Pollena-Ewa, Bursztyn, Energizujący szampon do włosów normalnych

Pollena-Ewa, Bursztyn, Energizujący szampon do włosów normalnych

Opis: Do włosów normalnych, pozbawionych energii i witalności. Zawiera energizujące substancje aktywne w postaci biokompleksu bursztynu i wysokoenergetycznego komponentu pochodzenia morskiego - glikogenu. Nowoczesna receptura szamponu zawierająca bardzo łagodne środki myjące i substancje kondycjonujące powoduje, że włosy po zastosowaniu szamponu są puszyste i lśniące. Wzbogacone dawką energii bursztynu włosy odzyskują zdrowy wygląd i witalność.

najgorszy ze wszystkich!!

Efektem po umyciu tym szamponem, jest po kilku godz. przetłuszczona skóra głowy i wrażenie niedomytych włosów. Był dla mnie szokiem, gdyż nigdy po żadnym szamponie czegoś takiego nie miałam, mimo, że często stosuję szamp. do wł. suchych i skóra głowy jest w porządku. I choć myję wł. raczej codziennie(aby dojść do ładu z poplątanymi wł.), to tym szamp. musiałabym co kilka godz.(aby dojść do ładu z przetłuszczoną głową). A moja mama była zła, że dałam jej (1raz) do przetestowania takie okropieństwo. Dobrze, że był bardzo niewydajny, więc pół butelki poszło na "mycie" włosów, a pół do kąpieli, bo miał bardzo ładny zapach.