Muse

Muse

"Inspirujący kwiatowy zapach, tak piękny, potężny i radosny, jak nosząca go kobieta". Pozornie prosty i nieskomplikowany, kryje w sobie szlachetną, nieostentacyjnie bogatą elegancję.
Muse otwiera nuta o zapachu cointreau i szampana, zapowiadająca białą lilię, kontynuowaną przez intensywny heliotrop i białe piżmo. Zapach charakteryzuje smakowitość i szlachetność, zamknięte w trzech nutach:
Musującej - cointreau-champagne, oraz gorzka słodycz skórki pomarańczy.
Subtelnej - otulająca i dyskretna woń Madonna Lilium, szlachetnej białej lilii, która stanowi główny motyw zapachu.
Bogatej - dodanej przez mieszaninę Heliotropu i białego piżma. Kwiat Heliotropu emanuje ciepłym intensywnym zapachem, białe piżmo roztacza seksowny, zmysłowy i pełen czaru aromat.

Flakon został zaprojektowany przez młodego francuskiego awangardowego projektanta, Ora-Ito, którego zadaniem było stworzyć oryginalny i nowoczesny kształt. Kompozycja zapachowa zamknięta jest w jajowatym, obłym kształcie, zainspirowanym kobiecymi krągłościami.

Cena: 250 zł / 50 ml, 340 zł / 100ml

Mydło, lilie, mydło

Niestety duże rozczarowanie. Kiedyś zapach ten uwielbiałam, wróciłam ostatnio do niego po kilku, a nawet kilkunastu latach i po prostu to już nie to. Zupełnie zmienił się mój gust zapachowy i Muse mnie w tej chwili wręcz drażni. Głównie czuć lilię i zapach takiego "tłustego", nawilżającego mydła, a do tego lekki szampan. Niestety nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

Dusząca lilia..

Niestety jak dla mnie za bardzo kwiatowy i duszący.
Lilia tak mocno przebija się przez inne składniki, że jest to w pewnym momencie nie do zniesienia.
Jest bardzo trwały i mocny-dla wielbicielek zapachów kwiatowych w sam raz!!
Dostałam go pod choinkę 2009r. od chłopaka, któremu ten zapach akurat bardzo się podoba, tak więc psikam się nim od czasu do czasu,żeby nie robić mu przykrości, gdyż perfumy były drogie, ale sama dla siebie nigdy bym ich nie kupiła. Moim zdaniem jest to zapach dla starych babci :/
Jedynie buteleczka jest super i dostała 4gwiazdki,ale sam zapach tylko 2.

Używam tego produktu od:grudnia 2009
Ilość zużytych opakowań:pół butelki 100ml

:-) :-)

lubie ten zapach, moja kolezanka go miala i czesto sie nim psikalam, chcialam go sobie kupic ale ciezko go dostac jesli chodzi o wroclaw, w seporze go nie ma,a w dauglasie byl dezodorant... a z tego co wiem to te pefrumy do najtanszych nie naleza. ok 180-200 zl kosztuja . pamietam ze byly trwale. jak je znajde w jakies promocji jesli w ogole to moze kupie :) :P

Używam tego produktu od: od kolezanki
Ilość zużytych opakowań: zero

TOP 10 męskich perfum

przeciętny

Hmm napaliłam sie na ten zapach po pozn aiu 2 pieknych zapachów Joop a mianowicie Jette i Jette by Night. Niestety Muse nie ma z nimi nic wspólnego. Jest zapachem raczej kwiatowym i ogólnie mało ciekawym. Na początku jest niezbyt przyjemny jednak z czasem staje sie coraz delikatniejszy-kwiatki zdecydowanie łagodnieją;) Chociaz w sumie pozostaje takie niewiadomoco:P Pachnie to dosc przyejmne ale bardzo słabo. Nie tak sobie ten zapach wyobrażałam
Trwąłość średnia.
Flakon ładny

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Kocham go !

Dostałam ten piękny zapach od mojej przyjaciółki (jest na niego uczulona). Dla mnie jest wspaniały ! od razu spodobał mi się zapach. Mój brat mówi że pachnie jak amerykański (cokolwiek to znaczy) ;-) Ode mnie absolutnie 5 gwiazdek. Wystarczy psiknać się 3 razy i pachniesz cały dzień. Polecam !

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Extra ;)

No ja chyba jestem zupełnie inna od wizażanek bo dla mnie ten zapach jest super :) Wyrazisty ale zarazem bardzo delikatny i zmysłowy. Jest idealny do każdego ubioru, na każdą porę dnia i roku. No może latem będzie zbyt mocny :) No i muszę przyznać, że zapach jest bardzo trwały.

eee

uff,co za śmierdziuszek.I pomyśleć,że dostałam go od mojego faceta.Ten to ma gust,hi hi hi! No pewnie chciał żebym tak pachniała,ale z prób skropienia się nimi i przełamania oporów,niestety nie wyszło nic.I tak ukradkiem psikałam nim w kosmos, żeby skończył się jego kres.Zdecydowanie to zapach nie dla mnie.Ale ostatnio poczułam go na koleżance z pracy i powiem szczerze,nie drażnił mnie tak.Pachniał znośnie.

tandeta niemożebna

Dostałam mały flakonik Mouse przy okazji wiekszych zakupów w perfumerii, i nie mogę go znieść na sobie samej. Próbowałam się perfumować, jako fanka kiczowatych i ciężkich zapachów, ale ten przechodzi samego siebie. Pachnie tandetnie i bezwyrazowo, gdybym nie wiedziała, uznałabym go za dzieło Avonu.
Opakowanie może i ciekawe na zdjęciu, w oryginale przypomnia nieudolną dekorację do filmu science-fiction z lat 70tych. Wypraszam sobie tez nawiazania do kobiecości, oz to jest jajo!
Zero oryginalności, prowadząca do próchnic słodycz, nie działa na mężczyzn, otoczenie się męczy, kiedy go noszę, a dodatkowo nietrwały.

Przeciętny,nie powalający

Dosłownie wczoraj go testowałam i cóż rzec moge...?
Zapach w pierwszej chwili mnie odrzucił...ani to świeże ani ciepłe...takie nie wiadomo co...mi sie ogólnie nie podobał...
Ale majac go na papierku [ok 20h] muszę przyznać,że jest całkiem znośny i nawet mogłabym przezyć nosząc go na sobie;)
Nie jest z tych co powalają ...szokują...taki sobie średni zapach...żadna rewelacja...