Czysta Cera, Antybakteryjna pianka do mycia twarzy

Czysta Cera, Antybakteryjna pianka do mycia twarzy

Bardzo łagodna i głęboko oczyszczająca, do mycia skóry ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Polecana do codziennej higieny cery tłustej i mieszanej bez ograniczej wieku. Zawiera głęboko nawilżający i aktywny kompleks antybaktryjny ZINCIDONE, który reguluje pracę gruczołów łojowych i tym samym chroni skórę przed nadmiernym przetłuszczaniem się i zatykaniem ujść porów.

nie sprawdza się

Sama nie wiem czemu ją kupiłam,bo nie lubię pianek do mycia.Całkiem dobrze oczyszcza,ale powoduje okropne uczucie ściągnięcia skóry i nie robi z buzią nic poza tym.Ma fatalny zapach.Może nadałaby się do bardzo tłustej cery,bo moją mieszaną troszkę wysuszała.

Używam tego produktu od:nie używam

Mieszane odczucia

Rzeczywiście pianka jest bardzo łagodna i dobrze usuwa makijaż i inne zanieczyszczenia. Niestety nie zauważyłam, żeby miała jakiekolwiek działanie antytrądzikowe. Zatem używanie jej na pewno nie zaszkodzi, ale też raczej w niczym nie pomoże.

Używam tego produktu od: z przerwami od roku

strasznie wysusza!!!

zaczne od plusów
+doskonale oczyscza
+twarz jest po nim swieza
+duzo wygodniejsza od zeli do mycia twarzy (Eris), ktorych używałam wcześniej
+przyjemnie pachnie
minusem jest to że troche przesusza cere, trzeba koniecznie uzywac po niej toniku i kremu

edytuje: nie wiem jak mogłam napisac że TROCHE wysusza. wysusza paskudnie, strasznie sciaga. ostatnio wieczorem nie chcialo mi sie nakładac kremu po umyciu twarzy. polezałam moze 3 min i pobiegłam do łazienki po nie mogłam wytrzymac. okropieństwo!!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego
Recenzja: ...

wrastające włoski

dobrze oczyszcza

bardzo dobrze oczyszczająca pianka, delikatna dla skóry, dobra do mieszanej cery. Nie wysusza, a to naprawdę rzadkość. Dzięki konsystencji pianki uzywa się mniej detergentu na twarzy. Zapach zalezy od upodobań, mnie nie przeszkadza. POlecam również toniki z tej serii, kremy i żel punktowy. Wszystkie całkiem niezłe

Ludwik forever!

Drugi z trzech kosmetyków z tej koszmarnej serii, jaki sobie sprawiłam.
Ehhh, ja głupia...
W przypadku kremu, nie znalazłam żadnej zalety, tu widze jedną: mianowicie pianka dobrze oczyszcza, zmywa wszelkie warstwy make-upu. I to by było na tyle.
Wad jest zdecydowanie więcej: co z tego że dobrze oczyszcza, jak kompletnie nie pozostawia uczucia odświeżenia na twarzy? Dla mnie to bardzo ważne i napewno taki efekt dają Vichy Normaderm czy Dermedic Acne Expert, tu możemy o tym zapomnieć. Pozostawia za to skórę nieprzyjemnie ściągniętą, piekącą. Stosowana razem z tonikiem z tej serii doprowadziła mnie do potężnego podrażnienia- mimo ze mam skórę wrażliwą niczym młody nosorożec :(
Jednym słowem czułam się jakbym umyła twarz pianą z Ludwika i nawet zapach się zgadzał :(

Dobrze oczyszcza :-)

Mnie sie ta pianka podoba.
Plusy:* dobrze oczyszcza, stosowalam ja na wieczor, na zmiane z lagodnym zelem Lirene.
* przyjemna, puszysta konsystencja, pianka nie splywa, bo nie jest zbyt rzadka
..*Lekko sciaga pory, dziala antybakteryjnie, odswieza, nie uczulila mnie, nie podraznia, nawet gdy niechcacy dostanie sie w okolice oczu.
* przystepna cena, dosc dobra wydajnosc
Minusy:* lekko wysusza, dlatego uzywalam jej raz dziennie i bylo w porzadku.
* opakowanie, choc estetyczne niezbyt praktyczne, pod koniec pompka sie zacinala :-(
* zapach fatalny cos jak Ludwik albo inny tani plyn do mycia naczyn. Dodam, ze zapach ma dla mnie duze znaczenia, bo uwazam, ze uzywanie kosmetyku powinno byc rowniez przyjemnoscia.
Dlatego podsumowujac: choc to nie najgorszy kosmetyk tylko. trzy gwiazdki.

