Lirene, Mleczko do twarzy i demakijażu oczu (strara wersja)

Lirene, Mleczko do twarzy i demakijażu oczu (strara wersja)

Mleczko usuwa dokładnie makijaż, kurz i inne zanieczyszczenia. Działa regulująco na PH skóry, nie naruszając jej naturalnej równowagi hydrolipidowej. Zawiera wyciąg roślinny z kwiatów arniki i alantoinę o właściwościach kojących i wzmacniających. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się gładka i elastyczna a jej regeneracja przyspieszona. Polecane do każdego rodzaju cery.

KIEPSKI

Produkt kupiony z chęci wypróbowania kosmetyków ERIS. Niestsety kosmetyk okazał się wielkim rozczarownaiem.
Najgorsza cecha jest zapach, który wydaje mi się strasznie ostry.
Po zmyciu oczu strasznei piekły mnie powieki.
Po użyciu skóra delikatnie mnie piekła i była zaczerwieniona, bez blasku.

N I E P O L E C A M Używam tego produktu od: niedawna

Bardzo dobre!!

Jak dla mnie te mleczko do demakijazu jest bardzo dobre.Jestem alergikiem wiec jestem mile askoczona tym ze oczy w ogole mnie nie pieka i makijaz sie dobrze zmywa(a mam co zmywac:P)Polecam alergikom i osobom z wrazliwa cera!!Używam tego produktu od:4 mies

Podoba mi się!

Mleczko miało za zadanie zmywać wodoodporny makijaż oraz nie szczypać w oczy. Pierwsze spełniło w 95% drugie w 100% i dlatego 4 a nie 5 gwiazdek. Demakijaż jest bardzo przyjemny,mleczko ma super konsystencje gęstej śmietanki. Jednak po obudzeniu rano minimalne resztki z wododpornego tuszu są widoczne. Nie piecze jednak przy stosowaniu co dla mnie jest ogromnym plusem.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

O botoksie mity

Mleczko zakupione w pośpiechu i z tego pośpiechu pozostało tylko rozczarowanie.

Kiepsko się rozprowadza, przy demakijażu oczy trzeba wręcz brutalnie pocierać.

Uwaga - szczypie w kontakcie z oczami.

Należy zastosować solidną porcję, by pozbyć się makijażu a i tak bez żelu się nie obejdzie.

Pozostawia tłustą powłokę ale nie nawilża.

Zapach nijaki, jak cały produkt.

Krótko mówiąc jeden z kosmetyków po które nie sięgnę ponownie, ale też który mi nie zaszkodził. Tylko dlatego 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2,5 tyg.

Mocno przeciętne

Mleczko bardzo, bardzo przeciętne. Nie ma w nim nic, co zachęcałoiby mnie do powtórzenia zakupu.

Gęste, nieco tłuste, lepi się i zostawia tłustawą warstewkę na twarzy.
Makijaz zmywa średnio, bnieco opornie. Do oczu nie używałam, mam do tego inne specyfiki :).
Wydajność i cena w porządku, ale wobec powyzszych wad nie grają większej roli :)

W końcu miałam go dość, przestałam używać do twarzy, za to czyściłam nim pędzle do makijażu :D
Może to jego wina, że pędzel do pudru mi się zniszczył? ;)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ale nie stale

taki... fajny :)

Dostałam go w promocji gratis z żelem pod prysznic. Jak narazie jestem z niego zadowolona.
O wiele lepiej zmywa makijaż niż mój dotychczasowy płyn do demakijażu [horror] :|. Ma przyjemny zapach, super konsystencję.
Jedyne, co mi się nie podoba, to fakt, że przy mocniejszym makijażu, przy mocniejszym tarciu zaczynają mnie piec okolice oczu. Ale to nie reguła, nie zawsze tak się dzieje.
Nie wiem czy kupię go jeszcze, bo użyłam go narazie kilka razy, nie wiem, co będzie potem, jak się będzie sprawował.

Używam tego produktu od: kilku dni

oj nie:/

Yhh beznadzieja... Pierwszy kontakt - ładny zapach fajna konsystencja to tyle plusów:( Mleczko jest za gęste wiec aby zmyc porzadnie sporą warstwe tuszu trzeba dac duzo mleczka ktore ciezko zmywa i podraznia oczka:( do tego trzeba mocno trzec :/ ogolnie da sie nim zmyc ale jakimi mekami:| moja buzia po zastosowaniu tego mleczka piekła mnie i była zaczerwieniona:/ na szczescie miałam go komu oddac:D dla mojej babci:D jest super:p

takie sobie

Ot zwykłe mleczko, oczyszcza skórę, ale nie jest to jakieś cudowne odkrycie, żeby używać kolejnego opakowania, jednak ten z różą Garniera jest o niebo lepsze, większy komfort stosowania, po tym mleczku czasem piecze mnie skóra, a przy Garnierze nie mam tego problemu, pozostawia na twarzy dziwną tłustawą warstwę, już nie będzie następnych na pewno.
ilość zużytych opakowań: 1

Szajs

Bajer który kupiłam w supermarkecie hehe, szajs poważnie... Co z tego że myje nim tylko oczka (bo reszte twarzy wysyfia podle/podrażnia) PRzed nałożeniem śmietanki zamykam oczy tak mocno, gdyż boję się że dostanie się do spojówki Oj, nie raz dostał sie ten płyn mi do oka, niestety "zaburzenia tożsamości gwarantowane" na ok. 5 min. dodatkowo szczypią wtedy dosyć mocno oczka, puchną są zakrwione! Całkowicie minus :(

Raczej omijaj

Długo się zastanawiałam czy mleczko to ma jakieś plusy. Przyszedł mi do głowy tylko jeden: cena. Poza tym same minusy. Przede wszystkim faktycznie ma okropny wpływ na skórę, która dość długo po zastosowaniu tego specyfiku szczypie (bywa, że pojawiają się i czerwone plamki). Demakijaż oczu? Powinni usunąć ten napis z butelki, bo mój makijaż (choć nigdy nie jest mocny) zawsze zostaje co najwyżej rozmazany. Poza tym skutki są tragiczne jeśli mleczko dostanie się do oczu - zaburzenia widzenia murowane przez co najmniej 5 min.. :) Więcej się nie dam skusić..

może być...

maluje oczeta dosyć mocno i mleczko to faktycznie dobrze usuwa całą tą tapetę;-). jednak uzywając go można sobie paskudnie podraznic oczy, dlatego śmiem sądzić ze to mleczko do najdelikatniejszych nie nalezy.plusem jest niewatpliwie niska cena.

dobre i tanie

Gęste, przyjemne mleczko skutecznie usuwające zanieczyszczenia. Łagodzi, nawilża, nie podrażnia oczu. Ładnie pachnie i jest tanie.
Nie polecam jednak do cer mieszanych i tłustych z uwagi na zawartość parafiny i to, że jest po prostu ciężkie.