Cacharel, Amor Amor EDT

Cacharel, Amor Amor EDT

Perfumy wylansowane przez firmę Cacharel, są esencją uczuć, które wywołuje miłość. W pięknym, czerwonym flakonie znajdziemy delikatnie wibrujący, kuszący zapach, który jest równie niebanalny co uczucie, spontaniczny i nieprzewidywalny.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: konwalia, czerwona pomarańcza, różowy grejpfrut
nuta serca: mandarynka, melati, różana esencja
nuta bazy: białe piżmo, drewno sandałowe, wanilia, szara ambra.

Cena: ok. 220zł / 50ml

64% jesień/zima 36% wiosna/lato

Cudowne

To cudowna woń dla flirciary, seksownej kobiety, która wie, jak zawrócić w głowie. Mezczyznom ten zapach bardzo się podoba...ale nie tylko im... My- kobiety również za nim przepadamy- to taka esencja dziewczecości ale i aura kobiecości zamknięta w małej buteleczce o przepięknym, czerwonym kolorze...

Średnie

Perfumy dla mnie były za ciężkie. Czułam się bardzo przytłoczona ich zapachem. Nie nadają się na codzień, bardziej na jakieś wieczorne wyjścia. Nie można z nimi przesadzić, bo są mocne, czuć się po 2 psiknieciach. Zdecydowanie wole coś lżejszego.

Bardzo przyjemne choć nieoryginalne

Perfumy pachna słodko, przyjemnie, na skórze utrzymują sie cały dzien. Zapach podoba sie wielu, jednak nie ma w nim nic oryginalnego i zaskakującego. Można kupic od czasu do czasu

TOP 10 męskich perfum

Hit !

Jedne z piękniejszych, aromatycznych perfum jakie miałam i które chyba każda pasjonatka perfum zna. Zapach zamknięty w prostym lecz eleganckim flakonie w kolorze intensywnej czerwieni.

Cudo:-)

Bardzo ładny, słodki, kwiatowo-owocowy zapach. Trwały i bardzo kobiecy. Amor amor jest magiczny.Zapach bardzo kobiecy, seksowny i uwodzicielski. Perfumy są inne od wszystkich innych - niepowtarzalne, zmysłowe. Cała kompozycja sprawia, że są niezwykle namiętne. Nadają się na randki z ukochanym, dzięki ciepłu ciał rozkwitają na nowo i żyją swoim życiem. Miłość - to słowo najwierniej opisuje Amor Amor. Mężczyźni nie przechodzą obok tego zapachu obojętnie. Polecam kobietom, które uwielbiają delikatne, romantyczne słodkie ale nie duszące zapachy.

To już było...

Perfumy mocne, intensywne, ciężkie, o ciepłym owocowo-kwiatowo-waniliowym zapachu. Zdecydowanie na wieczór i chłodniejsze pory roku. 4 psiknięcia wystarczą, bym czuła je aż do późnej nocy. Czasem były dla mnie zbyt duszące, przytłaczające. Pytałam ludzi wokół, czy za mocno nie pachnę, ale czuli tylko delikatny zapach - natomiast ja czułam ciężką, pełną słodyczy i kwiatów chmurę. Poza tym zapach jest banalny, pachnie jak miliony innych ,,romantycznych'' perfum idealnych na randki. Niczym się nie wyróżnia, jest pospolity do bólu i ginie w tłumie. Czułam go tyle razy na innych kobietach, że po prostu nie zwracam na niego uwagi. Podsumowując - zapach ładny, ale nie wyróżniający się.

Zniewalający zapach

Cudowny kwiatowo-owocowy zapach. Zdecydowanie dla osób lubiących słodkie zapachy. Długo utrzymuje się na skórze i starcza na długie użytkowanie. Minusem jest jak dla mnie wysoka cena.

Amorek

Pierwszy flakonik dostałam w prezencie od mojego MŻ na walentynki zapach cudny pokochalismy się :) niestety uważam że cena jest nieadekwatna do trwałości ale i tak go uwielbiam :)

Miłość z zawirowaniami

Ciężko mi się określić z tą wodą toaletową. Pierwszy flakon dostałam w prezencie Zapach był dla mnie okropny, kwaśny. Jakiś czas później zauroczyłam się nim i wręcz oblewałam. Z czasem stał się irytujący..ale po jakimś okresie ponownie do niego wróciłam. I tak się toczy ta historia. Zazwyczaj używam go w upały, ale bywają od tego odstępstwa, jak można wywnioskować z powyższego. O dziwo otrzymuję mnóstwo komplementów za zapach od mężczyzn (od kobiet również), choć jak dla mnie nie jest to zapach "miłości", jak nosi jego nazwa. Nie jest zmysłowy, nie czuć wanilii, drzewa sandałowego(przynajmniej na mnie).. ja czuję porzeczkę, grejpfruty, odrobinę róży.Stosuję głównie, by poczuć świeżość, a jednak ma coś w sobie, skoro wzbudza zainteresowanie innych. Zapach delikatnie "ciągnie" się za nami. Trwałość około 4 godzin. Uroczy flakon.Mimo to, coś nie do końca mogę powiedzieć o nich "moje".

cudny

Moje ulubione perfumy, cudowny zapach , bardzo trwały. Opakowanie w porządku, jednak znacznie lepiej byłoby gdyby opakowanie miało korek.
Używam tych perfum od lat i jestem zachwycona. Cena również nie jest wygórowana. Na stronach internetowych można go nabyć znacznie taniej niż w perfumeriach.

Lubie je ;)

Te perfumy zawsze kupowała mi mama jak byłam jeszcze nastolatką więc mam do nich sentyment oraz wspomnienie młodości :). Teraz jako osoba dorosła dostałam je znów od mojej mamy na święta. Sama nie wiem czy bym je kupiła teraz znów bo wydają mi się lekko za mocne ale mimo to ich zapach jest bardzo przyjemny trwały oraz taki lekko owocowy.

Ulubione perfumy

To są moje ulubione perfumy i używam ich regularnie od kilku lat. Bardzo podoba mi się ich zapach, opakowanie... Na sezon jesienno- zimowy są idealne. Teraz nie są już tak drogie jak były na początku, więc kupienie ich na jeden sezon nie jest już takim wydatkiem jak kiedyś. Inne nuty zapachowe amor amor nie podobają mi się tak samo jak pierwsza, są dość chemiczne i mało udane, ale te oryginalne- świetne.