wysuszający smrodek

Pianka ta nie bardzo przypadła mi do gustu i po zużyciu jakiejś 1/3 poszła w kąt. A myślałam, że stworzy zgrany duet z tonikiem... Niestety, już od pierwszego naciśnięcia pompki mi się nie spodobała :( Pompka zamiast psikać na rękę, psika gdzieś przed siebie, zatem trzeba umiejętnie tą rękę podstawiać. Poza tym jedno psiknięcie to stanowczo za mało - żeby porządnie zmyć twarz potrzeba ich 2-3, więc taka znów wydajna nie jest. Do tego dochodzi nieciekawy zapach (nie obrażajmy Ludwika - on pachnie przyjemniej) i dziwna tępa konsystencja :( I jak po kilkunastu użyciach jakoś przyzwyczaiłam się i do tego smrodku i do braku poślizgu, to się okazało, że pianka nieco wysusza cerę :( Do tego przywyczajać się nie chciałam i z pianką dałam sobie spokój. Zwłaszcza, że jakichś super pozytywnych efektów w oczyszczaniu też nie widziałam - makijaż zmywał się średnio, a działania antybakteryjnego w ogóle nie zauważyłam. Gdy pianka już swoje na półce postała, postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę, ale niestety było jeszcze gorzej - tym razem zaczęła podrażniać - cera lekko szczypała i nieco się zaczerwieniła. Na tym skończyła się moja z nią przygoda - pianka poszła w świat.

Używałam tego kosmetyku przez 2-3 tygodnie / ilość zużytych opakowań: około 1/

"a co z ludwikiem?"

plusy:
- forma pianki, pompka nie psuła mi się
- pozostawia uczucie oczyszczenia
- tani

cechy takie sobie:
- nie czyni cudów, choć krzywdy również nie
- wydajność jest chyba średnia- na swoją buzię zużywam 3 "pompki"
- nie wysusza, ale też nie matuje

natomiast całkowicie fatalny jest zapach! wprawdzie po połowie opakowania zdążyłam się do niego przyzwyczaić, ale było ciężko:P plus może za to, że w składzie faktycznie jest mięta:P ale ogólnie skojarzenie jednoznaczne z płynem do mycia naczyń.

ogólnie jest średni, ale nie żałuję zakupu.

nigdy więcej

Nie mam pojęcia co mnie podkusiło aby ją kupić. Żałuję zakupu. Fakt, że jest wydajna (miałam ją ponad 5 miesięcy) i przy tym tania, ale strasznie wyszusza moją cerę, szczególnie czoło i nos. I dlatego ja już podziękuję piance i wrócę do żelu z granulkami.

raczej nie na zimę

Bardzo podoba mi się postać tego preparatu - lekka pianka, której odrobina wystarcza na umycie całej twarzy. Dobrze się rozprowadza i dobrze się pieni. Jest wydajna bardzo.
Skutecznie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń i pozostawia uczucie świeżości.
Największą wadą tej pianki jest chyba jej paskudny zapach. Na początku myślałam nawet że będę musiała przestać jej używać bo nie mogłam go znieść. Ale ja się szybko do zapachów przyzwyczajam i w końcu przestałam wogóle odczuwać ten smrodek.
Zaczęłam ją stosować wczesną jesienią i na początku wydawało mi się że poza zapachem nie ma nic do czego mogłabym się przyczepić. Jednak później okazało się że nie bardzo mi pasuje w zimie. Mam cerę mieszaną jednak zimą skłonną do częstych pszesuszeń. I ta pianka niestety trochę wysuszała moją skórę. Przerzuciłam się na coś łagodniejszego, ale latem dam jej jeszcze jedną szansę.

dla mnie za mocna

Mam skórę wrażliwą i na dodatek ostatnio mocno wysusza się na policzkach za to pięknie błyszczy się w strefie T :( Kupując tę piankę liczyłam na dobre oczyszczanie w tej strefie, niestety się przeliczyłam :( Mocno wysusza, dla osób z tłusta skórą napewno się nada. Mnie niestety nie pomógł a jeszcze pogorszył sprawę.
Więc ogólnie : ładnie pachnie, ale jest niewydajny, nie dla "mieszańców" bo policzki wysuszy w tempie ekspresowym, podrażnia, pozostawia okropne uczucie ściagniętej buzi, nie radzi sobie z zaskórnikami. Jednym słowem są lepsze preparaty. Nie polecam

ok

Może byc. Kupując ją, potrzebowałam czegos co nie wysuszy skory po umyciu, a jednoczesnie ją oczysci. Ta pianka wydawała mi sie odpowiednia. Spelnia sugestie producenta, ale niestety zawsze jakis minus musi byc. Otoz trzeba (jak dla mnie) sporo wycisnąc (3 nacisniecia) zeby porzadnie umyc twarz. Ale jak jej sie wycisnie taką ilosc to potem szybko sie konczy i długo trzeba ją spłukiwać. Ale generalnie polecam. Zapach odpowiedni. Cena dobra. Z dozownikem nie było problemów.