Amor Amor EDT

Amor Amor EDT

Perfumy wylansowane przez firmę Cacharel, są esencją uczuć, które wywołuje miłość. W pięknym, czerwonym flakonie znajdziemy delikatnie wibrujący, kuszący zapach, który jest równie niebanalny co uczucie, spontaniczny i nieprzewidywalny.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: konwalia, czerwona pomarańcza, różowy grejpfrut
nuta serca: mandarynka, melati, różana esencja
nuta bazy: białe piżmo, drewno sandałowe, wanilia, szara ambra.

Cena: ok. 220zł / 50ml

56% jesień/zima 44% wiosna/lato

Cudo:-)

Bardzo ładny, słodki, kwiatowo-owocowy zapach. Trwały i bardzo kobiecy. Amor amor jest magiczny.Zapach bardzo kobiecy, seksowny i uwodzicielski. Perfumy są inne od wszystkich innych - niepowtarzalne, zmysłowe. Cała kompozycja sprawia, że są niezwykle namiętne. Nadają się na randki z ukochanym, dzięki ciepłu ciał rozkwitają na nowo i żyją swoim życiem. Miłość - to słowo najwierniej opisuje Amor Amor. Mężczyźni nie przechodzą obok tego zapachu obojętnie. Polecam kobietom, które uwielbiają delikatne, romantyczne słodkie ale nie duszące zapachy.

To już było...

Perfumy mocne, intensywne, ciężkie, o ciepłym owocowo-kwiatowo-waniliowym zapachu. Zdecydowanie na wieczór i chłodniejsze pory roku. 4 psiknięcia wystarczą, bym czuła je aż do późnej nocy. Czasem były dla mnie zbyt duszące, przytłaczające. Pytałam ludzi wokół, czy za mocno nie pachnę, ale czuli tylko delikatny zapach - natomiast ja czułam ciężką, pełną słodyczy i kwiatów chmurę. Poza tym zapach jest banalny, pachnie jak miliony innych ,,romantycznych'' perfum idealnych na randki. Niczym się nie wyróżnia, jest pospolity do bólu i ginie w tłumie. Czułam go tyle razy na innych kobietach, że po prostu nie zwracam na niego uwagi. Podsumowując - zapach ładny, ale nie wyróżniający się.

Zniewalający zapach

Cudowny kwiatowo-owocowy zapach. Zdecydowanie dla osób lubiących słodkie zapachy. Długo utrzymuje się na skórze i starcza na długie użytkowanie. Minusem jest jak dla mnie wysoka cena.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Amorek

Pierwszy flakonik dostałam w prezencie od mojego MŻ na walentynki zapach cudny pokochalismy się :) niestety uważam że cena jest nieadekwatna do trwałości ale i tak go uwielbiam :)

Miłość z zawirowaniami

Ciężko mi się określić z tą wodą toaletową. Pierwszy flakon dostałam w prezencie Zapach był dla mnie okropny, kwaśny. Jakiś czas później zauroczyłam się nim i wręcz oblewałam. Z czasem stał się irytujący..ale po jakimś okresie ponownie do niego wróciłam. I tak się toczy ta historia. Zazwyczaj używam go w upały, ale bywają od tego odstępstwa, jak można wywnioskować z powyższego. O dziwo otrzymuję mnóstwo komplementów za zapach od mężczyzn (od kobiet również), choć jak dla mnie nie jest to zapach "miłości", jak nosi jego nazwa. Nie jest zmysłowy, nie czuć wanilii, drzewa sandałowego(przynajmniej na mnie).. ja czuję porzeczkę, grejpfruty, odrobinę róży.Stosuję głównie, by poczuć świeżość, a jednak ma coś w sobie, skoro wzbudza zainteresowanie innych. Zapach delikatnie "ciągnie" się za nami. Trwałość około 4 godzin. Uroczy flakon.Mimo to, coś nie do końca mogę powiedzieć o nich "moje".

cudny

Moje ulubione perfumy, cudowny zapach , bardzo trwały. Opakowanie w porządku, jednak znacznie lepiej byłoby gdyby opakowanie miało korek.
Używam tych perfum od lat i jestem zachwycona. Cena również nie jest wygórowana. Na stronach internetowych można go nabyć znacznie taniej niż w perfumeriach.

Lubie je ;)

Te perfumy zawsze kupowała mi mama jak byłam jeszcze nastolatką więc mam do nich sentyment oraz wspomnienie młodości :). Teraz jako osoba dorosła dostałam je znów od mojej mamy na święta. Sama nie wiem czy bym je kupiła teraz znów bo wydają mi się lekko za mocne ale mimo to ich zapach jest bardzo przyjemny trwały oraz taki lekko owocowy.

Ulubione perfumy

To są moje ulubione perfumy i używam ich regularnie od kilku lat. Bardzo podoba mi się ich zapach, opakowanie... Na sezon jesienno- zimowy są idealne. Teraz nie są już tak drogie jak były na początku, więc kupienie ich na jeden sezon nie jest już takim wydatkiem jak kiedyś. Inne nuty zapachowe amor amor nie podobają mi się tak samo jak pierwsza, są dość chemiczne i mało udane, ale te oryginalne- świetne.

