L`Oreal Dermo-Expertise, Age Perfect, Krem na noc

L`Oreal Dermo-Expertise, Age Perfect, Krem na noc

Krem odżywczo-regenerujący o dosyć gęstej konsystencji, ale dobrze się rozprowadzający. Doskonale się wchłania, wygładza i odpręża skórę, głęboko nawilża. Przy regularnym stosowaniu skóra nabiera jędrności, bezpośrednio po uzyciu jest jedwabiście gładka.

Zawiera Dermo-peptyd stymulujący odnowę komórek skóry.

Cena: ok. 50 zł / 50 ml

Krem zdecydowanie na plus

Mam skórę bezproblemową (mieszana, w niektorych miejscach troszke sucha, ale zero trądziku, pryszcz od czasu do czasu przeważnie 1 max 2 wyskoczą - zawsze na czubku nosa ;(..wszystko inne super). Krem sprawdza się u mnie bardzo dobrze- nawilża, odżywia i ślicznie pachnie! Używam go zgodnie z przeznaczeniem czyt. na NOC. Czemu? Jest zbyt tłusty na dzień (jak dla mnie). Kiedyś nałożyłam go troszkę pod makijaż - pomimo użycia podkładu i pudru świeciłam się jak ze złota. ...dlatego noc ;)!

Dodatkowo po obudzeniu rano, czuje, ze krem się MEGA wchłania, a makijaż jaki nakładam na drugi dzień - zdecydowanie lepiej się rozprowadza, brak smug, brak przebarwień i plamek ;-). POLECAM!

* Daje 4/5 ponieważ jeśli go nie zastosuje to skóra wraca do stanu przed stosowaniem.. Dlatego tez uwazam, ze szybko się do niego przyzwyczaja, a potrzebuje jakiegoś długotrwałego efektu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zapycha i obciąża.

Posiadam cere mieszaną (tłustą w strefie T, skłonną do zapychania i powstawania niespodzianek, i suchą na policzkach). Krem stosowałam oczywiście tylko na noc, na oczyszczoną skórę twarzy. Od razu po nałożeniu skóra jest lekko zaczerwieniona i utrzymuje się to przez parę minut. Poza tym w pierwszej miałam odczucie ulgi na skórze, zwłaszcza na suchych policzkach. Niestety gdy rano wstałam miałam na twarzy niespodzianki a moje pory były okropnie zapchane. Myślałam że to może akurat taki dzień, zawsze robie kilka podejść, jednak za każdym razem było tak samo, niespodzianki pojawiały się nawet na moim suchych policzkach, niestety to dyskwalifikuje ten krem. Poza tym krem jest dość przyjemny, fajna gęsta konsystencja, delikatny zapach, fajne eleganckie opakowanie, a jeżeli chodzi o działanie to naprawdę dobrze nawilża.
Ogólnie:

+bardzo dobrze nawilża
+konsystencja super

-zapycha
-przeciąża, skóra po nim rano jest tłusta
-wyskakują mi po nim niespodzianki

Na pewno nie polecam osobom o tłustej, mieszanej, zapychającej się łatwo i trądzikowej cerze. Myślę że sprawdzi się u osób o suchej i bardzo suchej skórze (aczkolwiek miała bym wątpliwości co do tego że nie uczulił by takiej twarzy). Za taką cenę można kupić coś zdecydowanie lepszego.

Używam tego produktu od: kilka miesiący
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Nie plecam.

Skusiłam się promocją.

Mam cerę mieszaną, po oczyszczeniu twarzy i użyciu tego kremu - mam delikatne uczucie ściągnięcia, a twarz ani trochę nie jest nawilżona.
Plusem jest delikatny, przyjemny zapach (jak zmieniam krem zapach przeważnie na początku mnie drażni) - ten jest bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

depilacja rąk

najgorszy krem przeciwzmarszczkowy jaki używałam

chciałabym polecić ale nie mogę nic dobrego powiedzieć , może tylko szklane opakowanie jest ekologiczne ??? koszmarnie tłusty , przypomina krem nivea , nie działa na zmarszczki , tym bardziej na jędrność a mam 30 lat więc nie rozumiem o co chodzi w tym kremie ???

niezmiernie tani ale nie warto tracić czasu i psuć sobie cery

nie dla tłustej , mieszanej również normalnej cery

u mnie spowodował zaskórniki :( i poważniejsze wypryski na twarzy i szyi , koszmarnie zapycha pory

podsumowując - koszmar w miłym słoiczku który może się przydać

Ilość zużytych opakowań: 1/50 ml

jeden z wielu

Krem ma przyjemną, gęstą konsystencję, całkiem dobrze się rozprowadza. Jest delikatny, nie podrażnia, nie przesusza. Dobrze odżywia i nawilża. Oczekiwałam od niego mimo wszystko czegoś więcej - działania przeciwzmarszczkowego, ale spektakularnych efektów nie zauważyłam. Ale może jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo to całkiem dobry krem, tyle że nie genialny ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bardzo udany !

Używam krotko, więc w razie rozczarowania edytuję recenzję poźniej. Jestemza młoda na ten krem, bo jak wyczytałam już po dokonaniu zakupu jest dla kobiet po 50-ce, ale co tam! Krem jest bardzo gęsty, trochę "maściowaty", ma lekko pomarańczowy kolor i delikatny zapach. Wystarczy nałożyć go niewiele. Natychmiast daje wrażenie odprężonej skory. Rano twarz jest odżywiona, naprężona, gładka i wypoczęta. Moj pierwszy krem na noc, ktory nie pozostawia trudnej do zmycia rano tłustej warstwy.Jak dotąd - bardzo mi się podoba.
Muszę edytować i dodać same pochwały.
Najlepszy krem na noc jaki dotąd miałam. Efekt odzywionej, odprężonej skóry utrzymuje się cały dzień. Twarz rzeczywiście wygląda młodziej. W ciągu nocy całkowicie się wchłania. Świetny przynajmniej na mnie b. dobrze działa. Wrszecie porządny krem na noc!
Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Warto kupić

Działa dokładnie jak opisano na wstępie. Świetnie się rozprowadza, doskonale nawilża, i wchłania, bezpośrednio po użyciu czuję się komfortowo, a przy wielu innych kremach nakladam kolejne warstwy i dalej czuję ściąganie. Tutaj mam odczucie, że krem działa głębiej. Rano buzia nadal jest nawilżona.

Używam tego produktu od: dawna, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań : sporo

ok

mialam ten kremik tyle tylko że na dzień :), jest naprawde godny polecenia , bardzo dobrze się wchłania,buzia jest po nim bardzo ładna ,wypoczęta ,za te pieniążki to naprawdę rewelacyjny kremik i z czystym sumieniem moge go polecić mimo że na ogół marudzę to jednak nie w tym przypadku :)

Przyzwoity krem odżywczy

Jak napisałam w zgłoszeniu, krem jest gęsty, ale nie tłusty, ma konsystencję budyniu (zapach zresztą także przypomina morelowy budyń, co w kosmetyku za ok. 60 zł wydaje mi się tandetne - minus 1 gwiazdka). Wchłania się szybko, a skóra pozostaje matowa i świeża, rano twarz nie jest opuchnięta (nie zatyka porów). Nie zauważyłam aby powodował podrażnienia. Po zastosowaniu twarz jest dobrze nawilżona, odżywiona - ale cudów nie czyni. Ot, przyzwoity krem odżywczy.