Argan Oil (Arganowy suchy olejek do ciała)

Argan Oil (Arganowy suchy olejek do ciała)

Cena już od 13,53 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Arganowy suchy olejek do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Nowatorska formuła bogata w drogocenne olejki działające w synergii z witaminą E głęboko odżywia i regeneruje. Przywraca skórze elastyczność i jedwabistą gładkość. Intensywnie i długotrwale nawilża. Chroni i odbudowuje naturalny płaszcz hydrolipidowy naskórka. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Przynosi skórze natychmiastowe ukojenie. Nietłusta, lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Przyjemny, delikatny zapach zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości i komfortu.
Olejek arganowy - bogaty w polifenole, kwasy omega 6 i 9oraz witaminę E poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Intensywnie odżywia i regeneruje. Jest prawdziwym `eliksirem młodości`. Przeciwdziała procesom starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry.
Olejek makadamia - posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne. Głęboko nawilża i odżywia. Przeciwdziała utracie sprężystości i wyraźnie poprawia wygląd skóry. Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Chroni przed działaniem wolnych rodników.
Witamina E - silny antyoksydant, hamuje procesy starzenia się skóry. Nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek. Zmniejsza szkodliwe działanie promieni słonecznych. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, dodaje jej witalności i energii.
Eksperci Laboratorium Eveline Cosmetics zainspirowani najnowszymi osiągnięciami współczesnej kosmetologii opracowali innowacyjną formułę `suchego` olejku do ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnych olejków, `suchy` olejek do ciała nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i natychmiast się wchłania.

Olejek Eveline

Zalety:
- ma bardzo lekką konsystencję i nie zostawia tłustych śladów
- wchłania się szybko za jednym potarciem ręką
- ma bardzo ładny zapach
- wygodne opakowanie z aplikatorem
- wygładza skórę
- ma niską cenę
- jest wydajny
- dobra dostępność

Wady:
- do mocno przesuszonej skóry się nie nadaje.

To kosmetyk delikatnie nabłyszczający i wygładzający.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354696].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Kosmetyk dostałam w prezencie. Jak dla mnie bardzo fajny pomysł na pielęgnację: na balsam często nie miałam czasu, a tu zamiast wycierać się ręcznikiem, wcierałam olejek i zostawiałam do wchłonięcia. Nie zabierało to dużo więcej czasu. Skóra wydawała się lepiej nawilżona. Opakowanie wygodne, zapach bardzo fajny. Z pewnością bym się skusiła ponownie, gdybym nie zaczęła zwracać uwagi na składniki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270341].usefull || 0 }}% pomocna.

polubiliśmy się

Kupuję go, bo ułatwia mi codzienną pielęgnację poprzez bardzo łatwą aplikację, jednak od czasu do czasu muszę posmarować jednak skórę czymś bardzo nawilżającym
+ łatwa aplikacja
+ idealny na mokro
+ szybka aplikacja
+ szczególnie latem ślicznie wygląda na skórze

- nie nawilża
- jest mało wydajny mimo pompki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084286].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

ślizga się wszystko

Nie wiem... Może ja jestem jakąś sierotą, ale po użyciu tego olejku wszystko było tłuste - łącznie z samą butelką która ślizgała mi się w rękach. Pojawiły mi się jakieś krostki. Nie czułam się komfortowo po jego nałożeniu i od długiego już czasu stoi u mnie na półce, bo nie mam zamiaru do niego wracać, a opakowanie prawie całe.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039989].usefull || 0 }}% pomocna.

Suchy olejek do ciała

Najpierw używałam go na suchą cerę, jednak według mnie słabo nawilżał, a do tego byłam cała tłusta.

Później zaczęłam go używać pod prysznicem na mokrą skórę i to był strzał w 10! Idealnie mi ją nawilżał, nie byłam po tym tłusta. Skóra była gładka i nawilżona, łatwo się rozprowadza i przyjemnie się wchłania. Ma fajne opakowanie, dobrze się używało pod prysznicem, jednak strasznie się ślizgał przez tłuste ręcę. Jest bardzo wydajny, na długo wystarczał, mimo, że używałam od połowy opakowania.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania (75ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992377].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysuszacz

