Regeneracyjne serum do włosów

Regeneracyjne serum do włosów

Cena już od 11,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regeneracyjne serum do włosów Regenerum intensywnie wzmacnia oraz regeneruje włosy suche, słabe i zniszczone, także z tendencją do rozdwajających się końcówek. Receptura oparta na wielofunkcyjnym działaniu składników: ekstraktu z nasion drzewa karob, wyciągów z kiełków soi i pszenicy, kompleksu prowitaminy B5 i oleju rycynowego, zapewnia długotrwałą pielęgnację włókien włosowych poprzez natychmiastowe ich wzmocnienie, uelastycznienie i odżywienie. Co więcej, serum zmniejsza łamliwość oraz skłonność do rozdwajania się nawet bardzo długich włosów. Dodatkowo serum regeneracyjne do włosów Regenerum neutralizuje ładunek elektrostatyczny włosa, dzięki czemu niweluje efekt puszenia.

regenerujące, wzmacniające

• Disodium EDTA,
  • Benzyl Alcohol / Methylchloroisothiazolino ne / Methylisothiazolinone,
  • Citric Acid

Nic specjalnego

Spodziewałam się czegoś dużo lepszego a tu lekkie rozczarowanie...aż trudno mi opisać jej działanie gdyż nie działa ?? Nie widzę żadnej poprawy stanu moich włosów, jak dla mnie zwykła i bardzo przeciętna odżywka a do tego cena za nią jest bardzo wygórowana . Niby nie obciąża włosów ale pozostawia na nich to "coś " ,jakby lepkiego w dotyku nie wiem jak to określić ... być może nie jest przeznaczona do mojego typu włosów. Opakowanie i wydajność tez słabo a zapach ujdzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276336].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Fajna

Używałam jedynie próbki. Serum nie obciąża włosów, co jest dla mnie dużym plusem, bo mam je dość słabe w tej chwili. Włosy są gładkie i lśniące, a końcówki nawilżone. Zapach jest delikatny i przyjemny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263566].usefull || 0 }}% pomocna.

Regeneracyjne - Rewelacyjne

Zupełnie nie rozumiem tak negatywnych opinii dotyczących tego serum ;) Zacznę od tego, że jestem blondynką - więc mam jeden z najgorszych typów włosów. Moje włosy są cienkie, ze względów atmosferycznych suche i 'sianowate' na końcach, więc... jeśli mam już coś trzymać na swojej głowie i potem spłukiwać, to musi być to naprawdę śmigające cudo, ponieważ z reguły nie mam czasu na takie zabiegi.

Co różni ten preparat od innych? Zdecydowanie jest silniejszy od zwykłych odżywek, czy masek. Ja stosowałam ich już tysiące... od Loreal, Dove, przez Kalos - wszystko na nic. Najbardziej uwielbiam ten preparat za to - że po aplikacji na włosach, (oprócz mgiełki w spray z Gliss Kur) nie muszę z nimi nic robić. Przez te wszystkie dni wyglądają po prostu świetnie, co niestety było niemożliwe w przypadku aplikacji innych cudawianek, i po dwóch, trzech dniach moje włosy na nowo wracały do swoich starych 'nawyków'.

Jedyną wadą powyższego preparatu może być to, że faktycznie zbyt szybko się kończy... jednak można go dorwać na promocjach już za 10zł, a myślę, że mimo wszystko jest to fajna cena :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207003].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

moja ulubiona odżywka do włosów

bardzo dobre serum, genialnie sprawdza się na moich włosach. Bez użycia serum po myciu moje włosy żyją swoim życiem, mam jedno wielkie siano i nieład na głowie, włosy okropnie się elektryzują! Włosy po użyciu serum są odbudowane, nie puszą się, nie elektryzują, łatwo się rozczesują.

+ regeneracja włosów
+ konsystencja
+ ułatwianie rozczesywania
+ utrzymanie końcówek w idealnym stanie

- zapach

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136331].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się lepszego "wow"

Jakiś czas temu miałam okazję przetestować na swoich włosach tę odżywkę. Powiem tak serum nie jest złe,ale na pewno nie jest "opatrunkiem" na zniszczone i zmęczone włosy.
+włosy po użyciu serum są mięciutkie,delikatne,
+ułatwia rozczesywanie,
+ fajna konsystencja,
+przyjemny zapach

- produkt bardzo słabo wydajny,
- nie odżywia jakoś specjalnie włosów,
- nie zauważyłam wpływu serum na końcówki,
- obciąża trochę włosy
+/- cena,która mogłaby być niższa, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest to produkt apteczny można ją przeboleć:)

Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie, ale jeśli zużyję bieżące odżywki a nie będę miała niczego lepszego w zanadrzu to chętnie sięgnę po to serum:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111571].usefull || 0 }}% pomocna.

pomaga w rozczesywaniu

Serum pomaga w rozczesywaniu i na tym jego dobroczynne właściwości się kończą.

Nie zauważyłam by włosy wyglądały po nim zdrowo, ani żeby ratował przesuszone końcówki włosów.

Włosy są po ni ciężkie (nakładałam serum od polowy głowy), przyklapnięta i pozbawione blasku - generalnie wyglądają jakby potrzebowały natychmiastowego umycia. Mogłabym to przeboleć, gdyby były jakieś efekty stosowania, a tu niestety pustka.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111076].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka na całym froncie!

Pamiętam swego czasu kiedy to był swoisty szał na markę Regenerum. Kupiłam wtedy właśnie kosmetyk do włosów i do rzęs. Niestety okazało się, że produkt do włosów to totalny niewypał.

Zalety:
- dostępność
- dość dobra cena
- ładny zapach
- konsystencja - gęsta i kremowa
- nie robi krzywdy skórze głowy

Wady:
- opakowanie: trudno z tuby wycisnąć resztki produktu i trzeba ją rozcinać
- obciąża włosy
- po jego użyciu włosy wyglądają na bardzo przetłuszczone i są bardzo przyklapnięte
- zerowa regeneracja włosów

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051446].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Najlepsza odżywka do włosów. Włosy są odbudowane, nie puszą się. Ma wszystko, czego można chcieć od odżywki. Rzeczywiście regeneruje zniszczone włosy, a po jej zastosowaniu od razu widać różnicę.

Pół gwiazdki odjęte za kiepski zapach i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041147].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Kupiłam zachęcona reklamą, jednak nie działa tak jak obiecuje producent. Nie regeneruje rozdwojonych końcówek, a włosy dalej się łamią. Jedynie co to włosy się nie puszą i łatwiej rozczesują czyli to co wiekszość zwykłych odżywek robi.

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040897].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna regeneracja dla włosów

Po długich poszukiwaniach w końcu zdecydował się zakupić Regeneracyjne serum do włosów i nie mogę żałować. Miałam suche i rozdwojone końcówki włosów, a po zastosowaniu preparatu włosy stały się zdrowsze a końcówki naprawdę zregenerowane. Działa idealnie na moje puszczące się włosy po użyciu wystarczy że delikatnie przeprostuje prostownicą i włosy naprawdę są prostę.
Minusem jest może mała wydajnośc produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038849].usefull || 0 }}% pomocna.