Dermacos, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Dermacos, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Dzięki bogatej zawartości cennych składników krem wzmacnia naczynka krwionośne, likwiduje cienie i opuchnięcia oraz usuwa oznaki zmęczenia szczególnie spowodowane pracą w sztucznym oświetleniu i przy komputerze. Krem zapewnia promienną i gładką skórę, długotrwale i dogłębnie odżywia, utrzymuje optymalny poziom nawilżenia oraz przeciwdziała powstawaniu zmarszczek.
Wskazania: pielęgnacja delikatnej skóry wokół oczu, szczególnie narażonych na pracę w sztucznym oświetleniu i przy komputerze, płytko położone, kruche naczynka krwionośne, skłonność do cieni, obrzęków i zaczerwienień.

I tak i nie

Dziwny jest ten krem, rewelacyjnego działania nie zauważyłam. Zmarszczek nie mam jeszcze widocznych, więc na temat działanaia przeciwzmarszczkowego nie mogę się wypowiedzieć. Używałam go na noc, choć chyba rzeczywiście na noc jest zbyt lekki. Działania obkurczania naczynek nie zauważyłam, cieni nie rozjaśnił, choć moje cienie chyba bardziej zależą od niewyspania. Wypróbować można, ale ja dalej szukam ideału.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

delikatny :-)

Własnie skończyła mi się tubka tego kremiku, więc mogę na spokojnie przystąpić do oceny tego kosmetyku. Najpierw zalety: jest miły dla skóry, puszysta konsystencja śmietanki, bardzo dobrze sie wchłania, uelastyczniając i nawilżając delikatna skórę pod oczami, świetny pod makijaż. Stosowałam go tylko na dzień, na noc był dla mnie za lekki. Na pewno w jakiś sposób poprawił stan mojej skóry, która choć jeszcze nie ma zmarszczek, to już pokryta jest siateczką drobnych zmarszczek mimicznych. Kremik pozostawia delikatny film, który idealnie wzmacnia skórę przed wysuszającym działaniem podkładów czy korektórów. Troszeczkę rozjaśnił skórę, pokrytą cieniami i żyłkami. To duży plus, gdyż nawet na takie działąnie nie stać wiele kremów pod oczy. Wydajny, starczył mi na 3 miesiące, choć go nie oszczędzałam sobie, skóra wręcz go piła. A z minusów? Jeden główny: brak filtrów, zbyt małe działanie przeciwzmarszczkowe, no i zakończenie tubki - po prostu "wybuchał" z opakowania i wylewał się, przez co umiejętne dozowanie kończyło się wpychaniem reszty na siłę do środka lub wycieraniem nadmiaru chusteczką. Szukam obecnie jego nastepcy, dlatego nie wiem, czy kupie ponownie. Gdy próba mi się nie powiedzie, na pewno do niego jeszcze wrócę :-)

dobry, ale...

Krem ma lekką konsystencję, łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania, dzięki czemu można go stosować również pod makijaż. Rzeczywiście wzmacnia naczynka krwionośne, gdyż stosując go zauważyłam, że moje wiecznie zaczerwnienione, pokryte pajączkami powieki stały się nieco jaśniejsze. Zmarszczek nie likwiduje, ale (podobno) zapobiega ich powstawaniu, za to lekko rozjaśnia cienie i zapobiega workom pod oczami. Niestety nie przynosi ukojenia zmęczonym oczom komputerowców ;) (ach ten Wizaż... jak on wciąga...) tak jak to obiecuje producent (tu akurat sprawdza się żel ze świetlikiem). Do tego krem ma jak dla mnie jedną podstawową wadę: stosowanie go wywołuje u mnie łzawienie oczu. Nie zaraz po posmarowaniu, tylko po dłuższej chwili (gdy używam go na noc - to rano po przebudzeniu, gdy na dzień - to po pół godzinie). Z tego powodu został u mnie zdyskfalifikowany :( A szkoda, bo tubka duża, a sam krem wydajny.

Używałam tego kosmetyku przez 1,5 miesiąca / ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego