Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kallos, KJMN, Flat Iron Spray (Ochronny spray do prostowania włosów)

Kallos, KJMN, Flat Iron Spray (Ochronny spray do prostowania włosów)

Cena już od 4,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Chroni włókno włosa podczas zabiegów prostujących oraz podczas suszenia włosów suszarką. Zapobiega puszeniu się włosów i zapewnia odpowiednie nawilżenie i niepowtarzalny połysk.

żel
termoochrona
termoochronne
w sprayu

słaby

jak dla mnie okropny, mam włosy suche, po użyciu tego spray\'a są jeszcze gorsze, suche, szorstkie, ciężkie, nieprzyjemne w dotyku... nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie moje włosy były chronione podczas prostowania.

być może to tylko moje włosy tak reagują na tego typu odżywki, bo pamiętam, że z produktami Aussie miałam podobnie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135716].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły

Spray kupilam zaraz po tym jak zakupilam lokowke. Dbam o swoje wlosy, wiec chcialam chronic je przed temperatura, nawet stosujac lokowke sporadycznie. Spray ma wygodny apliaktor, ktory umozliwia szybkie i precyzyjne aplikowanie produktu. Aplikator sie nie zacina, dziala sprawnie. Butelka jest duza, za te cene taka pojmenosc to plus. Spray nie obciaza wlosow, nie skleja ich, chroni przed temperatura. Da sie bez niego obejsc, ale nie jest to produkt zly. Polecam osobom, ktore stylizuja wlosy, a nie chca ich zniszczyc czy przypalic ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039942].usefull || 0 }}% pomocna.

nic specjalnego, efekty mizerne

nic specjalnego nie robi, ani nie wydaje sie aby włosy po nim byly blyszczace, ani nie specjalnie chroni przed temperaturą.

Da sie bez tego kosmetyku obejsc, no chyba ze ktoś jest zakupoholikiem jak ja :D

Zapach niczym delikatnego proszku do prania.

Ogólnie nie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985146].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Utrwalenie i gładkość

Wypróbowałam sporo spray\'ów do prostowania włosów ale zawsze było coś nie tak - obciążały włosy, przetłuszczały albo po prostu nie działały, z tym sprayem jest inaczej!
-utrwala prostowanie włosów - nie puszą się, nawet kiedy jest wilgotno;
-nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów;
-nadaje ładny, zdrowy połysk;
-ma przyjemny "fryzjerski" zapach;
-cena jest b. przystępna
-jest wydajny
-chyba chroni włosy przed temperaturą suszarki i prostownicy
-minusów nie zauważyłam :)

Stosuję go na mokre włosy a nie jak sugeruje producent na suche. Próbowałam na suche i na mokre i jestem przekonana, że lepiej działa rozpylony jeszcze przed wysuszeniem suszarką.

Polecam wypróbować, szczególnie, że cena jest naprawde zachęcająca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974561].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem na plus

Kupiłam ten spray niedawno, ale używałam go już kilka razy. Jest to dosyć ciekawy kosmetyk i może się przydać podczas stylizacji włosów.
Tak jak zapewnia producent włosy są gładkie i lśniące (choć nie jest to spektakularny blask czy jakoś tak). Nadaje się nawet do włosów opornych na podobne zabiegi. Moje włosy żyją własnym życiem i nie są podatne na prostownicę czy lokówkę. Wcale nie tak łatwo je ułożyć. Mimo to ten właśnie spray sobie z nimi poradził. Efekt utrzymał się długo. Włosy nie wyglądały sztucznie.
Płusem jest także ogromna wydajność produktu (jak to zazwyczaj w przypadku wszelkiego rodzaju psikadeł).
Jedną gwiazdkę odjęłam za to, że trochę ciężko utrafić z apilkacją i odpowiednią dawką produktu. W przypadku zbyt dużej ilości włosy robią się sztywne. Lepiej spryskiwać je leciutko z większej odległości, wtedy mamy pewność, że nie zrobimy sobie efektu "kasku". Ale poza tym małym mankamentem jest okej.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810814].usefull || 0 }}% pomocna.