Isana, Med, Urea Korperlotion (Emulsja do ciała do bardzo suchej i szorstkiej skóry z mocznikiem 5,5%)

Receptura emulsji do ciała została dostosowana do potrzeb suchej, zmęczonej i szorstkiej skóry. Formuła z masłem shea, pantenolem i witaminą E działa kojąco, zapobiega uczuciu napięcia i swędzeniu. Emulsja dostarcza skórze odprężenia i nawilżenia. Nie zawiera barwników, zawiera wysokie stężenie mocznika (urea). Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

jest fajny

Sięgam do niego, gdy mam suchą skórę lub mnie swędzi. Ładnie pachnie oraz nawilża skórę. Wydaje mi się, że jednak zapycha skórę. Ale ogólnie jestem zadowolona i go używam

Produkt godny polecenia

Markę Isana bardzo lubię i cenię, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację ciała i włosów.

O czym zapewnia producent ?
Produkt ma łagodzić, nawilżać i regenerować skórę. Opiera się na sprawdzonych składnikach.

Czego ja oczekuję od tego balsamu ?
Nawilżenia, pielęgnacji i zatrzymywania wilgoci w naskórku.

Jaką mam skórę?
Raczej normalną, jednak lubię zapewniać jej porządną dawkę nawilżenia.

Jak balsam sprawdza się u mnie ?

Zalety:
+Skład * Prosty i skuteczny
+Faktycznie nawilża, zmiękcza skórę
+Efekt jest długotrwały, nawet jak przez kilka dni nie stosuje się balsamu
+Szybko się wchłania
+Idealnie radzi sobie z wygładzaniem, nawilżaniem i wspomaga regenerację po depilacji, czy goleniu
+Brak perfum w składzie, co jest dla mnie ważne w przypadku kosmetyków do PIELĘGNACJI
+wydajność
+atrakcyjna cena

Wady :
-Wiadomo, zawsze mógłby robić wszystko jeszcze lepiej, ale trudno się przyczepić.

Mój ulubiony balsam do ciała, zdecydowanie lżejszy od swojego brata bliźniaka, który zawiera aż 10% mocznika. Jak dla mnie robi wszystko to, co powinien robić dobry balsam do ciała, poza tym można go fajnie tuningować na przykład półproduktami, jeśli chcemy lepszych efektów.

Bardzo dobry

Mój ulubieniec to balsam do ciała z 5,5% mocznikiem :) Jest bezzapachowy, cudownie nawilża mi skórę oraz ją wygładza.Stosuję go najczęściej przed snem na moje suche pięty oraz wmasowuje też w nogi :) Ma bardzo fajny skład! Można go dostać w Rossmann za mniej niż 10 złotych

Cellulit adipocyty

supi

fajnie nawilża, moja skóra była strasznie sucha po stosowaniu balsamu brzozowego z sylveco wiec postanowilam wyprobowac ten i jestem zadowolona.
i nie wiem czemu niektorzy sie czepiaja o zapach, skoro mozna bylo go sobie sprawdzic w sklepie i jesli nie przypasował to nie kupowac :) jestem alergikiem wiec perfumy w kosmetykach to dla mnie minus.
jedynie co mi przeszkadza to opakowanie. mogłoby być z pompką poniewaz zeby nalozyc balsam musze dotknąć go rękoma ktorymi rozsmarowuje krem a jak wiadomo pojemnik ma sporo bakterii ;p

zwyczajny

Balsam dobrze nawilża, ale znam inne podobnie działające, które pachną o niebo lepiej. Rozumiem, że dla alergików zapach jest niewskazany, ale dla mnie to delikatny minus.
Poza tym balsam łatwo się rozsmarowuje i nie jest klejący. Ma raczej mało treściwą konsystencję, doskonale sprawdzi się latem.

Dobra!

Tania jak barszcz emulsja z mocznikiem w składzie, która poradzi sobie z doprowadzeniem do stanu używalności nawet bardzo suchej i odwodnionej skóry.
Ratowałam się nią kilka razy w zimie i stosuję ją u mojej babci, która jest już leżąca i ma problemy z wysychającą skórą na której robi się coś na kształt łuski.

Emulsja ta jest hipoalergiczna, nie podrażnia dodatkowo suchej skóry, dba o dobre nawodnienie i regeneruje wszystkie przesuszone rejony.
Ma delikatny niedrażniący zapach, jest wydajne, dobrze się wchłania.

Polecam!

+ konsystencja
+ dobrze się wchłania
+ dostępność
+ nie podrażnia/nie uczula

Polecam osobom, które borykają się z podrażnioną i przesuszoną skórą!

Śmierdziel o dobrym działaniu

+ nawilża, zmiękcza skórę, radzi sobie nawet z przesuszonymi miejscami
+ szybko się wchłania
+ fajna konsystencja (niezbyt gęsta, bardziej w kierunku płynnej)
+ cena (często można upolować za 5 zł w promocji)
+ dostępność
+ wydajny

- bardzo dużym minusem jest zapach, który dla mnie jest odrzucający, a niestety utrzymuje się na skórze i przenika na ubrania, co jak dla mnie dyskwalifikuje ten produkt do codziennego użycia
- opakowanie jest brzydkie, ale tego nie biorę pod uwagę przy ostatecznej ocenie

Hit

Moja skóra kocha ten balsam za jego szybkie wchłanianie i długotrwały efekt, który naprawdę czuć. Cena - marzenie, wydajność bardzo dobra, nadaje się również do rąk. ALE ma jedną wadę - moja skóra przyzwyczaja się do niego, więc po dwóch opakowaniach muszę zmienić balsam. Nigdy nie używałam tylu opakowań tego samego balsamu pod rząd, więc nie wykluczam, że to normalne zjawisko. Polecam bardzo bardzo

Jest ok

Jak dla mnie to przeciętny balsam.
Nie jest ani zły, ani nie wiadomo jak dobry,

+ dobrze nawilża
+ przyjemna konsystencja
+ opakowanie
+ cena
+ szybko się wchłania
+ jest wydajny
+ bezzapachowy

Naprawdę dobry

Bardzo dobry nawilżający balsam do całego ciała, twarzy, rąk, stóp... Jest bardzo nawilżający (wprawdzie nie tak ultra nawilżający jak wersja 10%), w ogólne nie podrażnia, dobrze się wchłania. Mocznik wspaniale nawadnia skórę. Po prostu super!

Idealny na co dzień

Widzę same zalety.
- działa,
- nie ma zapachu,
- ma przyjemną, dosyć lekką konsystencję,
- łatwo, szybko i przyjemnie się aplikuje,
- prosty i skuteczny skład.