Wykorzystała: kilka próbek

Pozytywne wiosenne perfumy

Pozytywne wiosenne perfumy. Owocowo-kwiatowe w dobrym stylu, nie przesłodzone. Nawet na początku występuje lekko kwaśna nuta - to chyba grejpfrut - potem lilia i czarna porzeczka tworzą ładną nutę a dalej reszta.
Całość kompozycji pozytywna. Miła, nawet jakaś niebezpłciowa, ma coś w sobie. Na mojej skórze przeciętna trwałość, a nawet trochę słaba, przez to nie zainteresuje się butelką.

Idealne

To był mój zapach przez prawie dwa lata - piękne z nutą różaną, bardzo trwałe. Są kobiety, które mogą używać jednych perfum całe życie i gdybym do nich należała to amor amor na pewno by na taki tytuł zasłużyły.
Na razie jednak jeszcze zmieniam zdanie, ale dla kobiet, którym cytrusowo różane nuty leżą, a chcą mieć zapach, który nie jest tanią tandetą, ale mieści się w przyzwoitej granicy cenowej z całego serca polecam!

Używa produktu od: próbka

wybuch nastoletniej namiętności

Amor Amor to jeden z pierwszych górnopółkowych zapachów, które poznałam. Gdy ponad półtora roku temu, z wypiekami na twarzy, czytałam wątki na nowo odkrytym przeze mnie forum perfumowym, natknęłam się między innymi na ten zatytułowany "Czym by pachniała...?". Jedna z Wizażanek napisała, że Amor Amor kojarzy jej się z Eleną z Pamiętników Wampirów, a ja-pogrążona wówczas w dzikiej obsesji na punkcie tego serialu- po prostu M U S I A Ł A M go jak najprędzej przetestować. Przy pierwszym powąchaniu zapach mnie kompletnie odurzył i oczarował, latałam cały dzień z nosem przytkniętym do nadgarstka, zaczęłam buszować po internecie w poszukiwaniu magicznego flakonika w jak najniższej cenie, a nawet (o zgrozo) tańszych odpowiedników. Suma sumarum nie kupiłam pełnowymiarowej flaszki, dając się skusić jedynie na próbeczkę 5 ml przy okazji większego zamówienia w perfumerii internetowej. Potem przyszedł czas na poznawanie nowych zapachów i Amorek poszedł w niepamięć. Wracałam do niego co jakiś czas podczas regularnych okupacji Sephory, jednak-jak to zwykle bywa-zaczęłam nabierać co do niego wątpliwości. Zapach jest specyficzny, owocowo-różany i niestety, ale po czasie- lekko skisły (ale nie aż tak jak Naomi Campbell Cat Deluxe, który w tej kategorii jest absolutnie bezkonkurencyjny). Mimo, że ma swoje wady i nie uwiódł mnie do końca (choć niewiele brakowało ;)), jest niewątpliwie intrygujący i bardzo...erotyczny. Z pozoru niewinny kusiciel, ale w rzeczywistości doskonale wiadomo o jego niecnych zamiarach. Nie jest to femme fatale otulona futrem z norek, z papierosem w czerwono-krwistych ustach, opływająca w paczulę, piżmo i złocistą ambrę. To młoda kokietka w małej czarnej, która owinie sobie wokół palca dosłownie każdego, a to wszystko pod osłoną tajemnicy i figlarnego uśmiechu. Amor Amor kojarzy mi się z zapachem ciała młodej pięknej dziewczyny, z nastoletnim zbliżeniem pełnym namiętności i pożądania, ale jednocześnie- niewinności i może nawet trochę niezdarności.
Trwałość bardzo dobra (jak nie EDT!), projekcja również zadowalająca. Z zakupem na razie się wstrzymam, ale polecam przetestować ;)

Czas na miłość.

Zapach za którym przepadają mężczyźni. Ja niekoniecznie?
Nie wiem co oni w nim czują? Kobiece ciepło, obietnice namiętności?
Dla mnie zapach jest nieszczególny. Zapoznałam się ze składem i przyznaję, że wyraźnie nie czuć żadnej z nut. Jeśli miałabym stawiać na to co czuję, to odpowiedziałabym, ze zapewne to "melati". Tajemniczy składnik.
Perfumy są ciepłe, kwiatowe, słodkie. Lekko owocowe. Ale nie rześkie, takie właśnie rozgrzane. Ciekawy flakon w kształcie spłaszczonej żarówki mówiącej Amor, Amor. Miłość zaczyna dopiero rozkwitać. Lekko się żarzy.
Kto dorzuci do pieca?
Blisko skórne, mocno wżerające się w skórę, emanujące ciepłem i słodyczą.
Na dzień, na wieczór, na lato i zimę. Dla młodszych i starszych dziewoji, To nie ma znaczenia.
Każdy może kochać i na miłość nigdy nie jest za późno.