Med, Urea Korperlotion (Emulsja do ciała do bardzo suchej i szorstkiej skóry z mocznikiem 5,5%)

Receptura emulsji do ciała została dostosowana do potrzeb suchej, zmęczonej i szorstkiej skóry. Formuła z masłem shea, pantenolem i witaminą E działa kojąco, zapobiega uczuciu napięcia i swędzeniu. Emulsja dostarcza skórze odprężenia i nawilżenia. Nie zawiera barwników, zawiera wysokie stężenie mocznika (urea). Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

balsamy
w butelce
lotion
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa, sucha

Bardzo dobry

Mój ulubieniec to balsam do ciała z 5,5% mocznikiem :) Jest bezzapachowy, cudownie nawilża mi skórę oraz ją wygładza.Stosuję go najczęściej przed snem na moje suche pięty oraz wmasowuje też w nogi :) Ma bardzo fajny skład! Można go dostać w Rossmann za mniej niż 10 złotych

supi

fajnie nawilża, moja skóra była strasznie sucha po stosowaniu balsamu brzozowego z sylveco wiec postanowilam wyprobowac ten i jestem zadowolona.
i nie wiem czemu niektorzy sie czepiaja o zapach, skoro mozna bylo go sobie sprawdzic w sklepie i jesli nie przypasował to nie kupowac :) jestem alergikiem wiec perfumy w kosmetykach to dla mnie minus.
jedynie co mi przeszkadza to opakowanie. mogłoby być z pompką poniewaz zeby nalozyc balsam musze dotknąć go rękoma ktorymi rozsmarowuje krem a jak wiadomo pojemnik ma sporo bakterii ;p

zwyczajny

Balsam dobrze nawilża, ale znam inne podobnie działające, które pachną o niebo lepiej. Rozumiem, że dla alergików zapach jest niewskazany, ale dla mnie to delikatny minus.
Poza tym balsam łatwo się rozsmarowuje i nie jest klejący. Ma raczej mało treściwą konsystencję, doskonale sprawdzi się latem.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dobra!

Tania jak barszcz emulsja z mocznikiem w składzie, która poradzi sobie z doprowadzeniem do stanu używalności nawet bardzo suchej i odwodnionej skóry.
Ratowałam się nią kilka razy w zimie i stosuję ją u mojej babci, która jest już leżąca i ma problemy z wysychającą skórą na której robi się coś na kształt łuski.

Emulsja ta jest hipoalergiczna, nie podrażnia dodatkowo suchej skóry, dba o dobre nawodnienie i regeneruje wszystkie przesuszone rejony.
Ma delikatny niedrażniący zapach, jest wydajne, dobrze się wchłania.

Polecam!

+ konsystencja
+ dobrze się wchłania
+ dostępność
+ nie podrażnia/nie uczula

Polecam osobom, które borykają się z podrażnioną i przesuszoną skórą!

Śmierdziel o dobrym działaniu

+ nawilża, zmiękcza skórę, radzi sobie nawet z przesuszonymi miejscami
+ szybko się wchłania
+ fajna konsystencja (niezbyt gęsta, bardziej w kierunku płynnej)
+ cena (często można upolować za 5 zł w promocji)
+ dostępność
+ wydajny

- bardzo dużym minusem jest zapach, który dla mnie jest odrzucający, a niestety utrzymuje się na skórze i przenika na ubrania, co jak dla mnie dyskwalifikuje ten produkt do codziennego użycia
- opakowanie jest brzydkie, ale tego nie biorę pod uwagę przy ostatecznej ocenie

Hit

Moja skóra kocha ten balsam za jego szybkie wchłanianie i długotrwały efekt, który naprawdę czuć. Cena - marzenie, wydajność bardzo dobra, nadaje się również do rąk. ALE ma jedną wadę - moja skóra przyzwyczaja się do niego, więc po dwóch opakowaniach muszę zmienić balsam. Nigdy nie używałam tylu opakowań tego samego balsamu pod rząd, więc nie wykluczam, że to normalne zjawisko. Polecam bardzo bardzo

Jest ok

Jak dla mnie to przeciętny balsam.
Nie jest ani zły, ani nie wiadomo jak dobry,

+ dobrze nawilża
+ przyjemna konsystencja
+ opakowanie
+ cena
+ szybko się wchłania
+ jest wydajny
+ bezzapachowy

Naprawdę dobry

Bardzo dobry nawilżający balsam do całego ciała, twarzy, rąk, stóp... Jest bardzo nawilżający (wprawdzie nie tak ultra nawilżający jak wersja 10%), w ogólne nie podrażnia, dobrze się wchłania. Mocznik wspaniale nawadnia skórę. Po prostu super!

Idealny na co dzień

Widzę same zalety.
- działa,
- nie ma zapachu,
- ma przyjemną, dosyć lekką konsystencję,
- łatwo, szybko i przyjemnie się aplikuje,
- prosty i skuteczny skład.

Wybawienie dla suchej skóry

Uwielbiam ten balsam , pomógł mi się uporać z bardzo przesuszoną skórą na nogach. Maszynki do golenia Bic tak podrażniły mi skórę, że miałam bardzo czerwoną suchą skórę, złuszczoną , z suchymi plackami, normalnie łata za łatą. Dzięki temu balsamowi i odstawieniu maszynek zyskałam, gładką i nawilżoną skórę. Stosuje ten balsam także na całe ciało, świetnie nawilża i bardzo szybko się wchłania, niestety pachnie niezbyt przyjemnie ale dla efektów jakie są po nim, warto go posiadać.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i jedno w trakcie

swietny bslsam za dobra cene

ta wersja jest zdecydowanie lepsza od 10%, nie ma intensywnego zapachu jest on wtecz obojetny, bardzo dobrze sie rozprowadza i niweluje uczucie napiecia skory, przy AZS sprawdza sie swietnie przy dlugofalowym codziennym uzywaniu

wygodne opakowanie, czesto bywa w promocji, mnie zacheycil

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku