Bio-tonik odświeżający

Bio-tonik odświeżający

Płyn tonizujący do stosowania każdorazowo po oczyszczeniu skóry twarzy i szyi oraz do odświeżania zmęczonej skóry w ciagu dnia. Zawiera wyciąg z ogórka i aloesu o wielostopniowym działaniu łagodzącym, nawilżającym, regenerującym i wzmacniającym. Tonik oczyszcza i zamyka pory, przywraca i utrzymuje prawidłowe PH skóry. Używać przed nałożeniem kremu-po uprzednim zmyciu twarzy i szyi mleczkiem kosmetycznym lub żelem myjacym. Przeznaczony jest do każdego typu skóry.

Niezawodny

Stosuję ten tonik od wielu lat.Przyjemnie odświeża, dokładnie oczyszcza twarz z makijażu /nie używam mleczka do demakijażu/,nawet tusz do rzęs.Mam skórę suchą i alergiczną, więc najbardziej cenię w nim to,że nie uczula.Mogę go stosować tak często jak chcę.Cztery gwiazdki tylko dlatego,że pojawiła się teraz jego udoskonalona,ładniej pachnąca wersja:Lirene Beauty Care tonik nawilżający bez alkoholu

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka-nascie,dziesiat?

naprawde fajny tonik

Dobry, lagodny, skuteczny tonik. Ladnie wygladza i nawilza cere. Ladnie i delikatnie pachnie. Szkoda tylko, ze opakowanie nie jest przejrzyste jak w innych tonikach Lirene - nie widac, ile go zostalo.

PS. No i niestety requiem dla toniku - zastapiono go tonikiem w nowym opakowaniu, niby to samo, ale dodano bardzo agresywny zapach, dla mnie nieakceptowalny.

ja jestem na tak

tonik godny polecenia, mi się sprawdza fantastycznie. skóra jest nawilżona i jakby gładsza. łagodzi. pozytywna cena i dobry dozownik.

Jak makijażem powiększyć usta

Oględny ;)

Praktycznie każda cecha, jaką mogę przypisać temu produktowi, występuje w łagodnym natężeniu- delikatnie nawilża, lekko uspokaja i koi skórę, podobnie odświeża.
To kosmetyk, faktycznie bardziej przypominający "wodę tonizującą", niż tonik jako taki.
Jego działanie jest niemal neutralne, nie spełni oczekiwań zmęczonej, szarej cery, nie przyniesie przyjemnego uczucia chłodu
i świezości, przynajmniej nie intensywnego.
Pomaga uzupełnić demakijaż, lekko tonizuje skórę, nie wywołuje poraznień, także w okolicach oczu.
Pachnie subtelnie i również... łagodnie- aromat jest dyskretny i niemal niewyczuwalny.
Generalnie- przyjemny, łagodny kosmetyk, ale nie kazda cera bedzie ustatysfakcjonowana ;)

dość dobry

dobry tonik, ale nie wyróżnia sie niczym szczególnym, nie wiem czemu się czepiam, ale to poprostu zwykły tonik, po zmyciu makijażu mleczkiem, przecieram twarz tonikiem, ale bez niego twarz wygląda tak samo, może troszke odswieża ale wole jednak Lirene do tłustej i mieszanej, nadal będe szukać swojego ideału, moze znajdę kiedyś coś co będzie dawało jakieś rezultaty w wyglądzie skóry a nie tylko odświeżenie, zapach jest przyjemny, ale nic szczególnego ten tonik nie robi,
ilość zużytych opakowań: 1

Dla skóry bez problemów

Podobała mi się cena (za tonik i mleczko zapłaciłam 15zł :) ) i produkt okazał się bardzo przyjemny w stosowaniu :) Używam go na noc i moja skóra tylko czeka na tą dawkę odświeżenia. Tonik jest delikatny dla skóry (to chyba zasługa naturalnych składników)i co najważniejsze nie jest agresywny- nie wysusza skóry, a co za tym idzie słabo ściaga pory dlatego napisałam, że jest to produkt dla skóry bez problemów.

Przyjemnie odświeżający

Spodobał mi się ten tonik bardzo. Jest łagodny, delikatny, dokładnie jak obiecuje producent. Pozostawia skórę przyjemnie odświeżoną, nie wysycha na skórze natychmiast, potrafi też "doczyścić" ewentualne resztki makijażu. Czasem rano nie myję twarzy, tylko przecieram właśnie tym tonikiem (zwłaszcza o tej porze roku).
Bardzo udany komplet z żelem do mycia z tej samej serii, już się zaopatrzyłam hurtowo :)
Ładnie pachnie, jest wydajny, w dodatku to cenowy hit.

naprawde dobry

Jak dla mnie to jest jeden z lepszych toników, jakie miałam. Ładnie pachnie, nie lepi się (to dla mnie bardzo istotne), dobrze tonizuje i nawilza, przy upałach nawet nie zawsze potrzebuje kremu po nim, ale nawet jesli go nałoże, to wchłania się bez problemu.
Nie daję wszystkich *, bo mnie nie rzucił na kolana, ale spełnił chyba wszystkie moje oczekiwania co do niego ;)

nijaki

Moim zdaniem to slaby produkt. Nie zauwazylam zadnych pozytywnych efektow po zastosowaniu. Nie odswieza skory, nie napina, nie rozjasnia, pachnie srednio ciekawie... zadnych pozytywow. Moja skora go nie lubi, przyczynia sie on do powstawania zaskorniakow i rownie dobrze moglabym sie posmarowac zwykla woda z kranu. Jest duzo lepszych tonikow za mniejsze pieniadze. Nie jest to tonik drogi ale za to ekstremalnie niewydajny.

Całkiem całkiem

Tonik w sam raz do mojej tłustej cery :) Ładnie pachnie, przyjemnie odświeża. Nie podrażnia, nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Wadę widzę tylko jedną - jest koszmarnie niewydajny. Co z tego, że kosztuje grosze, kiedy kończy się po dwóch tygodniach albo i szybciej :(

Ilość zużytych opakowań: jedno.

Dobry

Dobry,ma miły zapach,nie powoduje podraznień,nie uczula, nie szczypie w oczy :),nie wysusza cery.
Po zastosowaniu toniku krem wchłania sie dobrze.
Może nie jest ideałem ale moge go spokojnie wszystkim polecać.

Świetny

Tonik w zasadzie bardzo przypomina ten z serii 24 h. Taki sam zapach- jakby delikatnie kwiatowy.Bardzo łagodny, nie podraznia skóry. Nie lepi się, dosyć szybko wysycha na twarzy,już po chwili mozna nakładać krem.
Bardzo polecam.