Time - Filler (Skoncentrowany krem przeciwzmarszczkowy)

Time - Filler

Ten silnie skoncentrowany krem pomoże rozwiązać problem różnego rodzaju zmarszczek, niezależnie od ich pochodzenia:
1) zmarszczki spowodowane "skurczami": tripeptyd o podobnym działaniu do botoxu ogranicza skurcze i odpręża skórę twarzy, nadając jej młodszy wygląd,
2) zmarszczki spowodowane grawitacją: silne działanie peptydowe pobudza syntezę 6 elementów głównych tkanki skórnej. Jednocześnie aktywny składnik, o działaniu podobnym do peeling-u, wygładza mikro zmarszczki,
3) suchość zmarszczek: kwas hialuronowy, służy nawilżeniu głębszych warstw skóry, dając przy tym widoczny efekt wypełnienia.
Po 3 dniach, pojawianie się zmarszczek jest zmniejszone o 19% *.
* Średnia instrumentalna pomiary za pomocą obrazowania 3D na grupie 40 kobiet, stosowanie Time - Filler dwa razy dziennie rano i wieczorem.
Swoją niezwykłą skuteczność Filorga zawdzięcza składnikom aktywnym :
- specjalna formuła kwasu hialuronowego, dzięki czemu wnika na różnych poziomach skóry,
- peptydy mimetyczne o działaniu przeciwzmarszczkowym,
- ekstrakty morskie (algi),
- kompleks NCTF czyli połączenie kwasu hialuronowego o wysokim ciężarze cząsteczkowym, który nawilża i regeneruje tkanki, oraz kompleksu polirewitalizującego z 55 składników:
- 14 witamin,
- 24 aminokwasy,
- 6 koenzymów,
- 5 kwasów nukleinowych,
- 4 składników mineralnych,
- 2 antyoksydantów,
- drobiny soft focus, które optycznie wygładzają zmarszczki.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Isodecyl neopentanoate, Glycerin, Pentaerythrityl Tetracaprylate / Tetracaprate, Synthetic wax, Dipalmitoylethylhydroxyethylmonium methoslufate, Polyquaternium-37, Polymethyl methacrylate, Sodium Hyaluronate, Parfum, Steareth-21, Ceteareth-20, Caprylic / Capric Triglyceride, Sucrose palmitate, Chlorphenesin, Sodium Chloride, Sorbitan Oleate, Glyceryl linoleate, Prunus amygdalus dulcis oil, Biosaccharide Gum-1, Sorbitan Laurate, Glucose, Isopropyl alcohol, Potassium Hydroxide, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Salicornia Hebacea Extract, Potassium Chloride, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine HCl, Citric acid, Potassium sorbate, Tocopherol, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Myristyl Malate Phosphonic Acid, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Cyanocobalamin, Deoxycytidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Nicotinamide Adénine Dinucléotide Phosphate, Sodium Uridine Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal, Pyridoxine, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopherol Phosphate

uniwersalne
Cera
dojrzała
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 6

dobry krem dla dojrzałej skóry

Krem odkryłam ponad miesiąc temu i zamówiłam kolejny słoiczek. Krem pielęgnuje cienką, przesuszającą się skórę twarzy. Po nałożeniu jest wrażenie, że skóra jest odżywiona, oddycha i jest napięta. Stosuje wraz kremem pod oczy z tej serii. To moje wiosenne odkrycie. Zmarszczek krem nie wyprasuje jednak mam wrażenie, że łagodzi rysy twarzy. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013720].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Dobry!

Tego kremu uzywam od miesiaca i jestem zadowolona, jest to najbardziej pasujacy mi krem tej marki.

Kremowo - zelowa konsystencja, ktora latwo sie wchlania pozostawiajac na twarzy lekki film, ktory jednak nie jest ani tlusty ani lepki, bardziej taka warstewka milego nawilzenia.

Nie obciaza mojeje skory, nie zapycha porow.

Jestem po 35-tce i uzywam raczej zapobiegawczo na pierwsze zmarszczki. Uzywam go na noc i rano skora jest wypoczeta, wygladzona, nawilzona.

Daje mocne 4 gwiazdki, bo cena troche dobija a 5 gwiazdek rezerwuje dla kremu po ktorym rano bede wygladala na 25 lat (ehh, wiem, marzenia, marzenia... :-)))

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849499].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Ufam mu, ale oczekiwałabym więcej

Moja skóra nie lubi bogatych konsystencji. Bardzo. Może to jest powód, iż ten krem nie dostał ode mnie 5 gwiazdek.
Ale od początku...

