Ultra Sexy EDT

Ultra Sexy EDT

Cena już od 39,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nieodparcie kusząca kompozycja stworzona z prowokujących nut gruszki, rozpalonej magnolii i zmysłowych aromatów złotego bursztynu.`Ultra Sexy` to idealny zapach dla kobiety, która pragnie uwodzić i czarować swoim seksapilem.
"`Bursztyn nadaje tej kompozycji zniewalająco ciepłą zmysłowość. Pozostałe nuty dobrałem tak, aby ich różnorodność podkreślała wielowymiarowy charakter zapachu." - Frank Voelkl - twórca zapachu, perfumer domu zapachowego Firmenich.

Kategoria: kwiatowo - owocowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, bergamotka, marakuja
nuta serca: magnolia, brzoskwinia, peonia
nuta bazy: złoty bursztyn, piżmo, słodkie drewno

Znasz skład tego produktu?

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Napisanych recenzji: 12

Jeden z lepszych produktów od Avon

Ogólnie nie przepadam za perfumami od Avon, ale te są naprawdę świetne i godne polecenia. Zapach jest intensywny i słodkawy, ale w ogóle nie przypomina ,,psikadełek" małych dziewczynek. Do tego jest bardzo trwały (utrzymuje się na ciele ok. 10-12 godzin, a na ubraniach do momentu wyprania). Ładnie prezentuje się na półce, a cena za taki produkt jest również niewielka, bo w internecie można go dostać za 30 zł/50 ml :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250368].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 327

super

Rzadko kupuję perfumy z Avonu gdyż są dość mało trwałe, jednak czasem sie na jakiś skuszę i trzymam je w pracy w szafce, ot takie psikadło które można psikać kilka razy na dzień. Musze przyznać, że Ultra Sexy to jeden z lepszych zapachów z Avonu i chyba jeden z trwalszych. Tutaj nie trzeba już psikać sie co 2h, wystarczy rano i w południe i jest ok. Poza tym muszę przyznać, że zapach rzeczywiście jest całkiem uwodzicielski, raczej słodkawy ale nie za słodki. Bardziej kobiecy niż dziewczęcy ale nie przesadzony. Muszę przyznać, ze Avon sie tutaj popisał i te perfumy zostaną mi w pamięci na dłużej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235661].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Mój Hit

Zapach kupiłam właściwie w ciemno, ponieważ koleżanka konsultantka powiedziała, że nie pożałuje i jestem nim zachwycona. Zapachy Avon nie trzymają się długo, taka ich mała wada, ale ten tę zasadę łamie. Wystarczy, że użyję raz z rana psikając też na włosy, a mąż mówi, że czuje go nawet wieczorem. Zapach zmysłowy, sexy, zarówno dla eleganckiej damy jak i romantyczki bujającej w obłokach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1176978].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 161

Słodko seksowny

Zapach jest lekko słodki - znam o wiele bardziej słodkie. W mojej ocenie jest dla dorosłych kobiet - mam na myśli + 20 lat. Ma w sobie coś uwodzicielskiego, intrygującego co powoduje, że jest seksowny. Bardzo kobiecy. Super buteleczka, podkreślająca rodzaj perfum. Ja go używam na specjalne okazje, na co dzień wolę coś słodszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158866].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Ładna perfuma

Nie zgadzam się z poprzednimi recenzjami - moim zdaniem zapach Ultra Sexy jest naprawdę bardzo seksowny i posiada w sobie tą drapieżną nutkę. Odnośnie samego zapachu jest ładny, jednakże po dłuższym stosowaniu trochę mi się znudził. Tak czy inaczej Ultra Sexy jest zdecydowanie lepsza niż inna perfuma z tej serii Ultra Sexy Pink. Trwałość perfumy jest moim zdaniem dość dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151481].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Zapach dla dziewczynki

Zdecydowanie za mało seksu w tej wodzie. Myślę, że jest to idealny zapach dla nastolatki. Raczej nie spodoba się pani, która chce czuć się seksownie i kobieco. Za dużo tu cukru, owocowej słodyczy i niewinności. Za mało drapieżności.
Zapach może jest w miarę przyjemny, ale kojarzy mi się raczej z bazarowymi wodami za 15 zł. Jest po prostu pospolity, zwyczajny, płaski. Na prawdę nic specjalnego.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115761].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 690

Napisanych recenzji: 1536

Bardziej słodko niż sexy

Perfumy nie są fantastycznie, nie oszukujmy się, to nie jest górna półka. Jednak biorąc pod uwagę cenę dostajemy nawet niezły produkt, o raczej średniej trwałości.
Połączenie magnolii i gruszki jest naprawdę udane, zapach jest delikatny, różowy, sunący po ciele niczym letni deszcz, otulający nas swoją subtelną słodyczą. Jest w nim nutka infantylności i marzycielskości.
Dosyć prosty zapach, ale poza magnolią i gruszką można wyczuć jeszcze marakuję i bursztyn.
Spodoba się fankom cukierkowych zapachów w delikatnych wydaniach.
Bardzo ładny flakon.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086346].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

No nie wiem...

Dostałam te perfumy na urodziny. Na początku bardzo mi się spodobały, ale niestety dość szybko się znudził. Jest słodki, za słodki jak na to "sexy". Moim zdaniem brakuje tutaj odrobiny pikanterii. Plus za stylowy flakonik. Ładnie się prezentuje na szafce.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 2/3 flakonika 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044329].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 49

Miła kompozycja zapachowa

Sliczny pudrowy zapaszek. Polecam go dla kobiet lubiacych delikatne zapachy ale majace to cos w sobie ;) Po spryskaniu sie tym zapachem czuje sie swiezo, kobieco i od razu mam lepszy nastroj . Polecam ;)

Używam tego produktu od: Pol roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016461].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 264

Magnetyzujący zapach

Ulubiona woda toaletowa z Avonu. Buteleczka jest przepiękna, drapieżna. Woda na początku nie przypadła mi do gustu, zapach wydawał mi się za ciężki, przytłaczający ale po drugiej aplikacji polubiłam je. Zapach pasuje do mnie, jest trwały i wyczuwalny do tego charakterystyczny. Uwielbiam je.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011898].usefull || 0 }}% pomocna.