Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Miss Sporty, Lipliner Pencil (konturówka do ust)

Miss Sporty, Lipliner Pencil (konturówka do ust)

Pojemność 1 szt

Opis: miękka kredka do nadania pożądanego kształtu ustom, o szerokiej gamie kolorystycznej.

Najlepsza konturówka na świecie!

Jest genialna! Łatwo się nią maluje, długo się utrzymuje na ustach i przede wszystkim... ta cena!!! Dużo lepsza od znacznie droższych koleżanek. Mam kilka kolorów i jestem bardzo z nich zadowolona. Moim ulubionym jest 010, którego niestety już wycofali.

Ciekawy produkt

Posiadam odcień 011- Coffee, piękny neutralny odcień, brąz. Dobra pigmentacja, konsystencja. Dobrze się rozprowadza, trwałość w porównaniu do ceny petarda :)

PLUSY:
+Kolor
+Cena
+Konsystencja
+Trwałość

Jest okej

Posiadam kolor "Coffee" nr 011. Konturówka ma fajną pigmentacje, używam jej czasem na całe usta zamiast szminki, ale wtedy wysusza, łatwo się ją nakłada, plusem jest również jej cena. Jest tylko słabo wydajna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Kiepska

Konturówka jest słabo napigmentowana i twarda.

Zalety:
+łatwo się rozciera
+łatwo się temperuje

Wady:
-formuła (bardzo sucha)
-trwałość (kredka wchodzi we wszystkie załamania, ściera się i rozmazuje)
-bardzo wysusza usta
-kredka jest zbyt twarda
-kredka jest słabo napigmentowana (kolor na skórze/ustach jest bledszy niż w opakowaniu)

Słaby produkt. Nietrwały i jaśniejszy niż w opakowaniu.

Oceniam konturówkę w kolorze "012 Wine" (ciemna czerwień).

Świetny produkt za niska cene

Posiadam kredkę w kolorze czerwieni 005 - Congo.
Jest odrobinkę za twarda przez co trochę mało kremowa i troszkę wysusza usta ale dzięki temu długo się trzyma na ustach. Wystarczy kremowa pomadka i efekt wysuszonych ust znika. Jest bardzo trwała, bez problemu się temperuje.
Kosztuje zaledwie kilka złotych i ma dość dużo kolorów do wyboru.Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie wykorzystywania 1 sztuki

Świetna

Posiadam kolor 012 (odcień czerwieni) i zamierzam zaopatrzyć się w pozostałe odcienie czerwieni.
Kredka jest idealnie twarda. Można nią obrysowywać kontur ust, ja stosuję ją dodatkowo zamiast szminki. Daje wówczas matowy efekt, usta sa idealnie wypełnione, kolor nie ściera się i wytrzymuje prawie cały dzień na ustach. Ewentualne poprawki dopiero po wielu godzinach.

dobra kredka

plusy:
+ posiadam kredkę w kolorze 005 - czerwień
+ miękka, a zarazem na tyle twarda, że można spokojnie obrysować usta
+ ładnie podkreśla usta
+ przedłuża długość szminki, gdy pomaluje się nią całe usta
+ dostępność
+ cena
+ wydajna
+ trwała
+ dobrze napigmentowana

minusy:
- trochę się rozmazuje

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

bardzo dobra

Jest świetna. Nawet trwała, miękka, w dobrej cenie. Mam kolor taki lekki naturalny brąz, który współgra z szeroką gamą kolorystyczną. Jest naprawdę godna polecenia.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Całkiem całkiem

Całkiem dobra konturówka, twarda ale nie ma problemu żeby wydobyć kolor na ustach :)
Mój kolor to slow 007 który daje naturalny efekt.
Długo utrzymuje się na ustach zarówno samodzielnie jak i ze szminką. Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Lubię do nich wracać:)

Miałam 2 kolorki:
Secret(w ołówku wydaje się różowa a na ustach taki ciepły róż w stronę brzoskwini)
Coffee (ciemny cielisty..takie cappuccino)

Secret już skończyłam ,Coffee dalej używam.Tę 1 kredkę dostałam od bratowej bo sama wcześniej nie pomysłałabym o zakupie tej kredki a potem się do nich przekonałam i zaczęłam używać nałogowo.

Plusy:
+kredki te są dość twarde ale to dobrze bo dzięki temu można bez problemu narysować precyzyjną kreskę
+Śliczne naturalne kolorki (Secret praktycznie nie było widać, Coffee nadaje ustom taki fajny kolorek własnie jak cappuccino ale naturalnie to wygląda)
+Maluję nimi całe usta (jak szminką) i dzięki temu usta są dłużej "kolorowe" niż przy użyciu szminek .wytrzymują nawet nieczęste picie czy jedzenie
+nie wysuszają ust
+nie trzeba ich często temperować (przez tę twardość)
+ciska cena a jakość wysoka
+czasami maluję nimi tylko kontur a wewnątrz daje błyszczyk i w ten sposób też się sprawdzają. Kreska się nie rozmazuje poza kontur ust (jak np, w przypadku kredek firmy Pierre Rene)

Polecam gorąco.Świetnie zastępują szminkę

Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1 kredkę i jestem w trakcie następnej

Tania i dobra.. :)

Konturówka za tak mała cene jest dość dobra. Mam odcień 7 i jest fajny. Pasuje do pomadki i do błyszczyka :D Jednak jest minus z ostrzeniem "kredki". Nie da się naostrzyć jest na to zbyt miekka...

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobra.

Konturówka za niewysoką cenę, a dobrej jakości. Mam kolor 010 - Secret. Jest trwała, ma wyrazisty kolor. Moim zdaniem nie jest twarda, jest odpowiednia. Kupiłam ją chyba ponad rok temu, a nadal mam 3/4, używam jej dość często.

Używam tego produktu od: ponad roku