Pantene, Pro-V, Odnowa Nawilżenia, 2 - minutowa maska intensywnie nawilżająca

Pantene, Pro-V, Odnowa Nawilżenia, 2 - minutowa maska intensywnie nawilżająca

2-minutowa Maska Intensywnie Nawilżająca Pantene Pro-V - zawiera technologię hydrofobową podobną do naturalnej powierzchni lipidowej włosa. Pomaga przywrócić włosom gładkość oraz odpowiedni poziom nawilżenia. Zawiera polimer BTMS, mieszankę alkoholi tłuszczowych oraz wysoki poziom amino silikonów - wszystkie składniki, które naśladują naturalne lipidy i wzmacniają strukturę włosa.

Najlepsza maska

Zdecywodanie maska robi to, co gwarantuje producent. Włosy po pierwszej aplikacji są miękkie i nawilżone. Mój problem ze zniszczonymi końcówkami praktycznie znikł.
Łatwa i wygodna aplikacja. Wydajny.
Używam raz w tygodniu.

Polecam każdemu, mi jak najbardziej pomógł

Ratowałam moje włosy tą maską po nieumiejętnym, domowym rozjaśnianiu włosów - same możecie się domyślić w jakim stanie były moje kudły ;) Jestem z niej bardzo zadowolona, ponieważ:

- doskonale nawilża włosy
- włosy wyglądają zdrowiej
- nie obciąża ich
- włosy są po użyciu lekkie i ,,śliskie\'\'
- ułatwia rozczesywanie
- jest bardzo wydajna - jedno opakowanie starczyło mi na dwa miesiące przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu
- w promocji moża kupić nawet za 15 zł

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie + drugie w trakcie

Taka sobie

Maskę kupiłam aby ją wypróbować.. ale do końca nie jestem zadowolona.. ma bardzo ładny zapach , konsystencja jest gesta ale niestety nie nawilża tak jak bym chciała.. moje włosy nie są po niej jedwabiście gładkie a szkoda bo zapowiadała się naprawdę dobrze.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

Nawet ok.

Plusy:
-przyjemny zapach
-wygładza włosy
-włosy przyjemne w dotyku i błyszczące
-fajne pudełko, praktyczne
-nie podrażnia skóry głowy
-włosy przestały mi się puszyć

Minusy:
-oczekiwałam większego nawilżenia włosów
-mało wydajne dla moich długich włosów
-zbyt leista konsystencja

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie

Taka sobie

Cóż mogę napisać o tej masce, niby zapach ma ładny, włosy nawet dobrze się rozczesują, lecz nie najlepiej.
Opakowanie za małe jak dla mnie, mam długie włosy i myję je co dwa dni, więc na krótko mi wystarczyła.
Wydaje mi się, że przetłuszczają się po niej włosy szybciej niż zwykle, pewnie poprzez to iż w składzie zawieral emulgatory i konserwanty.
Ogolnie co do składu maski, nie jest on zachwycający.

Ilość zużytych opakowań: 1 x250ml

Bardziej wygładza, niz nawilża, obciąża. Przeciętna

Maskę do włosów Pantene kupiłam z ciekawości, od co nowego wymyśliła firma.

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturlanych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choc trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażań, wiśnia), przez brąz po poraz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana masakrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację.

Sposób pakowania maski jest bardzo ciekawy - najpierw trzeba zerwać folię i odkręcić zakrętkę, by potem używać korka. Z takim sposobem używania się jeszcze nie spotkałam. Pomaga jednak on w zużyciu maski do końca.

Maska ma bardzo leistą konsystencje, przypomina raczej balsam do włosów niż maskę.

Stosować lubię ją, ale w połączeniu z lżejszymi kosmetykami. Inaczel lubi obciążać. Maskę można stosować samą w sobie, bez dodatków. Wygładza włosy. Jeśli zastosujemy jej za dużo lubi dawać efekt przyklapu. Poza tym widze głównie wygładzenie, długofalowego efektu nawilżenie nie widzę.

Bardzo ładnie pachnie. Cena jest ok, dostępność w normie, wydajność też.

Nie kupię jej ponownie jednak, bo lubi obciazać, a efekt nawilżenia utrzymuje się tylko do kolejnego umycia. Nie podrażna skóry głowy. Maska zasługuje na 3,5 gwiazdki. Nie jest jakaś wyjatkowa, ani jej działanie nie jest super. Od taka normalna maska.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bdb

Ładnie wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie, nawilża dość dobrze, ale rewelacji nie ma. Porządnie odżywia. Lecz dla mnie największym plusem jest zapach. Utrzymuje się na włosach około 1-2 dni.