Farcom, Seri Natural Line, Kremowa maska do włosów suchych i zniszczonych

Farcom, Seri Natural Line, Kremowa maska do włosów suchych i zniszczonych

Pojemność 1 000 ml

Kremowa maska odżywiająca do włosów suchych i zniszczonych zawiera naturalne ekstrakty z miodu i migdałów, które są bogate w aminokwasy, cukry, witaminę A, B1, B2, C, E oraz minerały, dzięki którym włosy są nawilżone i odzyskują naturalny blask.

Struktura
normalna
Odcienie
ciemne, jasne, rude, siwe

Duże opakowanie

Piękny zapach który się długo utrzymuje-maske nakładam wieczorem a jeszcze nastepnego dnia włosy nią pachną.
Kosmyki się po niej fajnie układają a do tego są mięciutkie i błyszczące ☺

Maska ma dobry skład. Jest to dosyć gęsty produkt, więc zawsze dodaje do niego łyżeczkę jakiegoś oleju - maska robi się rzadsza, a przy okazji wzbogacam skład:)

Świetna!

Zużyłam już dwa opakowania tej maski i na pewno kupię ją znowu. Ma konsystencję gęstego gluta, dzięki czemu nie spływa z włosów, a tym samym jest bardzo wydajna. Gdyby nie obecność silikonów w składzie, prawdopodobnie spróbowałabym jej do mycia włosów, bo bardzo mocno pieni się przy aplikowaniu. Włosy są idealnie dociążone, a jednocześnie zyskują trochę objętości, są miękkie i miłe w dotyku. Zapach przyjemny, nie drażniący.

Większa obiętość włosów w 5 minut

Idealny!

Jestem zachwycona tą maską! Jest tania, niesamowicie wydajna, pięknie pachnie a do tego cudnie wygładza włosy. Stają się po niej niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku.

Jestem jak najbardziej na tak, minusów nie znalazłam :)

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Wreszcie dobrałam coś dla siebie!

Maskę kupiłam przypadkiem, miałam wcześniej parę ulubionych produktów, ale nigdy do końca nie byłam ich pewna, więc chciałam coś nowego, trochę droższego. I trafiłam ;) Najbardziej zachęcił mnie skład i naturalny zapach. Włosy można użyć jako odżywki na 10 minut, ale także maski, na jakieś pół godziny. Efekty są świetne - mam suche, wysokoporowate włosy. Ta maska utrzymuje włosy dobrze nawilżone i dociążone, ale nie obciążone, nawet kiedy nałożę zbyt dużo. Konsystencja fajna, gęsta, nie spływa, uczucie nabierania jej na rękę jest super :D Wydajność bardzo dobra, zużyłam dopiero połowę razem z mamą, która ma włosy do pasa, w jakieś 2 miesiące.
Same plusy, polecam, warta swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

gniazdo na głowie

Kupiłam zachęcona opiniami dziewczyn na forach, blogach. Kusił mnie opcja cudownego nawilżenia. Niestety produkt okazał się na moich włosach całkowitym niewypałem :(.

MINUSY:
- konsystencja... zbita niczym masło
- po nałożeniu maski na głowę dziwnie się pieni, prawie jak szampon
- zapach - taki lekki, że aż mdły ;/
- niezależnie od czasu trzymania na głowie, zawsze otrzymywałam taki sam efekt:
- przesuszone włosy
- sianowate
- matowe
- niemiłe w dotyku
- fruwające

Poszła jako pierwsze O w OMO. Nigdy więcej!

słabsza od "zielonej"

Maskę nakładałam dwa/trzy razy w tygodniu, przed myciem na zwilżone wodą włosy (maski i odżywki nakładane po myciu bez względu na markę i cenę niemiłosiernie obciążają mi włosy), pozostawiając ją zawsze na co najmniej 15 minut.
Jak wszystkie z tej serii, maska jest gęsta, dzięki czemu nie spływa z wlosów nawet jeśli się zapomnieć i pochodzić z nią godzinę ;) Drażnił mnie jednak jej zapach, jakiś taki deserowo-budyniowy, dodatkowo utrzymujący sie na włosach z pół dnia mimo umycia włosów szamponem.
Włosy bezpośrednio po wysuszeniu są miękkie, ale też niestety "niezdyscyplinowane" i trudniejsze do ułożenia. Na dłuższą metę nie zauważyłam zmiany kondycji włosów -nie wymagają one (na szczęście) silnej regeneracji, a jedynie utrzymania w dobrej kondycji, jednak lepiej sprawdzała się tu wersja zielona herbata + imbir.
Ze względu na stosunek pojemności, wydajności i przyzwoitej jakości masek Seri Natural Line do ich ceny, warto wypróbować i przekonać się czy wśród dość szerokiej gamy produktów znajdziemy coś dla siebie. Ja na razie wracam do prostych ziołowych szamponów, które najlepiej służą moim włosom i nie wymagają wspomagania :)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno (1000ml)

bez szału

Maska jest w dużym opakowaniu, wydajna, galaretkowata konsystencja.
Nalożona po myciu nie robi nic z włosami a wresz są po niej szorstkie i niemile w dotyku, nałożona przed myciem fajnie je zmiękcza. Na dłuższa metę nie robiła nic z wlosami

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Puszek

Kupiłam maskę na promocji, więc cena jak za taką ilość to cudo.
Nakładałam ją na wszelkie możliwe sposoby-przed myciem, po myciu i chyba najlepiej sprawdziła się przed myciem na do olejowania-wtedy były najlepsze efekty. Nakładana po myciu włosów powodowała puszek i osłabiała skręt włosów.
Zapach zdecydowanie na plus, za to konsystencja jest dosyć dziwna-gęsta galaretka. Wydajność też jest mega, używałam jej prawie rok.

Polecam wypróbować, bo myślę, że na innych włosach niż moje mogłaby sprawdzić się lepiej.

Używam tego produktu od: Niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Maska bardzo dobrze nawilża przesuszone włosy, które stają się puszyste, błyszczące i świetnie się układają. Pięknie pachnie, ma wygodne opakowanie, jest wydajna. Konsystencja jest fajna, nie spływa z włosów ale nie jest też zbyt ciężka, porównała bym ją do musu.
Widocznie wpływa na lepszą kondycję włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

jak najbardziej ok!

to moja druga maska w zyciu wiec nie mam porownania, ale moge powiedziec ze ja uwielbiam!!! "Wcisnela" mi ja pani w Hebe wychwalajac sklad, a ze sie na tym nie znam to uwierzylam na slowo i nie zaluje!! Pachnie oblednie, zajomi zawsze chwala ze czuc te wlosy na metr! Z tym ze ja ja trzymam na wlosach godzine a nie tak jak napisane na opakowaniu. Wlosy po niej sa super, super sie czesze, sa mieciutkie. Czego wiecej chciec!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Mój hit

Najlepsza rzecz jaką można sobie kupić do włosów. Miałam wiele różnych masek do włosów i zawsze stosuje je jako odżywki czyli po każdym umyciu. Ta maska jest najlepsza tak samo jak Seri kokosowa ( z takim kokosem na obrazku). Ja za każdym razem jak myje włosy używam tej maski jako odzywki. Włosy po niej nie wypadają, przestały odkąd jej używam. Miałam różne maski, z Hebe wszystkie te w dużych opakowaniach i te dwie z Seri są najlepsze. Warto się przekonać i zrezygnować z odżywek i zamiast tego nakładać właśnie tą maskę jako odżywkę. Bardzo moje włosy się poprawiły odkąd stosuję te maski. Używam kilka lat i zawsze będę je kupować. Inne maski z hebe są nie dobre, nie ma po nich efektów a po Seri włosy nie wypadają. Piszę o Hebe bo właśnie tam kupuje te maski. Mój kwc

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 10 całych a może więcej