Dermacos, Kojące mleczko do demakijażu

Dermacos, Kojące mleczko do demakijażu

Łagodnie oczyszcza twarz z makijażu i zanieczyszczeń nagromadzonych podczas dnia oraz doskonale uspokaja nadwrażliwą skórę. Minimalizuje zaczerwienienia i zapobiega powstawaniu pajączkowatej sieci naczynkowej. Błyskawicznie odpręża skórę, przywraca jej miękkość, delikatność i uczucie komfortu.

niezbyt kojące

Kupiłam je głównie z myślą o demakijażu oczu. Do całej twarzy używam go sporadycznie. Niestety, dla delikatnej skóry wokół oczu nie jest to odpowiedni kosmetyk. Często zdarza mu się ją podrażnić, co przy założeniu, że mleczko ma być kojące, jest chyba lekkim nieporozumieniem :/ Jeśli chodzi o usuwanie makijażu, to spisuje się nieźle, ale już go nie kupię. Inne mleczka też sobie z tym radzą, a skóra mnie po nich nie piecze.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3

przeciętny

Mleczko dobrze usuwa makijaż jednak,co do działania kojącego mam zastrzeżenia:szczypie i konieczne jest zastosowanie po demakijażu jakiegoś kremu łagodzącego podraznienia.Zapach jest ok,jednak nigdy wiecej już nie planuje kupna tego kosmetyku.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Super - Hiper

Najlepsze mleczko, jakie do tej pory mialam. nie szczypie, nie podraznia, widoczne zmniejszenie zaczerwien na skorze. jest delikatne, slicznie pachnie, latwo sie rozsmarowuje, na dlugo starcza (a maluje sie duzo i dzien w dzien). nie zmywa tylko tuszu wodoodpornego, ale na to uzywam specjalnych plynow-oliwek,np ziaji lub takiego neimeickiego - najlepsze do tego!

Używam tego produktu od:roku

Manicure - geometryczny french

wstrętne

Z makijażem radzi sobie średnio, ale przy dłuższym stosowaniu strasznie rozdrażnia skórę i podrażnia oczy wręcz niesamowicie. Nie polecam tak dotkliwego eksperymentowania na własnej skórze.;)

Nie koi i szczypie

Jako pierwszą z tej serii zaczęłam stosować maseczkę w saszetkach i jestem jej wierna, potem dokupiłam tonik (całkiem fajny)i jeszcze krem na dzień i krem na noc. I o ile przy tamtych produktach nie mam większych zastrzeżeń, tak to mleczko jest wstrętne. Szczypie przede wszystkim. Nie robię się wprawdzie po nim czerwona, ale też nie zauważyłam łagodzenia, zmywa przeciętnie. Nie polecam wrażliwcom.

piecze i podrażnia!

No może to i dobre mleczko do zmywania makijażu, ale z całą pewnością nie jest kojące i delikatne, od razu picze i po zmyciu wodą piecze, a skóra robi się czerwona i podrażniona. To jakiś silny detrergent a nie kojące mleczko. Odradzam!