Active Light Fondotinta Attivatore di Luce Pelle Perfetta SPF 10 [Light Activating Perfect Skin Foundation] (Rozświetlający beztłuszczowy podkład do twarzy)

Cena już od 92,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Beztłuszczowa lekka formuła wzbogacona o cząsteczki odbijające światło optycznie koryguje wszelkie niedoskonałości skóry sprawiając, że cera wygląda świeżo i promiennie przez cały dzień. Zawiera wyciąg z niebieskiego lotosu o właściwościach antyoksydacyjnych oraz nawilżający wyciąg z malwy.
Podkład o kryciu delikatnym do średniego. Testowany dermatologicznie.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 3

Zdecydowanie hit

Świetnie się utrzymuje na twarzy i idealnie zakrywa niedoskonałości, nie tworzy efektu maski, nie sprawia wrażenie tapety na twarzy, jeżeli ktoś ma problem z wiecznie świecącą sie skórą, idealne rozwiązanie. Minusem jest tutaj cena, ja zapłaciłam około 110 zł i długo zastanawiałam się czy warto było... Warto.
Wydajność? Maluje się około 5 razy w tygodniu, mam go drugi miesiąc... daje mu jeszcze miesiąc :) później kupię dokładnie ten sam :)
Dozownik, bardzo wygodny, zapach-nic specjalnego.
Bardzo naturalnie wygląda.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226851].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Jak dla mnie ideał

Widzę, że produkt ma mało ocen i nie są one dość pochlebne, więc uratuję go nieco :D
Na wstępie powiem, że moja twarz jest żylasta, mam jasną, cienką skórę w niebieskie linie i bordowe żyłki na nosie. Nie przetłuszcza mi się specjalnie skóra i od czasu do czasu wyskoczą mi pryszcze i wągry na czole.
Mam nr 002
Szukałam idealnego podkładu, ponieważ jestem po kwasach i nie chciałam zniszczyć podkładem cery, udałam się do Douglasa, na miejscu była wizażysta z zewnątrz.
Powiedziała, że ten podkład się utlenia, dlatego trzeba zawsze brać NAJJAŚNIEJSZY. Umalowała mnie na miejscu i wyglądałam jak gejsza, ale tylko przez 10 minut, po chwili kolor był już idealny. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie uwypukla drobnych zmarszczek, zaskórników, nie tworzy maski i długo się trzyma.
Zapach też mi się bardzo podoba, taki typowy dla pudrów z wyższej półki.
Jedyną jego wadą może być cena, ale jestem osobą, której to nie specjalnie przeszkadza.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108506].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

taki se

Pani w drogerii piała z zachwytu nad cała marką, była jakaś superpromocja, więc ten podkład wychodził w podobnej cenie, co mój aktualnie ulubiony Lumene, to wzięłam, a co tam, raz się żyje. Pani w drogerii powiedziała, że Pupa to taka już semiselektywna marka, ho ho, se pomyślałam, grubo więc jest. Cokolwiek to oznacza.
Podkład ma bardzo ładne opakowanie, szklane, widać dokładnie ile kosmetyku pozostało. Pompka fajna, nie zacina się. Przed użyciem trzeba wstrząsnąć.
I teraz tak. Nie wiem, co pani z drogerii miała na myśli "niezwykły", ale ten podkład taki rzeczywiście jest.
Rozprowadza się bardzo dobrze (u mnie najlepiej gąbeczką), szybko zasycha, nie robi smug. Sam moim zdaniem robi za bardzo matową twarz (co mnie denerwuje). Na krem nawilżający się waży (co mnie denerwuje jeszcze bardziej). Na bazę jest ok. Pachnie mocno, intensywnie, kwiatowo, zapach szybko się ulatnia. Kryje średniomocno, dla mnie może trochę za mocno. Najdziwniejszą jednak cech ą tego podkładu jest jego znaczna zmiana koloru na ciemniejszy i cieplejszy. Mam kolor 02, który jest u mnie dobry przez pierwsze kilka godzin, potem staje się za ciemny. Co ciekawe podkład na bazie w czasie dnia wygląda ładnie, w sumie naturalnie. Na kremie schodzi w łatki.
Jest jeszcze sprawa, która mnie dziwi i irytuje - kosmetyki kolorowe mam i mam i mam, aż zgubię, zepsują mi się, albo przeterminują. A ten jest bardzo niewydajny. Kilkanaście użyć i już nie mam połowy. Ok, gąbeczka zużywa podkład, ale przy innych podkładach aż takich szybkich zużyć nie miałam.
No dobrze, oddajmy honor - nie wpływa negatywnie na cerę, nie jest pryszczotwórczy.
Ogólnie? Niby fajny, ale nie. Więcej nie kupię.
Cena nieadekwatnie wysoka.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104346].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 29

ciekawy

Moim zdaniem to jest naprawdę dobry podkład. Nie wyszusza, jest trwały, ładnie stapia się ze skora. Dlatego bardzo żałuje bo Pani w drogerii do brała mi za ciemny i nie czulam sie w nim dobrze (chociaż to bardziej moje wrażenie niż zly wygląd).
+nawilza
+trwały
+ładnie pachnie
+wygodne opakowanie
+bardzo ładnie rozswietla

