Skin Revitalising Massage Shower (żel pod prysznic do masażu)

Skin Revitalising Massage Shower (żel pod prysznic do masażu)

Opis: To żel do masażu, który ma szczególną zaletę. Dzięki zawartym w nim maleńkim perełkom delikatnie masuje skórę i pobudza zmysły, dając uczucie ożywienia. Jednocześnie nawilżające składniki Dove intensywnie pielęgnują skórę.
Po użyciu Dove Skin Revitalising Massage Shower staje się ona miękka i gładka w dotyku. Poranny prysznic z żelem do masażu Dove to sposób na dobry początek dnia i rozbudzenie w sobie sił witalnych.

Cena: ok. 12 zł / 250 ml

przereklamowana nazwa....

Żel jest całkiem ok., fajnie oczyszcza, dobrze nawilża skórę. Jednak wydaje mi się, że nazwa, którą wymyślił producent jest dosyć mocno przereklamowana. Kiedy słyszę „żel do masażu” to wydaje mi się, że będzie to coś ekstra, co nadaje się do masowania ciała. Natomiast tutaj mamy delikatny peeling, który dobrze złuszcza martwy naskórek i oczyszcza całe ciało, ale nic więcej. Hasło „masaż” jest dosyć wyolbrzymiające dla tego typu kosmetyku. I to mnie trochę zniechęca, taki sztuczny marketing…
Natomiast sam kosmetyk jest w porządku. Ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadzającą po ciele. Przyjemnie się go używa. Trochę kiepska wydajność w stosunku do ilości i ceny. Ogólnie oceniam na 3+

Używam tego produktu od: lipca 2014
Ilość zużytych opakowań: całe 1

nieciekawy kleik

Moja osobista pomyłka... Kiepski żel, a właściwie coś pomiędzy żelem, kremem, a czymś kleistym. Kuleczek jest tak niewiele i są tak niewyczuwalne, że nie mam pojęcia, jak to ma pobudzić moje siły witalne. Zapach nawet ok, za to plus, ale co z tego, kiedy trzeba się trochę namęczyć, żeby specyfik łaskawie wypłynął z butelki gdy opakowania jest już mniej niż połowa. Pieni się niby w normie, ale nie jest wydajny. Dobrze, że jest taki tani...

Taki sobie

Używam go od czasu do czasu, żeby zfundować ciałku masażyk. :)
ZALETY:
- dobrze się pieni
- ma przyjemny zapach
- jest delikatny

WADY:
- ma mało drobinek więc nie jest to taki masaż, jakiego oczekiwałam :)
- ciężko go wydobyć z butelki...

Manicure - odwrócony french

nie zachwycil mnie

Uzywalam ten zel jakis czas temu i nie bylam zadowolona. Zapach nie byl nadzwyczajny, moze czysty ale nie cudny :( . Tych drobinek nie wystarczylo na zaden masaz, trzeba strasznie duzo zelu zeby odczuc jakis masaz . Konsystencja zelu byla ok, pienil sie normalnie, nie wysuszal. Byl wydajny, bo nie próbowalam sie nim masowac ;)

niezbyt

Kupiłam ten żel bo akurat skończył mi się mój ulubiony Senses i już wiem,że ten Dove to katastrofa. Nie pieni się,ma strasznie gęstą konsystencję,nie chce wyjść z butelki,ciężko pachnie. Te kulki są tylko aby ucieszyć oko,do masażu zdecydowanie bardziej polecam peeling;-) Już nie kupie tego żelu bo żelem powinno się łatwo myć a nie ślęczeć nad butelką:-(

ilość zużytych opakowań: 1

słabiutki

Znając inne żele pod prysznic Dove i będąc z nich zadowolona kupiłam ten żel w ilości 2 sztuk, bo akurat był w promocji. A tu niemiłe zaskoczenie; oprócz ładnego zapachu kosmetyk ten nie posiada innych zalet. Ilość peelingujących kuleczek jest rzeczywiście tak mała, że trzeba sporo wycisnąć z opakowania, żeby coś poczuć. Konsystencja jego jest jakaś taka galaretowata, że nawet jeśli porządnie ogrzeje się opakowanie (ja swoje moczę w wodzie, w której sie kąpię) to i tak nie chce wyjść z butelki. Kolejy minus- to uczucie ściągnięcia skóry.

