Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Amor Amor EDT

Amor Amor EDT

Cena już od 152,03 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Perfumy wylansowane przez firmę Cacharel, są esencją uczuć, które wywołuje miłość. W pięknym, czerwonym flakonie znajdziemy delikatnie wibrujący, kuszący zapach, który jest równie niebanalny co uczucie, spontaniczny i nieprzewidywalny.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: konwalia, czerwona pomarańcza, różowy grejpfrut
nuta serca: mandarynka, melati, różana esencja
nuta bazy: białe piżmo, drewno sandałowe, wanilia, szara ambra.

Cena: ok. 220zł / 50ml

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Pozytywne wiosenne perfumy

Pozytywne wiosenne perfumy. Owocowo-kwiatowe w dobrym stylu, nie przesłodzone. Nawet na początku występuje lekko kwaśna nuta - to chyba grejpfrut - potem lilia i czarna porzeczka tworzą ładną nutę a dalej reszta.
Całość kompozycji pozytywna. Miła, nawet jakaś niebezpłciowa, ma coś w sobie. Na mojej skórze przeciętna trwałość, a nawet trochę słaba, przez to nie zainteresuje się butelką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542961].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne

To był mój zapach przez prawie dwa lata - piękne z nutą różaną, bardzo trwałe. Są kobiety, które mogą używać jednych perfum całe życie i gdybym do nich należała to amor amor na pewno by na taki tytuł zasłużyły.
Na razie jednak jeszcze zmieniam zdanie, ale dla kobiet, którym cytrusowo różane nuty leżą, a chcą mieć zapach, który nie jest tanią tandetą, ale mieści się w przyzwoitej granicy cenowej z całego serca polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435616].usefull || 0 }}% pomocna.

wybuch nastoletniej namiętności

Amor Amor to jeden z pierwszych górnopółkowych zapachów, które poznałam. Gdy ponad półtora roku temu, z wypiekami na twarzy, czytałam wątki na nowo odkrytym przeze mnie forum perfumowym, natknęłam się między innymi na ten zatytułowany "Czym by pachniała...?". Jedna z Wizażanek napisała, że Amor Amor kojarzy jej się z Eleną z Pamiętników Wampirów, a ja-pogrążona wówczas w dzikiej obsesji na punkcie tego serialu- po prostu M U S I A Ł A M go jak najprędzej przetestować. Przy pierwszym powąchaniu zapach mnie kompletnie odurzył i oczarował, latałam cały dzień z nosem przytkniętym do nadgarstka, zaczęłam buszować po internecie w poszukiwaniu magicznego flakonika w jak najniższej cenie, a nawet (o zgrozo) tańszych odpowiedników. Suma sumarum nie kupiłam pełnowymiarowej flaszki, dając się skusić jedynie na próbeczkę 5 ml przy okazji większego zamówienia w perfumerii internetowej. Potem przyszedł czas na poznawanie nowych zapachów i Amorek poszedł w niepamięć. Wracałam do niego co jakiś czas podczas regularnych okupacji Sephory, jednak-jak to zwykle bywa-zaczęłam nabierać co do niego wątpliwości. Zapach jest specyficzny, owocowo-różany i niestety, ale po czasie- lekko skisły (ale nie aż tak jak Naomi Campbell Cat Deluxe, który w tej kategorii jest absolutnie bezkonkurencyjny). Mimo, że ma swoje wady i nie uwiódł mnie do końca (choć niewiele brakowało ;)), jest niewątpliwie intrygujący i bardzo...erotyczny. Z pozoru niewinny kusiciel, ale w rzeczywistości doskonale wiadomo o jego niecnych zamiarach. Nie jest to femme fatale otulona futrem z norek, z papierosem w czerwono-krwistych ustach, opływająca w paczulę, piżmo i złocistą ambrę. To młoda kokietka w małej czarnej, która owinie sobie wokół palca dosłownie każdego, a to wszystko pod osłoną tajemnicy i figlarnego uśmiechu. Amor Amor kojarzy mi się z zapachem ciała młodej pięknej dziewczyny, z nastoletnim zbliżeniem pełnym namiętności i pożądania, ale jednocześnie- niewinności i może nawet trochę niezdarności.
Trwałość bardzo dobra (jak nie EDT!), projekcja również zadowalająca. Z zakupem na razie się wstrzymam, ale polecam przetestować ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431406].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Czas na miłość.

Zapach za którym przepadają mężczyźni. Ja niekoniecznie?
Nie wiem co oni w nim czują? Kobiece ciepło, obietnice namiętności?
Dla mnie zapach jest nieszczególny. Zapoznałam się ze składem i przyznaję, że wyraźnie nie czuć żadnej z nut. Jeśli miałabym stawiać na to co czuję, to odpowiedziałabym, ze zapewne to "melati". Tajemniczy składnik.
Perfumy są ciepłe, kwiatowe, słodkie. Lekko owocowe. Ale nie rześkie, takie właśnie rozgrzane. Ciekawy flakon w kształcie spłaszczonej żarówki mówiącej Amor, Amor. Miłość zaczyna dopiero rozkwitać. Lekko się żarzy.
Kto dorzuci do pieca?
Blisko skórne, mocno wżerające się w skórę, emanujące ciepłem i słodyczą.
Na dzień, na wieczór, na lato i zimę. Dla młodszych i starszych dziewoji, To nie ma znaczenia.
Każdy może kochać i na miłość nigdy nie jest za późno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355396].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec sprzed lat

Amor Amor poznałam mając ok. 15-16 lat i był to zdecydowanie mój ulubiony zapach, który budził również zainteresowanie rówieśników. Przez kilka lat był moim nr 1. Obecnie wciąż mi się podoba, ale też nudzi, jest płytki. Trwałość też nie powala. Polecam zdecydowanie nastolatkom, młodym osobom. Mam z nim bardzo dobre wspomnienia, ale jest już nie dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1298326].usefull || 0 }}% pomocna.

Ślicznie pachnie

Marzyłam o tym perfumie, ale nie mogłam sobie na niego pozwolić ze względu na cenę. A mój mężczyzna zrobił mi niespodziankę i kupił małą buteleczkę w prezencie. Zapach jest przepiękny, pamiętam, że bardzo podobała mi się jeszcze wersja różowa, była słodsza, bo ten jest bardziej kobiecy i poważny. Co do wydajności - małą buteleczkę przy CODZIENNYM stosowaniu miałam prawie na dwa lata! Flakonik jest śliczny, poręczny z ciekawym atomizerem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233023].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla romantycznej dziewczyny :)

Amor amor jest przyjemnym, różanym-słodkim zapachem dla nastolatek i młodych kobiet. Zapach jest kwiatowo-owocowy, romantyczny,lekki,idealny na randki.. Czuję nuty cytrusowe, dominującą różę,lekko wanilie i piżmo. Zgadzam się z jedną z dziewczyn, że są podobne do czerwonej Pumy, bo kiedyś miałam też tą Pumę :) Ładna buteleczka bez korka w kolorze czerwieni. Cena-troszkę drogie, ale wiadomo, że markowe perfumy kosztują sporo.Trwałość dobra ok 5-6 godzin czuję na sobie. Całoroczne. Nie wrócę do nich drugi raz, bo zapach tak mocno mi się nie podoba jak bym chciała :) Ale polecam młodziutkim romantycznym dziewczynom przetestować próbki lub powąchać w perfumerii :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223173].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczna!

Jak uwielbiam zapachy kwiatowe, tak właśnie Amor Amor podbił moje serce!
Przepiękny, świeży i przede wszystkim nie duszący i trwały zapach! Polecam z czystym sumieniem.
P. S. Mężowi również się podoba :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201248].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, ale... Ale nietrwały

Po raz pierwszy sięgnęłam po ten zapach w 2006 roku. Wtedy bardzo mi się nie podobał, bo uwielbiałam ciężary z gatunku Magnetism Escady i Angela. Po latach wróciłam i zmieniłam zdanie. Jest pomarańczowo-mandarynkowo-porzeczkowy. Przy skórze tli się róża i bardzo delikatna wanilia. Jest soczysty, pyszny, miły dla otoczenia, ale... No, właśnie ale. Trwałość jest baaaaardzo poniżej oczekiwań. Otoczenie, to bardzo, bardzo bliskie, czuje go do godziny, ja do 2-2,5. Dramat.

Nie zwykłam aplikować perfum na ubrania, ale w przypadku Amor Amor będę to robić, żeby nie targać ze sobą butli:( I ze względu na brak trwałości nie kupię ponownie. Zam co najmniej kilka innych zapachów z tej półki cenowej, które pachną równie przyjemnie i nieinwazyjnie, ale lepiej trzymają się skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179478].usefull || 0 }}% pomocna.

zbieracz komplementów

Nie wszystkim przypadnie do gustu, ale fankom zapachów słodkich, cukierkowych, owocowych na pewno. Jest bardzo trwały, intensywny. Zebrał dla mnie mnóstwo komplementów, często pytana byłam co to za zapach ;) Absolutnie polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126616].usefull || 0 }}% pomocna.