-trochę się utlenia

Używam tego produktu od: 3miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1- 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987514].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 168

nietrwały

Generalnie jest to fajny,przyjemny podkład,o kilku plusach i minusach
Na nie:
-trochę się utlenia
-nie jest trwały,nie wytrzymuje nawet 8 godzin
-trochę się klei na buzi

Na tak:
-dobrze się rozprowadza
-ładnie wygląda na buzi
-dobrze wyrównuje koloryt,ujednolica cere
-nie wysusza

być może lepiej współgrałbym z bazą,jednak ja takowych nie lubię używać :) Żałuję,że taki nietrwały,w innym wypadku prawdopodobnie bym do niego wróciła.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912469].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 142

Napisanych recenzji: 1250

ładny efekt, ale nie

Podkład dostałam w prezencie, najjaśniejszy bodaj odcień - 010, na okres jesienno-zimowy, kiedy nie ma dużych mrozów kolor jak najbardziej ok.

Opakowanie z pompką, ok. Lubię taki wariant.

Konsystencja podkładu płynna, ale nie mocno lejąca, aplikacja moim zdaniem bezproblemowa, choć podkład jest raczej z tych szybciej zastygających, nie daje jednak pudrowego wykończenia.

Dobrze aplikuje się przy pomocy pędzla typu "szpachla" z syntetycznego włosia (Inglot, Hakuro).

Krycie jest ok, ja nie mam specjalnie niczego do ukrycia, prócz cieni pod oczami, ale od tego korektor jest. Podkład nie uczula i nie zapycha.

Nie mam najmniejszych problemów z ciemnieniem jego na twarzy, ładnie rozświetla i odbija światło.

Rzeczywiście jest lekki, daje efekt rozświetlonej (nie ma drobinek) i wypoczętej skóry.

Jedyne co mam mu do zarzucenia to fakt, że ok 2-3 godziny po aplikacji świecę się jak latarnia na Helu, a nie mam tłustej cery, tylko mieszaną, a w okresie jesienno-zimowym nawet idzie w kierunku suchej, z uwagi na ogrzewanie. Muszę kilka razy dziennie matowić pudrem transparentnym, a dobry podkład powinien trzymać się cały dzień.

Kwestią sporną jest też zapach, rzecz gustu, dla mnie pachnie jak świeczki, ale na szczęście po nałożeniu na twarz, zapach znika.

Osoby z cerą tłustą powinny omijać go szerokim łukiem.

Ja nie kupię go ponownie, właśnie ze względu na to świecenie, jeśli świecę się w zimie, to latem na pewno będzie jeszcze gorzej.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862833].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 43

Napisanych recenzji: 468

Non per me...

Marka Pupa podobnie jak Collistar wywodzi się z Italii stąd też śmiem sądzić, że swoje produkty dostosowuję do typu urody swoich rodaczek jako głównych odbiorców. Po pierwsze kolorystyka jest nie dla mnie- bardzo uboga głównie skierowana do cer śniadych, oliwkowych czyli południowych, cieżko dobrać odcień jasny, porcelanowy, słowiański ale jeśli uda nam się to cudem to i tak podkład w miarę upływu dnia utleni się i pociemnieje. Dzieje się tak za równo z Pupą i Collistarem. Mam odcień najjaśniejszy i o ile jestem zadowolona z krycia to fakt, że podkład po godzinie zaczyna zmieniać ton bardzo mnie irytuje. Szkoda bo uważam że ten produkt ma potencjał. Niestety jego pole działania ograniczy się zaledwie do opalonych cer, którym nawet jak pociemnieje fluid nie jest to tak widoczne jak u bladziocha. A biorąc pod uwagę, że obecnie jest zima i słońca jak na lekarstwo, raczej nie będę w stanie go zużyć..Pupka pomyśl trochę o bladziochach PREGO...!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852582].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 29

Hmm srednie odczucie

Uzywam tego podkladu od miesiaca czasu, kolor pieknie sie wtapia, ladnie kryje( mam cere malo problematyczna ale jest mieszana) i na buzi potrafi ladnie sie trzymac przez dobre kilka godzin.Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: jedno
Jednak po miesiacu zaczely mi wyskakiwac pryszcze na brodzie i na czole, czego wczesniej nie mialam :( eh nie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[826691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

szkoda, że się utlenia

+ plus za jasny odcień, 010 jest jaśniutki i dopasowuje się do karnacji
+ ładnie się wtapia, nie tworzy maski
+ kryje przyzwoicie, ale jest lekki

Jak konsultantka w drogerii mnie nim pomalowała, byłam zachwycona. Nie było go widać na buzi, wyglądałam promiennie i ślicznie. No i odcień, nie jest łatwo dorwać coś jasnego i niewpadającego w róż. Konsystencja ok.
Wolałam jednak pochodzić z nim chwilę i sprawdzić jak się zachowuje.
Jakie było moje zaskoczenie, gdy w ciągu dnia spojrzałam w lustro i zobaczyłam pomarańczę na twarzy!
Po prostu utlenił się, ściemniał spokojnie o ton, półtorej. Nie rzuca się to w oczy z drugiego końca ulicy, ale i tak widać :(
a już myślałam, że dorwałam ideał ;/

Używam tego produktu od: testy w D
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[819457].usefull || 0 }}% pomocna.