i na szyję i dekolt, więc ginął w zastraszającym tempie :(
Świeży, pobudzający zapach, aż miło zaczynać dzień od takiej pielęgnacji.
Moim zdaniem jak najbardziej wart swojej ceny, choć nie zaprzeczam, że to tylko nawilżacz.

Używam tego produktu od: ok miesiąc

Manicure - kolorowy french

idealny

jak dla mnie idealny:) nie wyobrazam sobie ani jednego dnia bez tego kremu...mam cere bardzo wymagajaca zdaje sie ze lekko mieszana...troche mi sie swieci na nosie a policzki mam dosyc mocno przesuszone...dobranie dla mnie kremu nawilzajacego bylo bardzo czasochlonnym zadaniem ;) przetestowalam chyba wzsystkie mozliwe z estee lauder, diora, shiseido, cliniqua i lancome i wzsystkie albo mi zapychaly buzke albo zostawialy tlusty film albo za malo nawilzaly...tylko HC sprawdza sie w 100% jestem z niego narpawde zadowolona i czystym sumieniem go polecam

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:w zasadzie to nie wiem bo dostaje ten krem od kolezanki ktora pracuje w drogerii w malych 7ml sloiczkach. no troche ich napewno bylo;)

idealny

ten krem dostaje ode mnie pełną punktację.
Dopiero niedawno zdecydowałam się na wydanie 220 zł (cena z galerii centrum) na krem do twarzy. Wcześniej przetestowałam hydramax chanel, dior first wrinkel, chanel coś tam do młodej skóry i kilka innych kremów.
żaden mi się nie podobał. Poszłam i po prostu kupilam ten (po poradzie pana konsultanta).
Dla mnie to strzał w absolutną 10! Mam cerę mieszaną, aczkolwiek używam diefrinu, który obdziera mi buzię ze skóry. ten krem nałożony rano wchłania się idealnie, rozświetla twarz, nawilża i świetnie nadaje się pod makijaż. pięknie wygładza suche skórki (na tym zależało mi najbardziej).

Z drugiej strony warto zuważyć, że są inne kremy (np. eucerin) które za dużo niższą cenę dają nawet lepszy efekt.
Polecam!Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Godny polecenia ale...

ta cena!
Miałam szczęście dostać ten krem w prezencie (wersja słoiczkowa, dla cery normalnej/mieszanej).
Krem długotrwale nawilża, nie pozostawia tłustego nalotu na twarzy, nie lepi się, nie podrażnia, obłędnie pachnie...
ale powiedzmy sobie szczerze, równie dobrych nawilżaczy na rynku jest wiele, i w większości wypadków, możnaby cenie ująć jedno zero.
Cudów to on nie zdziałał, dlatego sama go sobię już nie kupię, chociaż nie obraziłabym się gdybym dostała go w prezencie :-).
Produkt jest średnio wydajny, opakowanie (słoik) wygodne i estetyczne, ale mało higieniczne.

ZDECYDOWANIE TAK!!!

Ten krem jest BOSKI! Dogłębnie nawilża skórę, mam wersję do cery mieszanej, jest dla mnie idealny! Uczucie nawilżenia utrzymuje się u mnie przez cały dzień, nie uczula, nie ma żadnego uczucia ściągnięcia! Twarz jest po nim ładnie napięta, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Uwielbiam jak pózniej wygląda nałożony na twarz makijaż. Zapach delikatny, niedrażniący. Bardzo odpowiada mi ten krem a muszę przyznać że moja skóra stała się bardzo wymagająca po urodzeniu dziecka, ma skłonności do uczuleń itp. Ale ten krem jest bardzo delikatny, lubię go używać zamiennie z Super Aqua day GUERLAIN ! POLECAM

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami

kiepściutko

Mam wersję w słoiczku. Przede wszystkim zraża brak łyżeczki do kremu. Przykrywka z tandetnego plastiku psuje całą estetykę opakowania.

Co do zawartości, to jestem bardzo rozczarowana. Można to mazidło kłaść bez końca i po 5 min. brak jakiegokolwiek efektu nawilżenia. .

