Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Ultra Sexy EDT

Avon, Ultra Sexy EDT

Cena już od 49,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nieodparcie kusząca kompozycja stworzona z prowokujących nut gruszki, rozpalonej magnolii i zmysłowych aromatów złotego bursztynu.`Ultra Sexy` to idealny zapach dla kobiety, która pragnie uwodzić i czarować swoim seksapilem.
"`Bursztyn nadaje tej kompozycji zniewalająco ciepłą zmysłowość. Pozostałe nuty dobrałem tak, aby ich różnorodność podkreślała wielowymiarowy charakter zapachu." - Frank Voelkl - twórca zapachu, perfumer domu zapachowego Firmenich.

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, bergamotka, marakuja
nuta serca: magnolia, brzoskwinia, peonia
nuta bazy: złoty bursztyn, piżmo, słodkie drewno

57% jesień/zima 43% wiosna/lato

Niezbyt trwały choć ładny zapach :)

Zapach tych perfum określony jest jako kategoria kwiatowo-owocowo-drzewna. W każdym razie jest to zapach bardzo słodki, a ja po prostu takie uwielbiam. Ogólnie lubię większość Avonowych zapachów. Nuty zapachowe w tych perfumach to: gruszka, bergamotka, marakuja - które są nutami głowy, magnolia, brzoskwinia, peonia - które są nutami serca oraz złoty bursztyn, piżmo i słodkie drewno - które są nutami bazy. Wiele z tych składników powtarza się we wszystkich moich perfumach. Zapach ma w sobie coś uwodzicielskiego, intrygującego - posiada tę drapieżną nutkę dzięki zapachom drzewnym. Nie zawaham się powiedzieć, że jest to zapach seksowny. Wiele osób chwaliło go, gdy się nim popryskałam. Utrzymuje się na ciele przeciętnie, na ubraniach zdecydowanie dłużej. Używam go na co dzień, ale i na jakieś wyjścia, bo bardzo mi się podoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507456].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!

Przepiękny, słodki ( ale nie przesadnie ) , kobiecy zapach.
Niesamowicie długo utrzymuje się na ciele i ciuchach.
Jest wyjątkowy, intrygujący ,seksowny , uzależniający .
Zdecydowanie dodaje pewności siebie i poprawia nastrój.
Bardzo polecam zarówno ten zapach jak i wersję Ultra Sexy Pink.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421841].usefull || 0 }}% pomocna.

za dużo słodyczy!

W sumie pierwsze chwile z Ultra Sexy są fajne, zapach jest interesujący.
Po jakimś czasie słodycz zaczyna jednak męczyć..

Nie kupię sobie jednak tej wody, chociaż czytając nuty zapachowe miałam taki zamiar.

Trwałość nie najgorsza, po 6 godzinach wciąż można poczuć zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405436].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Czy na pewno Ultra?

Dostałam ten zapach w prezencie i jakoś długo nie mogłam zabrać się za używanie, ale w końcu na wszystko przyjdzie czas.

Gruszka i magnolia, a gdzieś w tle piżmo z bursztynem.. całkiem udane połączenie. Na pewno delikatnie słodkie, ale kojarzące się z ciepłem i otuleniem dzięki temu bursztynowi. Można pomyśleć, że faktycznie jest to zapach z półki "sexy", ale nie nazwałabym ich dodatkowo "ultra", bo jednak temu zapachowi jeszcze czegoś brakuje do tej perfekcji. Nie jestem w stanie określić co konkretnie, ale czegoś brakuje mi, żeby przysłowiowo dokręcić śrubkę. Może jakiegoś lekko ostrego akcentu. Niestety zawsze, kiedy zostanie zaaplikowany zapach na skórę to ten zapach uderza całą swoją siłą prosto w nos. Dopóki to wszystko nie uspokoi się to zapach jest po prostu ciężki i trudny do zniesienia. Jednak jak już uspokoi się to mogę śmiało przyznać, że bardzo przyjemnie otula swoim ciepłem, nadaje takiej elegancji i bardzo przyjemnie rozwija się na skórze. Nie przypadła mi jednak do gustu trwałość, bo zawsze jak widzę, że coś jest ultra to kojarzy mi się z tym, że jednak to trochę wytrzymuje, bo coś jest udoskonalone wręcz do perfekcji - w tym trwałość. Niestety tutaj kilka godzin i trzeba ponownie popsikać się. Traci na tym wydajność. Patrząc na wydajność zwróciłam uwagę na cenę, która jest.. cóż.. zdecydowanie za wysoka. Flakonik jest bardzo miły dla oka, dziewczęcy, trochę denerwuje mnie ten czarny dodatek, ale tego typu dodatki można zawsze usunąć.

