Rouge a Levres

Rouge a Levres

Zgłaszająca osoba: Ela Anioł

Jest to właśnie moja ulubiona pomadka (mój kolor to 415), kremowa, długo trzyma się na ustach, ciekawy efekt. Po prostu super, ekstra! Polecam, chociaż cena to 105 zł. Warto czasami zaszaleć...

Cena: 105zł

Fajne kolorki

Bardzo wydajna, ma piękne kolory, dobry poślizg przy nakładaniu. Jednak wolę silniejsze nawilżenie ust. Jak dla mnie jest za mało odżywcza, a moje wymagania stawiane selektywnym kosmetykom są porównywalne do ceny, jaką płacę. To już jest 2-ga szminka Diora, która mnie nie zachwyciła. Poprzednia również za slabo nawilżał. W porzypadku Rouge a Levres podstawową wadą jest to, że zamiast ukryć i nawilżyć przesuszenia warg, to jeszcze je podkreśla i uwidacznia.
Daję 3* głównie ze względu na kolorystykę, która w porównaniu z innymi szminkami z tej półki jest wyjątkowo ciekawa. Mam odcień 615 Mauve Satin, który świetnie współgra z moją karnacją i zimowym makijażem.

dziwna

Jeżeli chodzi o nawilzanie to spisuje się nawet nieżle, dobrze kryje, ale jak na kosmetyk z tzw. wyzszej półki to troszke za mało, zostawia dziwna otoczkę na ustach która się zbiera około 30 min od nałozenia, wygląda to nie apetycznie fuj :( , poza tym szybko ją zjadam z ust i zostaje kontur ze wstrętną otoczką i efekt jest okropny.

Lubię

Należę do wielbicielek pomadek kremowych, kryjących. Jeżeli chcę, żeby mi się coś na ustach transparentnie błyszczało, używam błyszczyku. Tę szminkę kupiłam w Sephorze, ma kolor wściekłego pomarańczu i już choćby z racji koloru nie nadaje się na każdą okazję. Jest kremowa i kryjąca, jednak niezbyt trwała i trzeba z nią uważać - czasami potrafi podkreślać niedoskonałości na ustach. Niemniej daje uczucie komfortu i dobrego nawilżenia, co bardzo lubię, zwłaszcza gdy chłód na dworze. Nie kupię innych kolorów ze względu na trwałość, moim zdaniem pod tym względem lepiej sprawują się inne szminki, dając przy tym podobny komfort noszenia. Ale ten wściekły pomarańcz uwielbiam i czasem używam jak mnie najdzie. Nie widziałam podobnego koloru w palecie jakiejkolwiek innej firmy.

Konturowanie Smashbox

b.dobra

Moja recenzja:Mam tą szminkę od 4 miesiecy,ostatno uzywam żadziej bo zmienilam kolor gaderoby w zwiazku z latem.Generalnie szminka jest b.dobra,co do trwałości to jest róznie,i to jest jej jedyny minus.Swietnie pielegnuje usta,są takie mieciutkie i nie wysuszone.Troche przesadziłam z tym jedynym minusem bo kolejnym jest cena.Jesli mam byc szczera to mozna kupic równie dobrą znacznie taniej

z pamiętnika nawróconej grzesznicy

Kupiłam na targowisku, uzyłam raz w zimie i walnęłam w kąt :(
Jako że znajdowałam się w fazie "matowej", ze względu na listopadowe ponure klimaty, wszystko co perłowe napędzało mnie w zły humor i kojarzyło i się z Hawajami, a wiadomo, co to znaczy polski grudzień i daleka perspektywa Hawajów :(
Z początkiem marca zaczęłam sprzątać za łóżkiem i wyciągnęłam m.in. ową szmineczkę. Jako że zaczęłam się namiętnie rozświetlać, kolorek 216 Beige Libellule pasuje mi znakomicie. Pod względem trwałości jest bardzo dobrze - nawet po jedzeniu zostaje jej na ustach tyle, że nie sprawia się wrażenia "do poprawki". Delikatny beżowy kolorek przyjemnie mieni się perłowo i ślicznie podkreśla usta. Nie wysusza, powiedziałabym nawet, że ma działanie pielęgnacyjne. Smak średni, ale da się wytrzymać.
Zauważyłam, że bardzo łądnie wygląda w połączeniu z delikatną brązową konturówką.
Minus - okropne granartowe opakowanie, wizualnie pasujące tylko do plecaczka wzorowej uczennicy z III klasy dobrego gimnazjum w Krakowie. Przaśne, że hej!
Może Dior zmieni wreszcie te cholerne kanciaste granatowe opakowania. Puder z tej serii wygląda wyjątkowo koszmarnie :(

wspaniała

Szminka w bardzo ładnym opakowaniu (co prawda nie lubię złotych wstawek ale w niej nie są one nachalne), mam kolorek nr 615 który w zależności od ilości jaka nałożę na usta jest mniej lub bardziej intensywny. Kredka doskonale nawilża usta, trzyma się bardzo długo (wytrzymuje pocałunki :D )a kiedy jej czas nadchodzi zjada się bardzo równomiernie, nie trzeba nerwowo zaglądac do lusterka :D. Dodam że kupiłam w strefie bezcłowej gdzie kosztowała ok 60 zł (po przeliczeniu z euro). Została mi jej jeszcze połowa a używam od roku więc jest wydajna. Jednak nie kupię jej chyba w Polsce bo 100 zł to jednak trochę za drogo, zważywszy że można kupić równie dobre taniej :D

OK

A ja lubie te pomadke. Przepiekna paleta barw, ladny zapach. Ladnie rozprowadza sie na ustach, jest przyjazna dla ust - nie wysusza, a nawet nawilza. Mam do niej sentyment, bo znalazlam w tej serii ulubiony kolor, poza tym nadaje ustom uczucie nawilzenia i komfortu - tak jak ochronne pomadki :)

Dobra

Używałam tej szminki przez 4 lata, zawsze był to kolorek 140.Nawilża usta, daje bardzo ładny kolor i połysk. Niestety dosyć szybko się zjada i to w bardzo nierównomierny sposób- na ustach zostają czerwone obwódki.Gneralnie może być, ale teraz wolę błyszczyk Chanela.

może być

Może być, ale rewelacyjna nie jest. :(Nieprzyjemnie pachnie, jest nietrwała.Ma ładne kolorki i nawilża usta.Estetyka również przeciętna.Ilość zużytych opakowań: 1

bardzo i nie-bardzo

Sam produkt nie jest czymś nadzwyczajnym, efekt pielęgnacyjny i trwałość (nieduża) nie przebijają jakościowo szminek z niższej półki. Fakt, że znalazłam piękny kolor, ale nie jest to powód by zaszaleć po raz kolejny.Szminka ładnie rozprowadza się i równomiernie "zjada".O wiele bardziej doceniam przyjemnosć z malowania się nią - ma charakterystyczny, piekny zapach i eleganckie opakowanie. Bardziej pasują mi jednak szminki Lancome.