Rozczarowanie

Miał to być holistyczny krem, który kompleksowo nawilża skórę. Dostałam go na gwiazdkę, więc to nie ja wydałam nań pieniądze, ale żal mi trochę pieniędzy obdarowującego (a właściwie obdarowującej). Krem wcale nie jest holistyczny. Nie zgadzam się też z tym, że jest to całkiem niezły nawilżacz - według mnie jest to raczej kiepski nawilżacz. Przy nim Oligovital Oceanika spisuje się, niczym mazidło z tzw. posh-półki. Właściwie ten krem nie robi nic, poza tym, że pachnie i lekko szczypie po nałożeniu (sic!). Być może jest to wina tego, że miałam wersję do cery mieszanej, a była wtedy zima. No ale przecież na mróz w nim nie wychodziłam.
Uważam, że jak na Estee Lauder (którą to markę skądinąd poważam i szanuję) jest to niewypał - mówiąc dosadnie, zaś nic specjalnego - mówiąc oględnie.

Daję dwie gwiazdki, bo nie probowałam go latem - być może o tej porze roku spisywałby się lepiej. Jednak wątpię, abym to chciała kiedyś sprawdzić.

kosmetyk luksusowy

Mam wersje dla cery normalnej i mieszanej

Ładne, eleganckie opakowanie

Miła, delikatna, lekka konsystencja

Po aplikacji odczuwalny efekt lekkiego chłodzenia, orzeźwienia

Krem wchłania sie szybko i całkowicie, nie pozostawiajac tłustej warstewki

Przyjemny , dlikatny zapach z kategorii letnich orzeźwiająco-ogórkowo-arbuzowych

Krem dość dobrze nawilża i do tego bardzo dobrze odżywia skórę

Jest bardzo wydajny, wystarzcy bardzo niewielka ilośc do jednorazowej aplikacji

Po wykończeniu tego opakowania zamierzam przetestowac cos innego, ale jest bardzo prawdopodobne, że bedę wracała do tego kremu

Używam tego produktu od:1,5 mc

Trochę bez sensu...

Nie jestem pod wrażeniem - w ogóle. Hydra Complete to po prostu niezły nawilżacz. Na jego obronę mógłby przemawiać fakt, iż jest jedną z tańszych pozycji na stoisku EL, z drugiej strony, czasem mam wrażenie że marki selektywne robią a)naprawdę dobre i naprawdę drogie produkty, b) średniej klasy produkty, nieznacznie tańsze (jak to czy też Aqua Fusion Lancome) które jednak dają nabywające(j) poczucie "wyższej marki". Dlatego też o ile nie mam problemu z zakupem olejku Decleor za 250 zł to poskąpiłabym funduszy na Hydra Complete, mimo iż to zaledwie 40 euro. W moim odczuciu ten krem to zwykly, choć niezły, nawilżacz - nieźle się wchłania, nieźle nawilża, nieźle wydajny - wszystko robi nieźle, kosztuje też nieźle. Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:zbliżam się do końca 1

Rewelacyjnie nawilża.

Kupuję słoiczek kremu co roku przed sezonem grzewczym, kaloryfery paskudnie przesuszyłyby moją cerę, gdyby nie to cudeńko. Mam cerę normalną i bez problemów, jedyna wada to skłonność do przesuszeń w zimie, ale Hydra Complete likwiduje ją w 100%. Stosuję i w dzień (bazy/podkłady z filtrami itp), i na noc, nawilżenie w ciągu dnia jest bardzo silne, a rano budzę się z promienna, gładką cerą. Fakt, że tak solidnie nawilża moją okresowo suchawą cerę sprawia, że inne nawilżacze poszły w odstawkę, żaden nie był tak skuteczny. Zapach i konsystencja na medal, do tego jeszcze żaden kosmetyk mi się na tym kremie nie zwarzył, krem bardzo szybko sie wchłania, jest lekki, ogromnie wydajny. Nie znam lepszego nawilżacza na zimę, szczerze polecam.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, dłuuuugo
Ilość zużytych opakowań: 2x15 ml, 2x50 ml, kolejny słoiczek juz czeka