Odświeża i nawilża

O żelach pod prysznic Dove mogę napisać same pochwały. Są naprawdę bardzo dobre-przynajmniej te których używałam. Z tego tez byłam bardzo zadowolona. Robił wszystko to, co miała robić kostka pilingująco-myjąca Dove, której nie znoszę.
Ma milutkie drobinki delikatnie pilingujące skórę, gęstą, bogatą, odżywczą konsytencję, wspaniale nawilża i myje ciało. Przy tym wszystkim pozostawia takie odświeżające uczucie czystej skóry, co przy żelach nawilżających zdarza się rzadko.
Z pewnością jeszcze go kupię, bo byłam naprawdę zadowolona. Nie lubię jednak zbyt długo użwać tego samego kosmetyku, więc na razie tylko go wspominam myjąc się innym.
Daję 4*, ze względu na zbyt intensywnych zapach, który przy zbyt długim stosowaniu może się znudzić i zmęczyć zmysł powonienia. Poza tym rewelacja.

nie wrócę do niego

b.lubię produkty dove , ale ten jakoś nie przypadł mi do gustu moim zdaniem wysusza a nie wygładza po jego zastosowaniu skóra jest okropnie ściągnięta czego nie cierpię bo nie zawsze mam czas żeby nałożyć balsam :( poza tym nie jest zbyt wydajny i faktycznie ciężko się go wydobywa z opakowania szczególnie pod koniec , jest ok ale tylko w połączeniu z dobrze nawilżającym balsamem

Słabiutki

Jak na Dove jest to bardzo słaby produkt, może ja trafiłam na jakiś bubel...nie wiem, ale dam tylko ** gwiazdki i ani mi się śni podwyższać ;)

Plusy:
-dość ładnie pachnie
-estetyczna opakowanie

Minusy:
-jest tak gęsty, że nie umiałam wydostać go z opakowania
-kulek jest mało, w ogóle ich nie czuję
-kiepsko myje
-nawilżenia nie zauważyłam
-wystarczył mi tylko na 2 tygodnie

Dla mnie produkt słaby, wolę klasyczne produkty Dove, a szkoda :(

dobry

Jak dla mnie ma zalety i wady. Z tych istotniejszych zaletą jest to, że jak obiecują na opakowaniu podczas całego masażu towarzyszy Ci zapach. Tylko że dla mnie jest za intensywny i za "chemiczny". Za to sam masaż jest przyjemnością i można go długo robić, bo dosyć silnie się pieni a te maleńkie drobinki przyjemnie "polerują". Niestety, tuż po wytarciu, gdy mam uczucie dopiero co wykonanego delikatnego pillingu, dopada ta wstrętna suchość i koniecznie trzeba coś nalożyć. Aha, substancja z butelki wychodzi z oporami i chociaż kupiłam sobie butelkę z fioletowymi perełkami na wierzchu, to ze środka wychodzą niebieskie, nieładnie!

dramatyczny

No proszę, znowu niewypał pt. Dove; czemuż ja ich nie znoszę tak bardzo, ach czemuż- mam pewną teorię na ten temat ale o tym sza, choć zaiste, po uważnej lekturze wcześniejszych recenzji nie sposób przeoczyć jaki obrała kierunek:)
Czepiam się, bo preparat, który powinien ożywić i rozbudzić siły witalne zwyczajnie mnie wkurza i stresuje na początek miłego dnia. O pobudzeniu zmysłów nie wspomnę nawet. Owe perełki zamiast masować przeszkadzają tylko i drażnią. Na dodatek jest zbyt gęsty i wydobycie go z otchłani udziwnionego opakowania odbiera przyjemność intymnej minutki w wannie nim wpadnę w wir codziennej bieganiny. Zapewne jest bardzo niewydajny, bo nie sposób wykończyć resztek z dna. Za zapachem również nie przepadam-zbyt intensywny i charakterystyczny- niemniej ten nie przeszkadza tak bardzo i szybko popada w zapomnienie.
Wolę "swoje palmolivy", chociaż przypominam sobie, że wersja z jedwabiem była niczego sobie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie ostatniego.

Lubię go

Ma ładny delikatny zapach (zresztą zauważyłam ostatnio, że mam jakiegoś bzika na punkcie zapachów Dove- żeli pod prysznic, mydeł itp.). Delikatne drobinki lekko masują ciało przez co skóra staje się trochę gładsza. Niestety pieni się słabo, a ja lubię duuużo piany. I ma jedną wadę, chociaż dotyczy ona nie jakości samego produktu tylko niewygody użycia-jest gęsty i trudno go wydobyć z pojemnika. W sumie ma u mnie 3+, ale nie ma takiej opcji, wiec daję 3 gwiazdki.