Regeneracyjne serum do włosów

Regeneracyjne serum do włosów

Regeneracyjne serum do włosów Regenerum intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum regeneracyjne do włosów Regenerum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

regenerujące, wzmacniające

• Disodium EDTA,
  • Benzyl Alcohol / Methylchloroisothiazolino ne / Methylisothiazolinone,
  • Citric Acid

Średni produkt.

Produkt jest bardzo niewydajny. Nazwa jest chwytem marketingowym. Działa, ale jak normalna odżywka, a nie regenerujące serum-odżywia, wygładza,nawilża. Norma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309041].usefull || 0 }}% pomocna.

nie zrobiło za dużo

To serum nie sprawdziło się na moich średnioporowatych włosach. Niby coś tam zmiękczyło, wygładziło, ale w sumie to samo uzyskuje odżywką z alterry, ktora jest tańsza i ma lepszy skład. W tym serum wyczuwam dużą dozę alkoholu... nie jestem pewna, czy sklad pełen emolientow jest aż tak dobry...
Na pewno nie regeneruje. może się sprawdzic na krótszych włosach które nie są farbowane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293921].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Włosy nie wypadają aż tak bardzo jak bo innych specyfikach do włosów. Są lekkie, bardzo miękkie i połyskujące. Plusem jest też tak niska cena. Rewelacja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293226].usefull || 0 }}% pomocna.

Well 01

Niestety

Kupiłam raz i wystarczy. Początkowo fajna aplikacja, całkiem fajny zapach, skład też ok. Ale... moje włosy nie pokochały tego kosmetyku. Po pierwszym zastosowaniu stwierdziłam, że może za mało czasu poświęciłam na spłukanie odżywki z włosów. Kolejne podejście i ten sam efekt: dziwne włosy, jakby pokryte olejem, szybciutko efekt tłustych strąków. Miałam wrażenie obciążenia fryzury. No niestety nie mój ideał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285511].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Spodziewałam się czegoś dużo lepszego a tu lekkie rozczarowanie...aż trudno mi opisać jej działanie gdyż nie działa ?? Nie widzę żadnej poprawy stanu moich włosów, jak dla mnie zwykła i bardzo przeciętna odżywka a do tego cena za nią jest bardzo wygórowana . Niby nie obciąża włosów ale pozostawia na nich to "coś " ,jakby lepkiego w dotyku nie wiem jak to określić ... być może nie jest przeznaczona do mojego typu włosów. Opakowanie i wydajność tez słabo a zapach ujdzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276336].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Fajna

Używałam jedynie próbki. Serum nie obciąża włosów, co jest dla mnie dużym plusem, bo mam je dość słabe w tej chwili. Włosy są gładkie i lśniące, a końcówki nawilżone. Zapach jest delikatny i przyjemny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263566].usefull || 0 }}% pomocna.

Regeneracyjne - Rewelacyjne

Zupełnie nie rozumiem tak negatywnych opinii dotyczących tego serum ;) Zacznę od tego, że jestem blondynką - więc mam jeden z najgorszych typów włosów. Moje włosy są cienkie, ze względów atmosferycznych suche i 'sianowate' na końcach, więc... jeśli mam już coś trzymać na swojej głowie i potem spłukiwać, to musi być to naprawdę śmigające cudo, ponieważ z reguły nie mam czasu na takie zabiegi.

Co różni ten preparat od innych? Zdecydowanie jest silniejszy od zwykłych odżywek, czy masek. Ja stosowałam ich już tysiące... od Loreal, Dove, przez Kalos - wszystko na nic. Najbardziej uwielbiam ten preparat za to - że po aplikacji na włosach, (oprócz mgiełki w spray z Gliss Kur) nie muszę z nimi nic robić. Przez te wszystkie dni wyglądają po prostu świetnie, co niestety było niemożliwe w przypadku aplikacji innych cudawianek, i po dwóch, trzech dniach moje włosy na nowo wracały do swoich starych 'nawyków'.

Jedyną wadą powyższego preparatu może być to, że faktycznie zbyt szybko się kończy... jednak można go dorwać na promocjach już za 10zł, a myślę, że mimo wszystko jest to fajna cena :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207003].usefull || 0 }}% pomocna.

moja ulubiona odżywka do włosów

bardzo dobre serum, genialnie sprawdza się na moich włosach. Bez użycia serum po myciu moje włosy żyją swoim życiem, mam jedno wielkie siano i nieład na głowie, włosy okropnie się elektryzują! Włosy po użyciu serum są odbudowane, nie puszą się, nie elektryzują, łatwo się rozczesują.

+ regeneracja włosów
+ konsystencja
+ ułatwianie rozczesywania
+ utrzymanie końcówek w idealnym stanie

- zapach

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136331].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się lepszego "wow"

Jakiś czas temu miałam okazję przetestować na swoich włosach tę odżywkę. Powiem tak serum nie jest złe,ale na pewno nie jest "opatrunkiem" na zniszczone i zmęczone włosy.
+włosy po użyciu serum są mięciutkie,delikatne,
+ułatwia rozczesywanie,
+ fajna konsystencja,
+przyjemny zapach

- produkt bardzo słabo wydajny,
- nie odżywia jakoś specjalnie włosów,
- nie zauważyłam wpływu serum na końcówki,
- obciąża trochę włosy
+/- cena,która mogłaby być niższa, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest to produkt apteczny można ją przeboleć:)

Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie, ale jeśli zużyję bieżące odżywki a nie będę miała niczego lepszego w zanadrzu to chętnie sięgnę po to serum:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111571].usefull || 0 }}% pomocna.

pomaga w rozczesywaniu

Serum pomaga w rozczesywaniu i na tym jego dobroczynne właściwości się kończą.

Nie zauważyłam by włosy wyglądały po nim zdrowo, ani żeby ratował przesuszone końcówki włosów.

Włosy są po ni ciężkie (nakładałam serum od polowy głowy), przyklapnięta i pozbawione blasku - generalnie wyglądają jakby potrzebowały natychmiastowego umycia. Mogłabym to przeboleć, gdyby były jakieś efekty stosowania, a tu niestety pustka.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111076].usefull || 0 }}% pomocna.