Bath Bombs, Sex Bomb (musująca kula do kąpieli)

Bath Bombs, Sex Bomb (musująca kula do kąpieli)

Opis: Kule do kapieli Lusha są wyjątkowe - ręcznie robione, codziennie świeże, dostarczane do sklepu zaraz po tym, jak wyschną po produkcji - powoduje to, że są wyjatkowo pełne bąbelków. Kule zawierają duże ilości naturalnych olejków, z których bierze się ich niewiarygodnie silny zapach. Producent zaleca nawet, żeby kupować je możliwie krótko przed użyciem - tak, aby nie zdążyły wyschnać i mogły w pełni oczarować efektem małego jacuzzi. Sex Bomb jest jedną ze sztandarowych kul Lusha - nasycona zmysłowym jaśminem i ylang-ylang, ma także dodatek szałwi muszkatułowej, dającej czystość umysłu i wyważony punkt widzenia.

Jak chciałby widzieć swój produkt Lush: "Sex Bomb nie jest tylko na wielkie wyjścia, sprawdzi się także świetnie jako początek cichej nocy w zaciszu domowym, kiedy luksusowy zapach wypełni całe mieszkanie, by zamienić je w pałac przyjemności"

Prawdziwa bomba!

Tyle lat skutecznie opierałam się kosmetykom Lush, a tu wystarczyła jedna kula tej marki w prezencie i przepadłam ;)
Lush zapachowo kojarzył mi się głównie z cukierkowymi, lekko sztucznymi aromatami, absolutnie nie podejrzewałabym tych kąpielowych bomb o jakieś złożone wonie.
Bardzo się myliłam, bo Sex Bomb wbrew dziewczyńskiemu liliowemu odcieniowi i różyczce na czubku, pachnie zwierzęco, mrocznie jak pewna siebie femme fatale i w dodatku przypomina niezapomniane Bal a Versailles.
Jaśmin, wytrawne przyprawy, coś skórzanego - wszystko niesamowicie intensywne, a kula trzymana w bieliźniarce wspaniale perfumuje i ją i całą bieliznę ;)
W wannie również cuda - woda w tym kolorze wspaniale poprawia humor. Skóra nie jest może jakoś specjalnie nawilżona, ale wysuszać też nie wysusza.
Zapachowy gadżet, ale w wersji luksusowej, taki niezbędnik do każdej łazienki przy buduarze ;) Na pewno jeszcze kupię, bo zakochałam się w zapachu, a i inne wersje kuszą by wypróbować :-)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

po prostu za droga

Nie moge nic złego powiedzieć o tej kuli... poza faktem, że 20 zł to za drogo za taką małą przyjemność.
Dostępność też kiepska.

Po użyciu tej kuli woda robi się pięknie różowa, ślicznie pachnie.

Nie ma piany, a szkoda.

Skóra po kąpieli jest nawilżona i pięknie pachnie, do tego zrelaksowany umysł i ciało:)

Używam tego produktu od: raz

kocham je

Uwielbiam kulki lushowe, mam ich w lazience zawsze kilak sztuk, w zime kupuje ich dosc sporo, bo wtedy robie sobie dlugie wylegiwanie w wannie.
Moja ukochana jest niebieska kulka, uwielbiam kolor wody po kulkach. Zawsze uzywam jednej kulki na jedna kapiel.
Zapach po kulkach na skorze zostaje do nastepnego dnia w domu tez mozna dosc dlugi cieszyc sie tym zapachem.
Wiekszosc kulek fajnie nawilza skore, najczesciej wtedy nie uzywam juz zadnego balsamu, tylko pozwalam skorze wyschnac.

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wiele

Bordowe usta H&M

Super

Zaczne od tego ze bardzo rzadko biore kapiele,wole zdecydowanie szybki prysznic niz dlugie wylegiwanie sie w wannie,ale jesli juz sie na kapiel decyduje to tylko i wylacznie z lushowymi bombami ;D Zawsze mieszam ze soba przynajmniej ze 3.Na kwc zbyt duzo ich tu nie ma:( Ta jest jedna z moich ulubionych! Dziele ja zawsze na pol i taka ilosc starcza mi na porzadne wylegiwanie sie w wannie.kulka bardzo szybko rozpuszcza sie pod strumieniem wody,musujac po calej wannie;) Daje bardzo przyjemna rozowa,lekko zmiekczajaca skore wode o przepieknym kojacym zmysly zapachu:) Taka aromaterapia w domowym zaciszu:) Mysle ze bd do niej zwlaszcza w zimowym okresie chetnie wracac;)

Używam tego produktu od: znam ok 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Hmm... o co tyle szumu?

Kupiłam, zrobiłam mega kąpiel, wrzuciłam kulkę i... ehh, może za dużo się spodziewałam?

Kulka zabarwiła mi wodę na mocny róż, pobzykała w wannie, było trochę zapachu olejku różanego. Trzea uważać na wszystkie otarcia i zranienia, bo musująca kulka od razu o nich przypomni.

Chyba kulki nie dla mnie. Brakowało mi pianki w wannie :)
Jest mnóstwo innych gadżetów do kąpieli, które sprawiają mi większą frajdę.