Olejek zamknięty jest w przezroczystej, plastikowej butelce z atomizerem. Widać dokładnie zużycie produktu. Atomizer się nie zacina, ale takie rozwiązanie to niewypał. Ciężko jest śliską od olejku dłonią trzymać butelkę i jednocześnie naciskać pompkę. Dodatkowo już po pierwszym użyciu etykietka okleja się i nieestetycznie roluje.
Olejek jest wydajny, bardzo ładnie pachnie, delikatnie., Zapach nawet długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja lejąca, oleista, tłusta. Dość szybko wchłania się w skórę, ale pozostawia na niej śliską warstwę, za którą osobiście nie przepadam.
Przez pierwszy tydzień byłam pewna, że się polubimy, olejek ładnie nawilżał skórę, była ona gładka, miękka, przyjemna w dotyku.Efekt nawilżenia dość długo się utrzymywał. Ale po tygodniu masakra. Skóra swędziała mnie po nim tak bardzo, że nie mogłam spać, a do tego miałam wrażenie, jakby ktoś w całe moje ciało wbijał szpileczki. Pojawiły się tez małe czerwone krostki. Olejek najzwyczajniej w świecie wysuszył mi skórę. Kiedy go odstawiłam- wszystko wróciło do normy. Za jakiś czas postanowiłam dać mu druga szansę i niestety, znów wysuszenie. Jak dla mnie ten produkt odpada.
Próbowałam go stosować również na włosy- Wilgotne końcówki spryskałam olejkiem . W efekcie posklejały się i zrobiły się tak sztywne, że nie mogłam ich rozczesać.
Cena nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985678].usefull || 0 }}% pomocna.

na pewno nie do nawilżania

OPAKOWANIE
Opakowanie (co już było kilkukrotnie tu napisane) jest tandetne, zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Butelka jest wykonana z plastiku. Etykieta zaczyna odchodzić od opakowania tylko, jak zostanie ono natłuszczone. Najgorszy w tym wszystkim jest jednak atomizer. Zacina się podczas używania i rozpyla olejek wokół nas, co skutkuje ubabraną podłogą.

WŁAŚCIWOŚCI
Zapach jest dla mnie neutralny. Niezbyt narzucający się, nie jest nieprzyjemny, ani przyjemny. Stosowanie olejku jest przyjemne, ponieważ fajnie się rozprowadza, dość szybko wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i nie brudzi ubrań. Olejek dzięki tym właściwościom nadaje się też fajnie do masażu :)

DZIAŁANIE
Zaraz po zastosowaniu skóra wygląda ładnie, jak to po olejku. Jednak jeśli chodzi o długotrwałe działanie, to olejek kiepsko nawilża.

______________________________________
MOJA PIELĘGNACJA CIAŁA:

Rano:
Balsam antycellulitowy na uda i pośladki (Elancyl Cellu slim)
Balsam o działaniu ujędrniającym na całe ciało (Tołpa Eco Spa Witalność)

Wieczorem:
Mniej więcej co drugi dzień pod prysznicem masuję uda i pośladki szorstką gąbką (np. syrena)
Balsam antycellulitowy na uda i pośladki (Elancyl Cellu slim)
Balsam o działaniu nawilżającym na całe ciało ( La roche -posay iso urea)

Raz w tygodniu:
Zabieg hammam (Alepia Savon Noir lub Nacomi, Savon Noir + Alepia rękawica Kessa)
Po zabiegu porządne nawilżenie, czasem olej na ciało

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972233].usefull || 0 }}% pomocna.

Może nie ideał, ale w porządku

Produkt ogólnie jest przyjemny. Nie wchłania się może tak wega szybko i nie do końca, ale nie pozostawia też na skórze takiej lepkiej, nieprzyjemnej warstwy, której ja osobiście nie cierpię. Za to efekt nawilżenia pozostaje na długo. Duży minus za opakowanie, ponieważ jak już się upapra tym olejkiem, nie ma szansy go "wydusić" :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962145].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie balsam ale jest dobry!

Olejek jest cudowny, dobrze nawilża, pozostawia skórę gładką i szybko się wchłania!

Plusy:
Szybkie wchłanianie
Dobre nawilżenie
Pozostawia skórę aksamitną i gładką
Przyjemny, delikatnie perfumowany zapach
Bardzo szybkie wchłanianie

Minusy:
Nieporęczne opakowanie z dozownikiem
(ciężko się spryskać jak już sięma naoliwione łapki)
Tak szybko się wchłania że czasem rano muszę powtórzyć zabieg

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962088].usefull || 0 }}% pomocna.

wygładza i relaksuje

Olejek jest interesującym produktem, który z przyjemnością zakupiłam po raz 2;-)
+wygładza skórę
+nadaje skórze jedwabistej gładkości, delikatności
+ nawilża
+regeneruje
+nie podrażnia
+łagodzi
+wydajny
+niska cena
+dostępność

Używam tego produktu od: marca 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961037].usefull || 0 }}% pomocna.