Forte Inter, Pielęgnacyjny lifting na okolice oczu i ust

Forte Inter, Pielęgnacyjny lifting na okolice oczu i ust

Lifting pomaga poprawić jędrność i ogólną kondycję delikatnej skóry okolic oczu i ust. Kompleks Applelift zawiera cenne substancje o działaniu przeciwzmarszczkowym i regenerującym: wyciąg z pestek jabłek i retinol. Dzięki proteinom ze słodkich migdałów preparat ma także natychmiastowe działanie napinające skórę. Systematyczne stosowanie preparatu poprawia kondycję skóry wokół oczu.

kiepski

Stosowałam go zgodnie z przeznaczeniem na okolice oczu i ust. Po dwóch dniach okolice ust miałam obsypane krostkami. Może dlatego, że mam cerę mieszaną i taki tłusty specyfik mi nie posłużył. Postanowiłam jednak nadal używać go pod oczy. Niestety minęło już 1,5 miesiąca i nie widzę żadnej różnicy, żadnego najmniejszego wygładzenia.

Bajki :(

Kupiłam, jak tylko się pokazał. Skusił mnie skład: retinol i wyciąg z pestek jabłka (wtedy dopiero zapowiadana szeptaną pocztą pantoflową "tajna broń" firmy H. Rubinstein w ich kremach przeciwzmarszczkowych, a u Eris - już).

Lekki kremik w ładnym, higienicznym i wygodnym pojemniczku z dozownikiem. Wydajny, dobrze się wchłania i nie podrażnia "wrażliwca", ale nie działa tak, jak obiecuje producent. Nie zauważyłam żadnego efektu wygładzenia i ujędrnienia skóry pod oczami. Jedynie co robi, to nawilża. Za tę cęnę - porażka!

Ilość zużytych opakowań: jedno, starczyło na ok. 4 miesiące, zakupu nie powtórzyłam i nie planuję tego zrobić w przyszłości.

Świetny

Nie wiem dlaczego ten kosmetyk znalazł się w dziale " kremy na noc" skoro wyraźnie jest na nim napisane " lifting pod oczy ". To tak na marginesie. A do rzeczy: Daję 4 gwiazdki, bo jest to naprawdę znakomity produkt. Lekka, jasnoróżowa konsystencja, nie pachnie. Bardzo dobrze się wchłania, świetnie nawilza, wygładza skórę pod oczami. Drobne zmarszczki sa zniwelowane i jakby rozprasowane. Jest bardzo wydajny- wystarczy kropelka aby posmarować ( ja uzywałam go jedynie pod oczami).
Bardzo polecam.