Translucide (Puder prasowany)

Translucide (Puder prasowany)

Teraz, kiedy złapało się trochę słoneczka, łatwiej jest dobrać właściwy odcień. Puder ten jest bardzo leciutki, ale dosyć "zauważalny" na twarzy. Rozświetla i matuje. Nadaje buzi naprawdę ładny wygląd. Puderniczka zajmuje wyjątkowo mało miejsca w torebce. Puszek jest malutki, ale można się przyzwyczaić.

Cena: ok. 36 zł

średni

Puder ładnie się nakłada, jest wydajny, "trzyma się" na buzi dosyć długo, jest jednak widoczny, mimo moich starań i prób na różnych pędzlach, chcę zaznaczyć że nie nakładam go dużo. Dla mnie ważne jest żeby makijaż nie był widoczny, co innego oczy czy usta, ale cera ma wyglądać naturalnie i promiennie. Niestety tym kosmetykiem uzyskanie tego efektu jest niemożliwe.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pół op.

porażka

W tym pudrze podoba mi sie tylko opakowanie, eleganckie i nowoczesne z dużym lusterkiem. Niestety zawartość jest tragiczna. Puder jest widoczny na twarzy, wogóle nie rozświetla a wręcz sprawia, że cera wygląda na zmęczoną. Słabo matuje, tworzy plamy, kiepsko się rozprowadza i zatyka pory. I nie mogłam dobrac koloru mimo, że przeważnie nie mam z tym żadnego problemu. Dostaje jedną gwiazdkę wyżej za ładny zapach, wydajność i fajne opakowanie.

Używam tego produktu od:kupiłam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:jedno wymęczone

wydajny

jestem bardzo zaskoczona jego wydajnoscia!!! fakt ze pudru uzywam w niewielkich ilosciach, ale codziennie a ten puder mam juz prawie rok i zostalo mi ok. 1/3 -1/4 opakowania! fajne male poreczne opakowanie, i lusterko sprawiaja ze ejst abrdzo wygodny w uzyciu. nakladam go pedzlem gdyz nie lubie efektu jaki daje z uzyciem zalaczonego puszku. bardziej podklesla wtedy pory i wszystkie niedoskonalosci :/ z pedzlem jest subtelniejszy efekt.
niestey zdecydowanie za ktorko utrzymuje buzie matowa....
te 4 gwiazdki dostal za wydajnosc.Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

niestety zdecydowanie musze mu odjac gwiazdke - nie moze miec 4 podczas gdy dla pudru clinique tez przyznalam 4. ostatnio troche go uzylam i bylam po prostu przerazona efektem jaki dal na twarzy.... no ale nie bede mu zabierac 2 gwiazdek, niech juz ma te 3 :P

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

fajny ale nie rozswietla

Delikatnie matuje jest praktycznie nie widoczny na twarzy.Nie zauwazyłam zadnego rozswietlenia..Kupiłabym go ale cena jak dla mnie troszke jest zawyzona :)

nie jest zly

Dostalam swojego czasu ten kosmetyk z wymiany Wizazowej. Nie narzekam na niego, ladnie wygaldza twarz, nie powoduje zadnych podraznien, chociaz gabeczke jaka ma naklada sie go dosc ciezko - latwo o nierownomierne rozlozenie. Jest wydajny. Kolor nr 22 - Sand Beige - dobrany jest do mojej kolorystki. Uzywalam go na rozne podklady, chociaz z podkladem w kremie tej samej serii komponuje sie najlepiej. Daje aksamitne wykonczenie, nie tworzy wrazenia maski.

Minusem jest jego pudelko - zepsulo sie zamkniecie.
Twarz moglaby byc po nim bardziej rozswietlona.

Nie wiem, czy kupie go ponownie, chyba raczej nie - wole poeksperymentowac dalej :)

Zwracam honor

Niedawno wystawiłam negatywną opinię na temat tego pudru.Jednak trochę poćwiczyłam jego nakładanie i efekty są zadziwiające.Ja stosuję go na podkład Translucide o tym samym odcieniu co puder (nr 23)i naprawdę nie ma się do czego przyczepić,no może ewentualnie do gąbeczki do aplikacji..

ilość zużytych opakowań: ...początek pierwszego

Paskudztwo

Myslalam ze bedzie to w miare transparentny puder, delikatnie rozswietlajacy cere. Posiadam odcien nr 16 - fatalny, wyglada na twarzy zupelnie nienaturalnie (choc zawsze uzywalam podkladow z tym numerkiem). Zalaczona gabeczka nie ulatwia sprawy w pzypadku aplikacji, jest zbyt mala, puder nierownomiernie sie rozprowadza. Zawiedziona pudrem myslalam ze chociaz kosmetyczka mi sie na cos przyda. Niestety, po tygodniu uzywania zepsulo sie zamkniecie. To moje pierwsze tak wielkie rozczarowanie firma L'oreal - nabawilam sie trwalego urazu.

Sama nie wiem.

Wczesniej mialam Ideal Balance - matowal na dluzej, ale byl mniej 'pudrowy', ten chyba matuje lepiej. Sa o wiele lepsze pudry, ale przewaznie w beznadziejnych opakowaniach, a mnie zalezy na takim porecznym i z lusterkiem. Trzy gwiazdki.

CAŁKIEM , CAŁKIEM

DOBRZE WSPOMINAM TEN PUDER ,UŻYWAŁAM GO LATEM - DORZE MATOWIŁ I WYGŁADZAŁ BUZIE,BYŁA TAKA MILUSIA W DOTYKU.NIGDY GO NIE STOSOWAŁAM NA PODKŁAD ,WIĘC NIE WIEM CZY JEST WTEDY WIDOCZNY ,ALE STOSOWANY BEZ WYGLADA WSPANIALE:) KIEDYŚ NA PEWNO DO NIEGO WRÓCĘ:)

Taki sobie...

Niespecjalnie przypadl mi do gustu :( Wszystkie kolory maja pomaranczowy odcien, w przeciwienstwie do podkladow Translucide, ktorych kolorki sa bardzo delikatne i naturalne. Nie daje sie rownomiernie rozprowadzic. W ogole nie matuje, ale tez slabo rozswietla. Malutki kwadratowy puszek tez nie jest specjalnie poreczny... Dalabym 2 gwiazdki, ale dodaje jedna, bo lubie produkty firmy L'Oreal :)

zmieniam zdanie!

kupiłam ten puder i jestem srednio zadowolona.puder ma eleganckie opakowanie,ale niestety szybko sie popsuło i cos mi sie teraz nie domyka:(puder jest sredniej jakosci.niby wporzadku ale jakos trudno mi sie go rozprowadza na twarzy niby ma byc rozswietlajacy a jakos troche matuje i wysusza ;( po tej formie oczekiwalam czegos lepszego.za ta cene mozna kupic puder o wiele lepszej jakosci.

02.12.2004 - zmieniam zdanie!! Nauczyłam się go stosować :) I bardzo go polubiłam. nadaje buzi delikatny mat i jednocześnie rozświetlenie. Dosyć długo się utrzymuje. Nie przepadam za pudrami w kamieniu, ale ten bardzo polubiłam i mam już drugie opakowanie!!
P. S. Wydajny jest !! :)

dobry

Może być, ale na lato.Zbyt mocno kryje, by używać go na podkład a tylko latem, na plaży, mogę pozwolić sobie na wyjście bez podkładu. :)Ładnie matuje, dobrze się rozprowadza.Niezły ogólnie, choć znam lepsze.