Zapłaciłam za nią cenę dwukrotną jak na stronie Lush (sklep Lush w ZEA). Może jeszcze się skuszę... jak wyjdzie jakaś fajna świateczna linia czy coś.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedna kulka

Miła

Jest to miły dodatek. Aczkolwiek nie przepadam za kulami, wolę bubble bars i bath melts.
Wrzuciwszy ją będąc już w wannie daje efekt łagodnego jacuzzi :) Nie wysusza i nie podrażnia a wrażliwcem jestem. I niestety ciężko ją rozłupać na pół a cała dla mnie jest troche zbyt intensywna.
W każdym razie z testowania ful różnych firm, ta jedyna się nadaje do użytku ;p

Ilość zużytych opakowań: uch, kilka

miły dodatek do kąpieli

Moja pierwsza kulka do kąpieli lusha. Kupiłam mając nadzieje na miłą relaksującą kąpiel w pianie po ciężkim dniu. I nie zawidłam się. Kulka ma miły zapach. Bardzo odpręża ciało i działa na zmysły. Barwi wodę na różowo. Bardzo przyjemny dodatek do kąpieli :) Samemu lub we dwoje ;)
\\nDodatkowo znalazłam dla niej nowe zastosowanie. Druga kulka stoi na mojej szafeczce nocnej i działa jak delikatnie pachnący odświeżacz powietrza.
\\nKupię ją ponownie jednak najpierw zamierzam poeksperymentować z innymi kulkami lusha :)
\\nPodoba mi się sam pomysł sklepu. Kosmetyki maksymalnie naturalne i co najważniejsze nie testowane na zwierzętach.

Idealna!

Najlepszy zapach jaki jest w LUSHu. Jestem zakochana od pierwszego "wąchnięcia" :) Do wszystkich kosmetycznych bajerów związanych z kąpielą podchodziłam sceptycznie (raz że cena, dwa krótkotrwały zachwyt). Przełamałam się. Zakupiłam między innymi Sex Bomb. Urzekła mnie swoim wyglądem, a zapach jedynie potwierdził słuszność mej decyzji. Konkrety:
- kula jest ogromna (jak dla mnie), widziałam mniejsze, dzielę ją na dwa razy
- przede wszystkim zapach, nie potrafię go opisać, bo jak to jest w przypadku LUSH\'a każdy postrzega zapachy inaczej. Dla mnie to bardzo kobiecy, zmysłowy, delikatny a przy tym długotrwały zapach-prawdziwy sex ;)
- długotrwały zapach (po wieczornej kąpieli czuję zapach nadal następnego ranka), cała łazienka pachnie :)
- piękny kolor wody ( wyrazisty różowy- a co jest śmieszne nie jestem fanką różowego, chyba że pudrowego ;))
- delikatnie nawilża, wnioskuję po tym, że nie mam szybko pomarszczonych palców od wody
- wygląd (różyczka na samym środku-kupuję to)
Podsumowując: mimo ceny(a jak dla mnie jest wysoka), pozostanę jej wierna po wsze czasy :)

Używam tego produktu od: używam od 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 cała

KULE SA WSPANIAŁE

Miałam juz wiele kul do kąpieli Lusha- puddingowe, cytrusowe i waniliowe- POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM.
Włożona do wanny rozpuszcza sie, a zapach unosi sie w calym domu. Jest wspaniala. Cena adekwatna do jakosci.
Po wyjsciu z wanny zawsze mam mięciutką skore nawet w tych miejscach, gdzie jest zrogowaciałam.

Naturalne kosmetyki to jest to!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: duzo roznych kul kapielowych

dobra ale mogłaby być lepsza

Nie wiem skąd tyle negatywnych recenzji...
Kąpiel z tą kulą była przyjemna, zapach intensywny i ładny (choć są lepiej pachnące kule lusha i stąd tylko 4 gwiazdki) a skóra pozostała jakby natłuszczona więc nie musiałam używać balsamu- stąd dziwią mnie recenzje o wysuszaniu skóry- może to wina wody? Co do ceny- rzeczywiście kule lusha są drogie, ale cenowo wychodzi tak samo jak przywoływana tu stendera, bo kule lusha mają 200 gram i wystarczają na dwie kąpiele.

Używam tego produktu od: jakis czas temu

Tez mialam „przyjemnosc” z ta kula niedawno
Szukalam czegos bardzo intensywnego w zapachu i kolorze, wybralam ta wlasnie. Stanowi fajne urozmaicenie kapieli, ale uwazajcie alergicy. Ja zastosowalam ja rano i skonczylo sie to dla mnie calym dniem dmuchania w chusteczke i niekonczacego sie kichania. Mimo tego sama kapiel wspominam jako mile doswiadczenie. Wydaje mi sie jednak troche za droga jak na jednorazowa przyjemnosc, tym bardziej, jak juz tu zauwazono-jej dzialanie to tylko zapach i babelki-nie pielegnuje skory-wydaje mi sie, ze nawet wysusza. Dodatkowo ten intensywny rozowy kolor zabarwil wanne, ciezko bylo ja doczyscic.

Używam tego produktu od:tylko raz

Zbędny gadżet.

Prezent gwiazkowy...
Nigdy nie wiedziałam jak ustosunkować się do tego typu wynalazków.
Ani to płyn do kąpieli, zero pielęgnacji, coś buszuje po dnie wanny... dziwne.
Kula jest ogromna, rozpuszcza się przez całe trwanie kąpieli, wydobywają się z niej też jakieś galaretowate elementy, barwi wodę na jaskrawy róż (na szczęście nie skórę), a zapach jest mocno kwiatowy.
Po wyjściu z kąpieli skóra nie pachnie specjalnie.
Plus za to, że produkt nie jest testowany na zwierzętach.
Poza tym jest kompletnie bezużyteczny ;-)

Używam tego produktu od: jednokrotnie