Mono Reflets (Cień pojedynczy)

Mono Reflets (Cień pojedynczy)

Opis: Pojedyńczy cien do powiek dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Odcienie są intensywne i delikatnie połyskujące. Cień pięknie współgra z każdym oświetleniem i trwa na powiece przez wiele godzin.

Nic specjalnego

Kolory faktycznie ładne, mam 2 odcienie (fioletowy i kremowy). Co do jakości mam wątpliwości. Cień rozprowadza się fatalnie, poza tym jest nietrwały. Biorąc pod uwagę cenę nie polecam.

Używam tego produktu od: ok roku

Jak dla mnie super

Miałam 5 kolorów
kolory bardzo intensywne,nie zgadzam sie z opinia nie trwałe.
Chociaz ja do każdych cieni uzywam bazy nawet cienie chanel dla mnie bez bazy sa na mniej niz 1 *:)
wiec z baza robiłam makijaż pannie młodej i trzymał sie do rana.
Bardzo ładne i intensywne kolory.Jak dla mnie ok.

Używam tego produktu od:roku

Nietrwały

Mam fajny zielono-złoty, taki wakacyjny, kolorek (groovy green), cień daje delikatny, satynowy efekt, ładnie rozświetla, ale cóż z tego jak znika z oka błyskawiczne, i nawet baza nie pomaga. Pudełeczko klasa, ale ten malutki aplikatorek to jakaś kpina jest, zero szans na wymalowanie się tym szajsem.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze dopiero zaczęte

depilacja bikini rodzaje

na chwilkę :(

Niestety przykre rozczarowanie. Cienie wygladają fajnie do dwóch godzin po aplikacji. A potem gdzieś w magiczny sposób znikają z powieki. Szkoda bo kolory piękne, pudełeczko piękne hmm.....Używam tego produktu od:roku

Nietrwały

kupiłam ten cień ze względu na śwetny kolor- mam ciemny róż wpadający w fiolet. Bardzo ładnie podkreśla oko, nie obsypuje się, ładnie się rozprowadza. Niestety jest bardzo nietrwały. Już po 3-4 godz. konieczna jest poprawka, co jest męczące. Cena wysoka, więc jakość powinna być bardziej dopracowana. Clarins się nie popisał:(

Na krótki dystans

Ten cień skusił mnie głównie swoim kolorem :) Mam bardzo ciekawy ciemny foilet, wpadający w granat. Ogromym plusem jest w tym przypadku wygląd koloru na oku, no poprostu cudownie, cień jest opalizujący, ale jest to typowo satynowy połysk, jednocześnie widoczny i delikatny, nie ma tu mowy o perłowości czy brokacie. Robi wrażenie elegancji i szlachetności ;)
Absolutnie też nie mogę mu zarzucić niczego przy nakładaniu, nakłada się naprawdę ładnie, równomiernie, nie osypuje się na policzki.
Jedyna jego wadą i to baaaaardzo dużą wadą jest trwałość, a raczej jej skandaliczny BRAK :( Po 3-4 godzinach cień w dużej mierze spływa z powieki, a w jeszcze większej roluje się w załamaniu.
Tak więc podsumowująć; efekt piękny, lecz na krótko. Spróbować można, acz niekoniecznie trzeba ;)

Minus za trwałość

Lubię ten cień, ale głównie ze względu na ciekawy kolor. Mam fiolet, pasuje do mojej wizji makijażu zimowego. Dobrze się nakłada, można stosować go też na mokro, wtedy efekt jest o wiele mocniejszy. Ładnie opalizuje na powiece.
Co do trwałości, to jest średnia. Niestety po paru godzinach efekt pozostawia wiele do zyczenia. Dlatego tylko 3*

Nawet dla początkujących

Bardzo przyzwoity cień, tyle że nieprzyzwoicie drogi.
Podobnie jak trio Clarins, ten jest bardzo gładki i mocno rozdrobniony, ale nie przepigmentowany, dzięki czemu nawet najbardziej niewprawna ręka wykona delikatny, subtelny makijaż bez przeładowania.
Pojedynczy cień jest bardziej miękki niż te z tria, też nie jest typowo perłowy, ale raczej rozświetlający (mój jest dodatkowo opalizujący), co pozwala uniknąć podkreślenia zmarszczek i nnych niedoskonałości skóry, a jednocześnie nie jest to płaski mat. Czyli ma wszystkie zalety błyszczącego cienia, bez jego typowych wad :)

U mnie trzyma się całkiem dobrze (ale często pokrywam powieki podkładem/korektorem/bazą przed ich pomalowaniem), i nie roluje się.

Moja Mama także używa tych cieni i jest bardzo zadowolona.

Wada nr 1? Cena oczywiście (można znaleźć równie dobre za połowę tej kwoty), ale... czasem człowiek ma ochotę zaszaleć. ;) :D

Nie wiem..

Mam małe doświadczenie ze stosowaniem cieni, więc nie bardzo wiem jakie kryteria przyjąć w ocenianiu.. Hm, według mnie nakłada się dobrze, jest niezbyt twardy, jedwabisty w dotyku, ma ciekawy transparentny kolor. Nie zbiera się (przynajmniej u mnie) w załamaniu powiek. Niestety mam małe zastrzeżenie co do trwałości: po 3-4 godzinach wymaga poprawki. A producent obiecywał TAAAKĄ trwałóść..ehh Daję mu ***, ale nie wiem czy sprawiedliwie, bo najzwyczajniej w świecie to mój pierwszy cień i nie mam porównania z innym produktem.
dop. 03.06 Odejmuję gwiazdkę! Ten cień ma beznadziejną trwałość!! W ciepłe dni już po dwóch godzinach prawie zupełnie znika z powiek. :( Od kosmetyku z wyższej pólki wymagam więcej niż ładnego opakowania..