Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Planet Spa, Perfectly Purifying, Face Scrub (Głęboko oczyszczający peeling do twarzy)

Odkryj detoksykujący i odświeżający rytuał znad Morza Martwego i obudź nim swoje ciało.
Głęboko oczyszczający peeling do twarzy dogłębnie oczyszcza skórę, złuszcza martwy naskórek pozostawiając uczucie gładkości i świeżości.

oczyszczające
mechaniczne
w tubce
Struktura
drobnoziarniste
krem
50 – 100ml

średni

Gęsty produkt z małymi drobinkami, całkiem dobrze peelinguje twarz ale jak dla mnie oczyszczanie jest za słabe a aplikacja też nie jest na plus. Wolę zwykłe żele peelingujące do twarzy. Nie kupie ponownie ale nie jest to bubel.

Peeling jak peeling... Bywały lepsze.

Niekoniecznie przepadam za kosmetykami z Avonu. Sama raczej bym z nich nie korzystała, ale moja siostra jest konsultantką, więc zdarzy jej się podrzucić mi coś do sprawdzenia i przetestowania.
Niewątpliwą zaletą jest zapach, od razu przypadł mi do gustu.
Konsystencja jest średnio gęsta - na początku myślałam, że może być to produkt w rodzaju mojej ulubionej pasty z Ziaji, ale zdecydowanie nie... Jest gęstsza i o wiele lepsza. Aż tak dobry produkt, by się z nia równać to to nie jest. Ma delikatne i małe drobinki, na mnie jakoś wrażenia nie robiły. Można używać i korzystać, ale ja raczej już nie wrócę. Co ciekawe, moja siostra jest zachwycona nim... Jak to zdania mogą się różnić...

jest wporządku

Peeling dobrze oczyszcza twarz, nie podraznia oraz nie wysusza cery. Zapach nie dokonca mi się podoba. Produkt wydajny

+ oczyszcza
+ nawilża

- zapach

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Bardzo skuteczny peeling

Miałam trochę wątpliwości czy ten peeling nadaje się do mojej wrażliwej dość skóry, ale ponieważ miałam dość zaskórników i innych niedoskonałości, zachęcona opiniami na wizaż.pl postanowiłam spróbować.
Okazało się, że jest to strzał w 10.
Doskonale oczyszcza skórę już po 30 sekundach wmasowywania, nie podrażnia. Po zastosowaniu skóra jest doskonale czysta, miękka i miła w dotyku, jaśniejsza i dodatkowo ładnie pachnie. Ten efekt utrzymuje się nawet 3 dni. Peeling z łatwością się spłukuje.
Po zastosowaniu peelingu kremy lepiej się wchłaniają a makijaż ładnie wygląda.

Całkiem, całkiem

Posiadam cerę mieszaną i często szukam fajnych, niedrogich peelingów. Z racji tego, że jestem konsultantką marki Avon, często szukam produktów pielęgnacyjnych właśnie tam.
Sam peeling jest zamknięty w wygodnej tubce. Zapach tego produktu jest bardzo świeży, odprężający i relaksacyjny. Z zapachami kwiatowymi czy owocowymi nie ma nic wspólnego. Peeling ma dość kremową konsystencję a ilość drobinek peelingujących określiłabym jako średnia. Uwielbiam peelingi "zdzieraki", wtedy czuję, że stary naskórek jest zdarty a moja cera oczyszczona, oczywiście najważniejsze by produkt nie podrażniał cery. Tutaj efektu mocnego "zdzierania" nie ma, jednak jestem z niego zadowolona. Przyjemna kremowa konsystencja sprawia, że nie spływa z twarzy a po użyciu skóra nie jest sucha, lecz delikatnie nawilżona. Zdarza mi się go używać go za każdym razem kiedy mam makijaż i czuję, że moja cera nie jest dokładnie oczyszczona od wszelkich kosmetyków. Warto dodać, że seria Planet Spa często jest w promocji.

Uwielbiam ten peeling !!!!

Planet Spa, Perfectly Purifying, Face Scrub (Głęboko oczyszczający peeling do twarzy).
Idealna maska dla kobiet pragnących odświeżyć swoja twarz po długim dniu w pracy i odczuć chwile relaksu po ciężkim dniu. Skóra staje się lekka i sprężysta :)

Czarne morze!

Bardzo przyjemny peeling dla skóry!
Stosuję regularnie i widać lekką poprawę kondycji skóry na twarzy.

Zalety:
- dość dobre nawilżenie,
- brak podrażnień,
- likwidacja martwego naskórka,
- neutralny zapach,
- wydajny,
- cena oraz dostępność.

Polecam!

Jest ok.