Jest to udany zapach, ale z pewnymi niedociągnięciami, które w moich oczach dyskwalifikują go z pozycji "ultra". Polecam go wszystkim dziewczynom, które lubią słodkie, ale delikatne kompozycje i spokojnie wytrzymają to pierwsze uderzenie mocnego zapachu. Czy kupię ponownie? Może jak trafię na niższą cenę, bo przyznam, że ten zapach to jest przyjemny na swój sposób.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347571].usefull || 0 }}% pomocna.

otulacz

Rewelacyjnie sprawdza się chłodną porą. Zapach jest ciepły, zmysłowy. Sprawka to bursztynu, który otula nas zapachachem jak ciepłym kocykiem. Gdzies tam jeszcze pachnie gruszka, apetycznie. Zapach jest długotrwały i śliczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342646].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie

Nie lubię takich słodkich perfum, ale ten jest naprawdę wyjątkowy.
Kojarzy mi się z ciepłem, czymś przytulnym. Jest uroczy i subtelny.
Nie wiem czy tak bardzo "sexy" ale w gronie znajomych do gustu przypadły od razu męskiej części, więc może coś w tym jest :P
Zgadzam się, że puszek z koronki jest beznadziejny. Ułamał mi się od razu gdy tylko schowałam go to torebki.
Nie mniej jednak jestem pozytywnie zaskoczona. Nie lubię takich perfum na co dzień, ale raz na jakiś czas- czemu nie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333921].usefull || 0 }}% pomocna.

Milutki

Lubię ten zapach, choć jest bardzo słodki i ciut tandetny. Niemniej jest miły, taki mięciutki, jak przyjemny dla ciała sweterek. Niestety nie ewoluuje, jest od początku do końca taki sam. Opakowanie też jest nieco tandetne, ten puszek z koronki wygląda okropnie.
Zapach trzyma się kilka godzin, trwałość oceniam dobrze.
Podsumowując - słodki, miły, taki przytulaśny, ale szału nie ma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295936].usefull || 0 }}% pomocna.

MÓJ UKOCHANY

uwielbiam ten zapach, zawsze do niego powracam, utrzymuje się cały dzień, pachnie przepięknie, jest bardzo oryginalny, dużo osobom się podoba, jedyna wada to dość niepraktyczne opakowanie - wiele razy łamała mi się ta zatyczka, ale sam desing jest super

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295901].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Zapach jest bardzo przyjemny owocowy a jednocześnie świeży,bardzo fajnie się ciągnie ogonem czuje w nim słodycz lecz nie jest przesadna . Ma bardzo ciekawe opakowanie. Jest dość trwały wytrzymuje ok 3-4 h . Ogólnie lubię go używać w porze letniej bo nie jest duszący.Opakowanie posiada ciekawy design.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288246].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny.

Ultra Sexy to woda, której używałam często kilka lat temu. Zużyłam jakieś 3-4 opakowania i bardzo miło ją wspominam.
Zalety:
+ ciekawe, wygodne w użytkowaniu opakowanie
+ cena - w promocji około 35-40 zł
+ trwałość - jak na zapach z kategorii lżejszych był wyczuwalny na skórze kilka godzin
+ wydajność
+ zapach - początkowo jest to zapach świeży, lekko owocowy z wyczuwalną delikatną nutą gruszki. Z czasem przechodzi w zapach ciepły, głębszy o aromacie piżmowym.
Według mnie jest to zapach dobry na randki, gdyż jest delikatny, dość trwały, ale niezbyt intensywny i wiem, że podoba się mężczyznom :). Ja stosowałam go do codziennego użytku i byłam z niego bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285701].usefull || 0 }}% pomocna.