Kupiłam ten krem w zestawie, zatem jego pojemność była mniejsza niż w standardowym opakowaniu. Mimo to, służył mi dość długo a opakowanie (tubka) świetnie się wyciskało do samego końca (po rozcięciu w środku znajdował się krem w ilości na jedną czy dwie aplikacje).
Stosowałam go razem z serum Hyal-Defence (również Filorga). Gdy nakładałam serum i krem na całą twarz, rano budziałam się ze świecącą, jakby ociężałą skórą.
Sam krem (bez serum) wchłania się dobrze, choć wolałabym ciut lżejszą konsystencję.
Podsumowując temat konsystencji: osoby ze skórą suchą zapewne będą ją uwilebiać, ale "mieszańcy" jak ja woleliby coś bardziej dostosowanego do nich.

Wpływ na zmarszczki... Na pewno trochę je zmniejszył, ale wolałabym aby mocniej nawilżał, wtedy jego skutecznośc byłaby zapewne większa.

Lubię Filorgę i mam do niej zaufanie, dlatego nie wykluczam ponownego zakupu w przyszłości. Nie mniej jednak nie czułam spektakularnych efektów, dlatego cena trochę mnie zraża przed ponownym zakupem.
Ale porządne 4 gwiazdki sobie wypracował, bo koniec końców to porządny krem.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838229].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 67

Dla mnie najlepszy z tej firmy

Testowałam już parę kremów z Filorgii:
Iso Age, Iso Structure i Hydra Filler. Wszystkie fajne, coś tam na twarzy dobrego zdziałały, choć najlepszy z tej trójki jak dla mnie był ten ostatni.
Time Fillera dostałam w zestawie z miniatura serum Hyal Defence.
Dwóch rzeczy nie lubię w kremach Filorgii:
ceny i konsystencji. Na cenę spuszczam zasłonę milczenia :mdleje: Ale raz na jakiś czas funduję sobie taką kurację.
Co do konsystencji to dla mnie suchelca jest za lekka i za szybko się wchłania.
W Time Fillerze nie zgadza mi się tylko cena ponieważ konsystencja jest idealna: nie za lekka, nie za tłusta, inna niż w reszcie kremów, wchłania się pozostawiając skórę gładką, napiętą i odżywioną z lekkim filtrem. Nawilża najlepiej z ww kremów. Radzi sobie równie dobrze bez użycia serum.
Czy zrobił jakieś cuda? Zmarszczek z czoła nie usunął na wieki wieków, ale zauważalnie je spłycił, efekt trwa wciąż, mimo, że upłynął miesiąc odkąd skończyłam go używać. Jeśli o mnie to chodzi to w zupełności taki efekt mnie zadowala. Dodam, że testowany był w warunkach ekstremalnych, w niemiłosiernych południowoeuropejskich upałach dwa razy dziennie, rano i wieczorem hojnie nakładany na twarz i szyję.
Wystarczył mi na około 1,5 miesiąca.
Pachnie ładnie, zapachem Filorgii, opakowanie również typowe, ciężkie i szklane.

Pół gwiazdki odjęłam za cenę. Ciągle płaczę i płacę ;)

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

PS. Właśnie nabyłam kolejne opakowanie kremu, jeszcze po starej cenie. Nowa dostawa opiewa na 280zł ROZBÓJ w biały dzień :mad: :mdleje:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[807853].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 573

Napisanych recenzji: 2310

przyjemny jak to Filorga

Lubię kremy Filorgi, choć zazwyczaj czekam na okazję cenową. Podobał mi się Iso Age, podobał Iso Structure, podobnie z przyjemnością zużyłam Time Fillera.
Kremy Filorgi są do siebie podobne, ciężko mi nawet wyłowić większe różnice...Opakowanie typowe, ładne. Zapach świeży, przyjemny - taki, jak w innych ;) Konsystencja lekka, ale nie jest to kremo-żel. Dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania. Zostawia lekki film, nieźle nawilża i odżywia.
Moja twarz jest dojrzała, ale wypielęgnowana, bezproblemowa, więc nie widzę specjalnych różnic przed i po jakimkolwiek kosmetyku. Dlatego nie powiem, czy następca Iso Age jest odeń lepszy - oba są podobne i miłe w użyciu. Tylko tyle i aż tyle - gdy się trafi okazja, pewnie znowu przetestuję cos tej firmy...

Używam tego produktu od: jakis czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806457].usefull || 0 }}% pomocna.