Peelingu używam już od kilku dobrych lat, może nieregularnie ale zawsze do niego wracam :) Jak dla mnie najlepszy jeżeli chodzi o kosmetyki tego typu od Avon :)

Peeling ma przyjemny, świeży zapach (charakterystyczny dla całej serii); fajną, gęstą, kremową konsystencję w której zawarte są całkiem spore ale nie zbyt ostre drobiny ścierające.
Peeling delikatnie oczyszcza i odświeża skórę, nie podrażnia więc świetnie sprawdzi się u osób z cerą wrażliwą.
Skóra po użyciu jest wygładzona, mięciutka i rozświetlona - przygotowana na dalsze domowe zabiegi ;)

Na plus również wygodne, praktyczne opakowanie w formie tubki, wydajność i cena :)

Polecam :)

Łagodne oczyszczenie

Peeling ma przyjemną gęstą, kremową konsystencję. Drobinki czyszczące są małe i nie drażnią skóry. Jak dla mnie jest ich troszkę za mało i nie jestem pewna na ile dokładnie oczyszcza. Za to jest bardzo delikatny i działa nawilżająco. Po użyciu skóra jest mięciutka i odżywiona. Jeśli ktoś potrzebuje oczyszczenia dla wrażliwej i delikatnej skóry ten peeling będzie idealny.

Stosuję regularnie

Peeling spełnia swoje zadanie, często bytuje w mojej kosmetyczce. Nie kosztuje wiele i daje efekt, jakiego oczekuję od tego typu produktu.

*Ściera martwy naskórek, a przy tym odświeża i rozpromienia skórę twarzy.
*Wygładza, jest świetną bazą pod maseczkę nawilżającą. Poza tym oczyszcza pory, mam wrażenie, że zmniejsza ilość krostek i zmian trądzikowych.
*Nie podrażnia, nie zrobi krzywdy cerze suchej. Ma bardzo kremową konsystencję, co lekko utrudnia zmywanie produktu, jednak efekt to wynagradza. Drobinki ścierające są delikatne i niewielkie, co nie daje efektu całkowitego zdarcia.
*Przyjemny zapach, znika ze skóry po zmyciu produktu.
*Jest tani.

peeling z maseczką - przyjemny detoks

Uwiebiam całą serię Spa z Morza Martwego, ten peeling / maska też przypadł mi do gustu.

Ma przyjemny zapach, charakterystyczny dla całej serii. U mnie już sam ten zapach wywołuje odprężenie, bo kojarzy mi się z wieczornym relaksem z domowym spa i maseczką ;)

Konsystencja jest mało peelingowa (ale pamiętajmy, że jest też maseczką, a nie klasycznym peelingiem). Drobinki są delikatniejsze niż w typowych peelingach (stosuję go zamiennie z mocniejszymi, ale też na co dzień używam dużo kosmetyków złuszczających, więc nie jest to problem). Formuła dość kleista, gęsta, ale łatwo się rozprowadza.

Nakładam go na całą twarz (zwilżoną mgiełką z Avene albo suchą dla mocniejszego efektu), masuję dłuższą chwilę i zostawiam do wyschnięcia (nie spływa z twarzy). Przy zmywaniu robię jeszcze raz peelingujący masaż.
Czasem, kiedy się spieszę, stosuję go jak zwykły peeling, bez zostawiania na twarzy, ale mam wrażenie, że efekty są wtedy nieco słabsze. Maseczka jednak robi swoje.

Dobrze doczyszcza, działa na wszelkie niespodzianki na skórze, np. przed okresem. Polepsza koloryt (co już dość typowe po prostu dla peelingu).
Absolutnie nie wysusza, moja miejscami sucha skóra jest po nim miękka i delikatna, w żadnym razie nie wysuszona.

Polecam do każdego rodzaju cery, z normalną / suchą radzi sobie świetnie, a ze względu na swoje oczyszczające właściwości sprawdzi się też przy mieszanej czy tłustej. Serię Morze Martwe można brać w ciemno ;)

Dobrze oczyszcza

Trochę byłam zaskoczona tym peelingiem, ponieważ ma w sobie okrągłe mikrogranulki a nie konkretny zdzierak. Konsystencja gęsta, trzeba nakładać na wilgotną twarz , inaczej się nie rozprowadzi. mam wrażenie jakbym miała na twarzy mleczko z peelingiem. Masuję go ok 2-3 minuty i zmywam.
Skóra jest ładnie oczyszczona, niepodrażniona i gładka. Jest bardzo wydajny. Używam go naprzemiennie z solidnym zdzierakiem , ale myślę, że na ok 25-30 zastosowań spokojnie wystarczy. Przy stosowaniu 2 razy w tygodniu to jakieś 3-4 mc. Zapach trudny do określenia, kojarzy mi sie ze spa.
Cena niby wysoka, ale bardzo często można go zakupić poniżej 10 zł