Avon, Planet Spa, Perfectly Purifying, Face Scrub (Głęboko oczyszczający peeling do twarzy)

Odkryj detoksykujący i odświeżający rytuał znad Morza Martwego i obudź nim swoje ciało.
Głęboko oczyszczający peeling do twarzy dogłębnie oczyszcza skórę, złuszcza martwy naskórek pozostawiając uczucie gładkości i świeżości.

oczyszczające
mechaniczne
w tubce
Struktura
drobnoziarniste
krem
50 – 100ml

Uwielbiam <3

Jak dla mnie najlepszy peeling jaki kiedykolwiek stosowałam.
Jest bardzo delikatny dla skóry, przy czym bardzo skuteczny. Regularnie stosowany przynosi zadowalające efekty. Dodatkowym atutem jest cudowny zapach.
Warto wspomnieć również o konsystencji, która sprawia, że produkt jest łatwy do użycia i bardzo wydajny.
Oczywiście każdego powinien zadowolić stosunek ceny do jakości :)

Całkiem w porządku

Z serii Planet Spa to mój trzeci kosmetyk. Wcześniej miałam maseczkę i żel do twarzy. Tego peelingu używam od kilu miesięcy, stosuję go dwa,trzy razy w tygodniu na zmianę z innymi kosmetyki. Przeważnie nie zostawiam do wyschnięcia tylko od razu zmywam, jak mam więcej czasu to stosuję jako "ala maseczkę". Ma delikatną, białą, niebyt gęstą konsystencję. Drobnoziarnisty. Na twarzy dobrze się rozprowadza, malutkie ziarenka sprawiają że peeling nie jest bardzo bolesny i nie podrażnia skóry. Przyjemny w użytkowaniu, całkiem dobrze oczyszcza twarz. Opakowanie takie w sam raz ani za małe ani za duże, wygodne i poręczne. Bardzo wydajny.Minusem jest jednak zapach, dla mnie jest mało zachęcający. Dostałam go na urodziny i uważam że jest w porządku, bynajmniej 25 zl bym za niego nie dała.

wracam do niego

To jeden z lepszych peelingów, jakie miałam. Wracam do niego , w zasadzie stale jest w mojej łazience i stosuję go na zmianę z innymi peelingami. Dobrze oczyszcza cerę, nie wysuszając jej. Twarz dłużej zachowuje świeży wygląd , zapobiega niedoskonałościom. Polecam!

Bardzo dobry, w niskiej cenie.

Bardzo dobre dzialanie, w niepozornej niewielkiej szarej tubce.
Nakladam peeling na mokra twarz, czekam az wyschnie i dopiero wtedy zmywam woda pocierajac.
Widac znaczne oczyszczenie porow, zmniejszona ich widocznosc, przyjemnie pachnie, jest bardzo tani.

Cała seria jest ekstra

Bardzo lubię tą serię. Peeling też mnie zachwycił. Ma idealnej grubości drobiny. Zapach jest fenomenalny. Rzeczywiście po użyciu skóra jest idealnie wyczyszczona z martwego naskórka, wygładzona.

Nic specjalnego

Bardzo lubię kosmetyki z serii planet spa ale ten nie powalił mnie na kolana. Dobrze się sprawdza do delikatnego oczyszczenia buzi ale z dogłębnym oczyszczaniem nie ma nic wspólnego. Nadaje się do codziennego stosowania, jak żel, nie podrażnia ani nie wysusza skóry i pozostawia ją czystą i odświeżoną. Granulki są dość małe i gładkie przez co efekt peelingujący jest raczej mały. Spodziewałam się czegoś mocniejszego. Zapach ma raczej przyjemny, konsystencja dość rzadka. Dobry zwyklak ale raczej do niego nie wrócę. Dużo lepiej sprawdza się u mnie pasta z liśćmi manuka marki Ziaja

Super Face Scrub

Niesamowity scrub. Pieknie pachnie .Konsystencja dosyc zbita. Granulki bardzo drobne.Z przyjemnością rozprowadza się go na twarzy. Efekt końcowy zadowalający -skóra miękka i bardzooo gładka .W związku z tym że mam cerę skłonna do przesuszeń po peelingu stosuje zawsze maseczki (regenerujące ,nawilżające).

średni

Gęsty produkt z małymi drobinkami, całkiem dobrze peelinguje twarz ale jak dla mnie oczyszczanie jest za słabe a aplikacja też nie jest na plus. Wolę zwykłe żele peelingujące do twarzy. Nie kupie ponownie ale nie jest to bubel.

Peeling jak peeling... Bywały lepsze.

Niekoniecznie przepadam za kosmetykami z Avonu. Sama raczej bym z nich nie korzystała, ale moja siostra jest konsultantką, więc zdarzy jej się podrzucić mi coś do sprawdzenia i przetestowania.
Niewątpliwą zaletą jest zapach, od razu przypadł mi do gustu.
Konsystencja jest średnio gęsta - na początku myślałam, że może być to produkt w rodzaju mojej ulubionej pasty z Ziaji, ale zdecydowanie nie... Jest gęstsza i o wiele lepsza. Aż tak dobry produkt, by się z nia równać to to nie jest. Ma delikatne i małe drobinki, na mnie jakoś wrażenia nie robiły. Można używać i korzystać, ale ja raczej już nie wrócę. Co ciekawe, moja siostra jest zachwycona nim... Jak to zdania mogą się różnić...

jest wporządku

Peeling dobrze oczyszcza twarz, nie podraznia oraz nie wysusza cery. Zapach nie dokonca mi się podoba. Produkt wydajny

+ oczyszcza
+ nawilża

- zapach

Bardzo skuteczny peeling

Miałam trochę wątpliwości czy ten peeling nadaje się do mojej wrażliwej dość skóry, ale ponieważ miałam dość zaskórników i innych niedoskonałości, zachęcona opiniami na wizaż.pl postanowiłam spróbować.
Okazało się, że jest to strzał w 10.
Doskonale oczyszcza skórę już po 30 sekundach wmasowywania, nie podrażnia. Po zastosowaniu skóra jest doskonale czysta, miękka i miła w dotyku, jaśniejsza i dodatkowo ładnie pachnie. Ten efekt utrzymuje się nawet 3 dni. Peeling z łatwością się spłukuje.
Po zastosowaniu peelingu kremy lepiej się wchłaniają a makijaż ładnie wygląda.

Całkiem, całkiem

Posiadam cerę mieszaną i często szukam fajnych, niedrogich peelingów. Z racji tego, że jestem konsultantką marki Avon, często szukam produktów pielęgnacyjnych właśnie tam.
Sam peeling jest zamknięty w wygodnej tubce. Zapach tego produktu jest bardzo świeży, odprężający i relaksacyjny. Z zapachami kwiatowymi czy owocowymi nie ma nic wspólnego. Peeling ma dość kremową konsystencję a ilość drobinek peelingujących określiłabym jako średnia. Uwielbiam peelingi "zdzieraki", wtedy czuję, że stary naskórek jest zdarty a moja cera oczyszczona, oczywiście najważniejsze by produkt nie podrażniał cery. Tutaj efektu mocnego "zdzierania" nie ma, jednak jestem z niego zadowolona. Przyjemna kremowa konsystencja sprawia, że nie spływa z twarzy a po użyciu skóra nie jest sucha, lecz delikatnie nawilżona. Zdarza mi się go używać go za każdym razem kiedy mam makijaż i czuję, że moja cera nie jest dokładnie oczyszczona od wszelkich kosmetyków. Warto dodać, że seria Planet Spa często jest w promocji.