So Pretty! `Milkberry ` (Piękne Ciało, Balsam do ciała)

So Pretty! `Milkberry `

Balsam zapewnia absolutną przyjemność podczas stosowania oraz poprawę wyglądu skóry, która staje się nawilżona, wygładzona, miła w dotyku i pachnąca. Zawarty w nim koktajl składników odżywczych działa intensywnie regenerująco, zmniejsza suchość naskórka, poprawia komfort nawet suchej i delikatnej skóry.

balsamy
zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 42

Napisanych recenzji: 1049

MAlinowa mamba

Kupiłam, ze względu na zapach - pachnie jak malinowa mamba. Działanie jest ok, ale bez rewelacji - nawilża w miarę ok. Podoba mi się opakowanie, ślicznie wygląda w łazience. Ma fajną konsystencję, szybko się wchłania i nie podrażnia skóry po goleniu.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042191].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 230

Piękny zapach:)

Balsam ten kupiłam głównie dlatego, że pięknie pachnie:P Zapach dość długo utrzymuje się na skórze, a sam balsam dobrze nawilża i wygładza. Wspomnę tylko, że nie mam bardzo suchej skóry, dlatego dla osób z problemem bardzo suchej skóry przyda się coś co lepiej nawilża. Opakowanie jest urocze i poręczne:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980495].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 32

całkiem dobry

Wrzuciłam do koszyka przez przypadek. Pewnie przyciągnęło mnie słodko-różowe opakowanie, wyglądające niczym kosmetyk z zestawu "Mała księżniczka".
W domu otwieram i... o boże, malinowa mamba. Uwielbiam ten zapach, mam do niego przeogromny sentyment.
Nauczona doświadczeniem, że jeśli super pachnie, to nie nawilża nie wiązałam z nim nadziei.
A jednak nawilża. I to nie byle jak. Może nie jest super hitem (ale co nim jest przy mojej ekstra suchej skórze?!) ale skóra robi się po nim miękka, przyjemna w dotyku. Najbardziej na smarowaniu skorzystały moje dłonie- balsam wrzucony do torebki stał się jakiś czas temu moim pachnącym kremem do rąk.

Wracając do zapachu- nie jest tak drazniący jak te z sephory, nie czuć go na szczeście przez całą noc tak bardzo, że nie daje spać.
Jest delikatny, po dłuższej chwili ulatnia się co (mimo wszystko) jest jego plusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976785].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit składniki

Napisanych recenzji: 17

Balsam kryzysowy

Balsam kupiłam głównie ze względu na ładny zapach. Po kilku użyciach zapach ten zaczął mi jednak przeszkadzać. Okazał się on na tyle silny, że używanie kosmetyku przestało być przyjemnością. Co więcej, o ile konsystencja kosmetyku jest zadowalająca, po nałożeniu na skórę balsam pozostawia po sobie lepki film i uczucie naciągniętej skóry.

Jak ktoś wcześniej wspomniał - balsam w żaden sposób nie wpływa na poprawę stanu skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952925].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

To nie to

Chociaż balsam sam w sobie nie jest najgorszy, to jednak spodziewałam się czegoś lepszego. Zapach w butelce bardzo fajny owocowy, na skórze już mnie draznił. Butelka bardzo ładna, jednak przez ten fantazyjny czarny zatrzask ciężko postawić butelkę "na głowie\', żeby wydobyć resztę balsamu z butelki. Wchłania się też dłuższą chwilę.
Więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937756].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

IDEALNY

TEN BALSAM JEST IDEALNY
PLUSY:
+zapach
+nawilżenie
+odżywienie
+skóra ładnie pachnie
+300 ml
+ładne opakowanie
+poręczne opakowanie
MINUSY:
-niektórym moze się nie podobać zapach( moja mama go nienawidzi i uważa, ze jest bardzo chemiczny)
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933920].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Zdecydowanie nie

Kupiłam, bo ładna butelka. Tak, wyjątkowo ładnie wygląda na półce.
Nie zauważyłam by ten balsam robił cokolwiek, nie nawilża jakoś specjalnie, ani też nie szkodzi. Taki w sumie przeciętny.

Za co odjęłam tyle gwiazdek? Zapach. Miał być, ładny, mleczno-owocowy. I jest taki, przez chwilę. Po jakimś czasie nawet nie tyle co czuć chemię, bo trudno o kosmetyk bez tego, ale... on zwyczajnie śmierdzi nutą kocich sików (moje skojarzenie). Przy czym dość wydajny, spora butelka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926037].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

+wygładza
+nawilża
+nie podrażnia
+dość szybko się wchłania

Wędruje do moich ulubionych balsamów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920330].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 59

Napisanych recenzji: 401

Bardzo słaby

Balsam nie nawilża, jest bardzo rzadki.

Zalety:
+opakowanie (ładne, wygodne, szczelne)
+zapach (malinowy, słodki, dość chemiczny)
+szybko się wchłania

Wady:
-konsystencja (za rzadka)
-ciężko się rozprowadza na skórze
-nie nawilża
-nie wygładza
-nie regeneruje
-nie łagodzi podrażnień (np. po depilacji)

Balsam nie wpływa na stan skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919447].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

Nienawilżający śmierdziel

Czytam opinie i w zdumienie mnie wprawia fakt że wszystkim recenzentkom podoba się zapach :-P
Kupiłam balsam na przecenie, mazidła do ciała tej firmy nigdy mnie nie przekonywały i ten balsam tylko utwierdził mnie że należy się trzymać od tej firmy z daleka jeśli chodzi o pielęgnację ciała.

Podstawowa sprawa ZAPACH- którym tak się wszyscy zachwycają mnie przyprawia o ból głowy. Nie umywa się do cudownej i naturalnie pachnącej malinowej serii Yves Rocher. W tym balsamie mamy do czynienia z ohydną, bardzo intensywną, na maksa chemiczną sztuczną pseudo maliną. Jak na złość zapach dłuugo utrzymuje się na ciele ;-P

Wybaczyłam bym jednak ten zapach gdyby balsam dobrze nawilżał i zmiękczał skórę. A ten co? Wręcz wysusza, pierwszy raz balsam nie tylko nic a nic nie nawilżył a przesuszył mi nogi bo to je głównie smarowałam.

Oprócz wysuszenia zafundował mi jednocześnie wypryski na dekolcie i plecach chyba ze względu na parafinę na drugim miejscu w składzie.

Konsystencja jest gęsta, kremowa. Wystarczy niewielka ilość na nasmarowanie kończyn i tułowia :-p

Dosyć długo sie wchłania, przy smarowaniu lekko się maże. Skóra na jakieś 2/3 godzinki zmiękcza się i SPRAWIA wrażenie nawilżonej. Później zawsze odnotowuję gorsze przesuszenie (???)

Opakowanie spore, ekonomiczne. Dizajn infantylny dość- róż, serduszka, sama słodycz...

PLUSY:
-cena
-wydajność
-zapach długo utrzymuje się, na plus o ile się on podoba
-chwilowo wygładza (bardzo chwilowo ;-P)

MINUSY:
-paskudny zapach chemicznej "maliny"
-nie nawilża
-zapycha
-maże się
-długo się wchłania

never again sorayo
Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903989].usefull || 0 }}% pomocna.