Les Plaisirs Nature, Vanilla Lip Gloss (błyszczyk do ust)

Les Plaisirs Nature, Vanilla Lip Gloss (błyszczyk do ust)

Opis: Płynny błyszczyk do ust w kulce ze znanej serii Plaisirs Nature, wzbogacony aromatem wanilii (której jednak nie ma w składzie). Pozostawia usta delikatnie błyszczące, owocowo pachnące i pysznie smakujące.

fajny na lato

Ogromny plus za wydajność no i za cudowny zapach.
Minusy: szybko znika, nie nawilża ust, czasami jak już zanika daje mi poczucie dyskomfortu, ściągniętych warg coś w tym stylu.
Wg mnie jest dobry na lato, do noszenia w torebce i częstego stosowania np na spacerze, bo po aplikacji jest taki świeży.

taki sobie

Jestem fanką kosmetyków Yves Rocher. Kupiłam truskawkowy błyszczyk i - zawiodłam się. Błyszczy się i nadaje żywszy odcień ust, ale tylko na kilka minut. Zjada się bardzo bardzo szybko i nie pozostaje nic. Ponadto poza chwilowym wizualnym efektem nie ma żadnych właściwości ani nawilzających, ani odzywczych.
Plus za ładny zapach.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

owocowy

Mam wersję truskawkowa. Największą zaleta tego błyszczyku jest jego smak i zazpach (baaaardzo truskawkowy, pachnie jak rozduszona truskawka rozgrzana słońcem) i wygoda aplikacji- kulka jest bardzo praktyczna, błyszczyk nie brudzi się szminka w srodku- nakładam go na szminke, tak jak każdy błyszczyk, albo samodzielnie.
wad tez jest troszkę- jest rzadki, dośc drogi, szybko si zjada i nie nawilża za bardzo, ale tez nie wysusza jak tańsze kuleczki. Polecam dla zapachu, poza tym przecietniak.
Kupię sobie jeszcze brzoskwiniowy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

O botoksie mity

drogi jak na błyszczyk w kulce

Miałam waniliowy i truskawkowy( sa jeszcze jeżynowe i brzoskwiniowe).Błyszczyki bardzo ładnie pachną.I tylko tym różnią się od innych tańszych kulkowych błyszczyków.Bo tak jak te tańsze są żadkie,przez co szybciutko znikają z ust.Efekt na ustach też podobny.No może jeszcze nie wysuszają ust jak te tańsze ale mimo to uważam że cena 12 złotych za ten błyszczyk jest stanowczo przesadzona.

Używam tego produktu od:używałam parę miesięcy temu

fajny,ale raczej na nie

Kupiłam z ciekawości zachęcona wizją truskawek ;) bo taka opcję wybrałam. Kolor w opakowaniu czerwony, na ustach bezbarwny kojarzący mi się z wazelina rozpuszczona pod wpływem ciepła ;) efekt zblizony ;) Smakuje truskawkami i tak też aromatycznie pachnie. Szybko się wchłania dosłownie kilkanaście minut i go nie ma. Usta też pozostawiają wiele do życzenia. Osobiście wolę bardziej treściwe i gęstsze błyszczyki, które nadają choćby delikatniutki transparentny kolorek i nie znikają w oka mgnieniu. Ten cenię za wydajność i aplikację, bo kuleczka kojarzy mi się z moim pierwszym błyszczykiem zakupionym wieki teeeeemu :) i lubię taką formę nakładania mazideł na usta :)

malutki bubelek

mialam jakis czas temu truskawkowy,pachnial wysmienicie(truskaweczki mniam...) i na tym plusy sie koncza.blyszczyk trzymal sie na ustach zaledwie pare minut i pozostawial je wysuszone(zaznaczam ze raczej nie miewam problemu z przesuszonymi ustami).i jeszcze ta cena:-(!mysle ze zwykly blyszczyk z kiosku bylby lepszy.nie daje jednak jednej * ze wzgledu na cudowny zapach, ale juz go nie kupie.

wygodny

Wygodny błyszczyk, bardzo lubie takie w kulce. Nie jest to moze rewelacja, bo chroni gorzej niz pomadki ochronne, ale przyjemnie sie go stosuje (truskawkowy zapach). Forma olejku jest dobra, nie lepi sie, ale prawie nie nawilża bo zaraz spływa z ust, bo po paru minutach go juz prawie nie ma na wargach. Bardzo wydajny, ale na nic więcej oprócz chwilowej ulgi i nabłyszczenia nie ma co liczyć.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

+/-

Zgadzam sie z przedmówczynia. Przecietniak. Mam wersję truskawkową. Pieknie pachnie, smakuje juz troche mniej ;) nawilza minimalnie, świeci sie kilkanascie minut. Taki produkt wielorazowego uzytku na codzień. Dośc szybko znika. Miły i nieszkodliwy produkt ale zakupu nie powtórzę.
Dodano: niestety doszukałam sie wielkiego minusa; wysusza !!! I za to tylko a może aż:2*

Przeciętniak

Błyszczyk przyjemnie, delikatnie pachnie, prawdziwie waniliowo, słodko...Mniam, mniam! Ma jednak dość dziwną, oleistą konsystencję, przez którą trochę rozlewa się na ustach, co wygląda nieestetycznie, a im więcej go nałożę, tym większy czuję dyskomfort, tfu. Ładnie połyskuje na ustach podkreślając ich naturalną barwę, nie zawiera też drobinek brokatu, co uważam za plus, bo używając go można zachować jeszcze pozory naturalności, czego już nie powiedziałabym o używaniu błyszczyków z kolorowymi drobinkami brokatu, które po chwili znajdują się już to na skórze, już to na ubraniu...Delikatnie nawilża, ale nie jest to zdecydowanie spektakularny efekt, nie utrzymuje się też długo, ledwie kilkanaście minut. Na pewno jest to doskonały błyszczyk do noszenia w torebce, szczególnie biorąc pod uwagę formę - kulka! - ale jest też wiele lepszych od niego. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

Smaczny :D

Jestem zadowolona bo nawilża i to tak dobrze jak pomadka ochronna! Ma smakowity zapach jak to cała seria plasirkowa. Nie jest krzykliwy ,dość długo sie trzyma,mimo ciągłego oblizywania. Taka pyszna pielęgnacja.

Średni

Mam błyszczyk o zapachu truskawkowym, który bardzo ślicznie pachnie. Nie lepi się. Pielęgnuje usta lekko je nawilżając. Nabłyszcza nawet ładnie usta, ale na bardzo krótko. Jest totalnie nietrwały! Aha i jeden minus również za to że się rozlewa. Podsumowując tak średniej jakości produkt za dość wysoką cenę.

błyszczyk pielęgniarz

Kupiłam go, bo weszłam w wiek, kiedy nie wypada kupować błyszczyków w kiosku ruchu :) a ta forma nabłyszczania ust, nie wiedziec czemu, bardzo mi odpowiada.
Yves Rocher podżwignął brzemię ceny kilkukrotnie przewyższającej kioskową: błyszczyk bardzo ładnie wyglądał na ustach, ślicznie pachniał, jak sama nazwa wskazuje, błyszczał, i miał właściowści pielęgnacyjne lepsze od sztyftu Nivei, jakim ostatnio je katowałam.
Niestety, nieco za połową opakowania (jest bardzo wydajny), kiedy już cieszyłam się, że nie tylko mrozy, deszcze, ale i wiosenne słońce przywitamy razem, zdecydował się odejść w nieznane. Szukam go od tygodnia, i tych siedem dni pozwoliło mi w pełni docenić jego walory, a nawet za nimi zatęsknić...